• shadow of chernobyl
  • clearsky
  • call of pripyat
  • stalker 2
  • metro 2033
  • modding
  • larp
  • Čerrnobyl
  • forum
         | scorpions.cz | cheater.cz | gta.cz | mafia | gothic | nfs | tgames | doom3 | worms | webtech | ...

Datastors ModPack: Clear Sky Datastors ModPack: Shadow of Chernobyl Nebuďte lamy!
Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Str Jan 23, 2019 6:16 am

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.  [ Príspevkov: 12 ] 
 Stalker LARP podruhé 
Autor Správa
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Poslať Stalker LARP podruhé
Zdravím všechny LARPaře: pouze bych chětl oznámit, že se Ostravský Stalker LARP neruší ani nepřesouvá, všechno zůstává při starém. Kvůli problémům s hostingem se změnily pouze stránky akce na
http://www.stalker.wbs.cz/
Všihni jste zváni. Akce porběhne 6.10.2007 (sobota)

Pon Sep 03, 2007 11:20 am
Veterán
Veterán
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
ták.. panove ! kdo tam jede prez nebo z Brna a pujcil by mi kdyz tak i flintu ?

Pon Sep 03, 2007 2:16 pm
Profil ICQ
Zbynigga
Zbynigga
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
kolik je prihlasenych lidi? nerad bych jel 400km zbytecne.

Pon Sep 03, 2007 3:55 pm
Profil ICQ
Odpoveď s citáciou
Poslať 
přihlášených je asi 17 lidí, ale doufáme, že vás bude víc. Z Brna, pokud vím pár lidí jede. Nepredstavujtesi to jako airsoft stalker, je to cistokrevny larp... zbrane popr po domluve pujcime, je nas vic a jsme militaristi :-D. Hlavne se registrujte.

Pon Sep 03, 2007 4:59 pm
Nenapravitelný flamer
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
4 robkill kdyz si koupis plyn a tesneni muzu ti pujcit pistol sem z havru a jezdim do ostravy do skoly takze ti ji klidne muzu pujcit
Edit: sry sem to nečet že nemuže být plynovka :oops:

Naposledy upravil killerg dňa Uto Sep 04, 2007 3:30 pm, celkovo upravené 1

Pon Sep 03, 2007 5:03 pm
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Poslať 
Nemůžeš mu půjčit pistol. Plynovky jsou zakázané stejně jako elektriky. Je to larp a ne airsoftová vákla. Stačí juknout na stránky, všechny podmínky a pravidla hry tam najdete.
Připomínám

Uto Sep 04, 2007 2:27 pm
Veterán
Veterán
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
Alaris píše:
Nemůžeš mu půjčit pistol. Plynovky jsou zakázané stejně jako elektriky. Je to larp a ne airsoftová vákla. Stačí juknout na stránky, všechny podmínky a pravidla hry tam najdete.
Připomínám

jasne uz to ctu... a cim tam posobe chcete strilet? kulickovakama? nebo jak ? kdyz je tam to strelecke utkani

EDIT: ja to nejak nechapu ten vas system... :( to tam jedna skupina bude chodit a strilet se z druhou ? nebo neco zbirat? a cim se bude bojovat ? kulickovky? klacky ? a kolik to tak bude stat?

EDIT2: nemate organizatori kontakt na ty prihlaseny ? je tam nejakej clovek jmenem - Quinci - ten je z brna jak ja ze bych se s nim nejak domluvil

Uto Sep 04, 2007 3:12 pm
Profil ICQ
Veterán
Veterán
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
tak co ? proc nikdo neodpovyda?

Str Sep 05, 2007 8:13 pm
Profil ICQ
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Poslať 
Ahoj,
zkusím ti odpovědět. Jo, budeme po sobě střílet kuličkovkama. Nejlíp ťamanskýma brokovnicema, ty mají skoro všichni. :twisted: Pár lidí je výjimka, mají manuály od UHC a pokud vím tak dvě Marui. Já mám MP5 made in China a jsem s ni celkem spokojeny. Klackamase bít taky. Ale obalenýma izolačkou. Vem si libovolnou dřevařskou akci a podívej se na zbraně. Meče se do zóny nehodí, půjde asi o nože, mačety a páčidla. Doufám. Nevím, s čím vším ti lidi přijedou. Ale stejně můj osobní tip jsou ťamanské brokovnice.

Je to LARP. Ne airsoft. Z toho mám největší strach, že to půlka lidí pochopí jako airsoftvou řežbu i když to tak nemá být. Někde jsme to ze začátku oznámili jako airsoft, už nevím kde, možná tady. Je to chyba a na stránkách to zdůrazňuji. Nejde o airsoft. Proto taky o akci není žádné info na airsoftových stránkách jako airsofthouse, guns, airsoftactions, military aj.

Zóna je poměrně malá - rozhodně na elektriky a plynovky. Navíc nepočítáme s velkou účastí. Někteří registrovaní odpadnou a zbyde cirka tak 20 - 25 lidí. To jen můj odhad. Systém hry nepočítá s velkou airsoftovou akcí jako byly Milovice, nebo jiné.

Sbírat ano. Artefakty - a vylepšovat si tím zdraví, útoky apod. První Larp je především o zkoušení pravidel. Jestli to nebude fungovat, něco pozměníme to a jede se dál.

Jo strany jsou proti sobě - Stalkeři a vojáci. Všichni chtějí artefakty a není jich dost pro všechny. Všichni chětjí ke středisku první. To je konflikt. Budou tam nějaké questy. Když stalkeři zmerčí opuštěnou hlídku vojíků, je pro ně výhodné ji zmasakrovat a pobrat jim věci. To samé platí pro vojáky.

EDIT: Sory za to zpoždění, ale mám toho teď celekm dost. Kontakt na účastníky nemám. Napiš raději sem. Nebo jestli chceš, můžu na stránky hodit nějakou krátkou zprávičku. Stát to bude minimum. Počítáme s 10 korunou od každého. Jsou to výdaje za provázky, izolačky, barvičky, fáborky a další úžasné věci k přípravě LARPU.

Pon Sep 10, 2007 9:45 pm
Veterán
Veterán
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
takze fakt nejaky kulickovky? :D :D a co ten borec z toho brna . nemas na nej kontakt?

Pon Sep 10, 2007 10:54 pm
Profil ICQ
Zbynigga
Zbynigga
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
Milovice zas tak velka akce nebyla :)
Pokud se mi podari sehnat jeste tak 2 lidi, tak prijedeme. Dam o tom vcas vedet.

Uto Sep 11, 2007 10:23 am
Profil ICQ
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Poslať 
Robkill: ( a všem ostatním :wink: ) Na stránkách ( http://stalker.wbs.cz/ ) jsem zařídil novou sekci na bázi komentářů - prosím napište tam, odkud jste a kontakt na vás. Pokud na stránkách někdo bude a pojede ze stejného místa, můžete se domluvit na všem potřebném...

Uto Sep 11, 2007 5:06 pm
Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.   [ Príspevkov: 12 ] 

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia