• shadow of chernobyl
  • clearsky
  • call of pripyat
  • stalker 2
  • metro 2033
  • modding
  • larp
  • Čerrnobyl
  • forum
         | scorpions.cz | cheater.cz | gta.cz | mafia | gothic | nfs | tgames | doom3 | worms | webtech | ...

Datastors ModPack: Clear Sky Datastors ModPack: Shadow of Chernobyl Nebuďte lamy!
Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Ned Okt 24, 2021 10:08 am

Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 5 ] 
 S.T.A.L.K.E.R. SOC mod pro 2021 
Autor Správa
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Poslať S.T.A.L.K.E.R. SOC mod pro 2021
Ahoj, prave jsem dohral SOC se starter packem. Hra mne natolik zaujala, ze bych si chtel jeste neco z toho universa zahrat. Jak jsem tak prochazel mody tak tyto mody mi vysli jako nejhranejsi.

Lost alpha
Stalkersoup
OGSE
Call of Chernobyl
DMP8
RVRZ
Aurora Autum
Vector

Nechci vsechno zkouset.
Jen mi prosim neco doporucte. Napriklad jakej je rozdil mezi DMP8 a RVRZ?

Lost Alpha stoji to zato? Jsou tam sice auta ale je to spis na obtiz, jsou tam i novy mapy, kde vlastne nic neni.
Call of chernobyl, je vlastne jen sandbox o vypnuti vysilace.
Stalkersoup mega buggy?

Diky

Sob Jan 02, 2021 5:48 pm
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Poslať Re: S.T.A.L.K.E.R. SOC mod pro 2021
Nakonec jsem skoncil u anomaly a call of chernobyl.

Sob Jan 02, 2021 7:27 pm
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Zdar, osobně ti doporučuju DMP 8 a RVRZ 6.5 oboje jsou to naprosto výborný modifikace od Datastora a RSA Vipera, dá se říct že nějak moc rozdílný nejsou, ale když si to člověk zahraje zjistí že rozdílné jsou hodně, obě modifikace maji stíženou ekonomiku ale každá jinak, protože jiný tvůrce jiný mrav, obtížnost je taky v každé modifikaci (podle mě teda) jinačí a hlavním rozdílem mezi DMP a RVRZ je příběh, DMP ti dopřeje standardní příběh SoC s nějakými novými vedlejšáky navíc, ale RVRZ vrací původní dějovou linku která je zachovalá v souborech hry a nebyla nikdy využita, samozřejmě modifikace ještě obě přidávají různou škálu zbraní, ale nejlíp uděláš opravdu když je nejdřív obě vyzkoušíš

K OGSE - jednou jsem to dohrál, docela zajímavá modifikace která značně upravuje příběh a přidává docela dobrou škálu questů a nových lokaci, je to zábavný a i dost frustrující ale mohu taky doporučit na dlouhý zabití času

Stalkersoup - za mě naprosto zbytečná modifikace, popravdě je to jen Narodnaya Solyanka s naprosto zbytečnýma lokacema který jsou velikosti 20 na 20 metrů a k ničemu neslouží, když už jsem zmínil Solyanku tak tu mohu doporučit dokonce je zde na webu i s českým překladem od Mr.Toma

Lost Alpha - Dost ambiciózní "hra" která si dala za úkol udělat Stalkera tak jak měl původně vypadat, vývojářům se vzhled hry a atmosféra za mě povedla na jedničku ale co se jim už nepovedlo tak je příběh, zbytečně velký lokace a opravdu dost mrtvá a pustá zóna, Lost Alpha DC prý dost těchto věcí napravuje ale nedávám tomu moc šance popravdě protože stará Lost Alpha mě dost zklamala

Autumn Aurora - Grafický mod, přidává do hry detektory na detekci artefaktů z CoP a CS plus upravuje zbraně nic víc jinak příběh origo

Vector - Bohužel neznám

Call of Chernobyl - Za mě jedna z nejlepších stalker standalone modifikací která si udělala dost slušnou fanouškovskou základnu, bohužel projekt se asi před 2 nebo snad už 3 roky rozpadl a poslední stabilní verze je 1.4.2 a nebo 1.5b6 která je taky dost stabilní, ale pak je tu samozřejmě Anomaly, Dead Air, A.R.E.A. a mnoho dalších odrud od Call of Chernobyl

A samozřejmě si taky zahraj další dva díly stalkera Clear Sky a Call of Prypiat ke všem je samozřejmě další škála modifikací a samozřejmě i DMP takže o zábavu myslím postaráno

Ned Jan 03, 2021 1:57 am
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Dekuji moc za odpoved.
Stalker mne dost chytil, na to ze je to stara hra.

Ted jeste Stalker 2 oznamenej. Asi u stalkera zustanu dost dlouho.

Mel bych dohrat celou trilogii nejdriv, to je pravda, abych pak vedel o co jde v tech velkych modech. Lokace hlavne.

Jdu na clear sky s dmp. To je asi nejlepsi reseni.

Ned Jan 03, 2021 8:50 am
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Není za co mile rád pomůžu :D Jinak taky doporučuju počkat na nové DMP 9 pro Shadow of Chernobyl

Pak ještě mohu doporučit pro SoC modifikaci F.O.T.O.G.R.A.F. která je za mě jednou z nejlepších storytelling modifikací pro SoC zde na webu taky s českým překladem od Mr. Toma

Pro Clear Sky toho moc není co říkat moc dobrých modifikací není, kromě dvou českých DMP 4.1 Renova a RVRZ Echo 2

A pro Call of Prypiat tu je za mě dost zvláštní ale zajímaví Sigerous Mod 2.2, až moc na survival si hrající Misery a DMP 4 Altera a jestli se nepletu tak by měla vyjít také nová verze Altery s novými funkcemi.

Plus dvě nově vycházející modifikace na Moddb - True Stalker a 1984 obě vypadají dosti zajímavě a 1984 je zasazené do jak již název zmiňuje rok 1984 a je snad dokonce od čechů myslím ale nejsem si jist

Jinak všechny modifikace doporučuju pouze po dohrání originální nemodifikované hry!

Ned Jan 03, 2021 9:42 pm
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 5 ] 

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia