• shadow of chernobyl
  • clearsky
  • call of pripyat
  • stalker 2
  • metro 2033
  • modding
  • larp
  • Čerrnobyl
  • forum
         | scorpions.cz | cheater.cz | gta.cz | mafia | gothic | nfs | tgames | doom3 | worms | webtech | ...

Datastors ModPack: Clear Sky Datastors ModPack: Shadow of Chernobyl Nebuďte lamy!
Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Sob Júl 11, 2020 12:34 pm

Odpovedať na tému  [ Príspevok: 1 ] 
 Nelze spustit přes ikonu na ploše 
Autor Správa
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať Nelze spustit přes ikonu na ploše
Dobrý den,

předem se omlouvám za založení nového tématu, ale jaksi si nejsem zcela jistá, kam bych svůj dotaz měla směřovat. Ale k věci.

Onehdy jsem musela chca nechca přeinstalovat win10 a od té doby mi přes ikonu nejde spustit ani jedno Metro. Buď je otevři přímo přes steam, nebo ve složce, kde mám tedy Metra uložená. Každopádně mám takový dojem, že jako totální analfabet přes PC, jsem se asi v něčem šťourala, a Metra se mi otevírají(neotevírají) přes nějaký podezřelý program dxsetup. Mám takový neblahý dojem, že než jsem se v tom začala šťourat, otevíralo se to přes něco jiného. Každopádně jak jsem psala, pokavaď to chci spustit přes plochu, oznámí mi to, že mi tam chybí nějaká sračička, ale pokud to otevřu přes složku, kterou mám ve složce, všechno šlape jak má. Zkoušela jsem i všechny Metra odinstalovat a nainstalovat znova, ale problém je pořád stejný. Spouštěč ze složky jsem zkoušela přešoupnout na plochu a nic. Rovněž jsem zkoušela přes steam nechat vytvořit novou ikonu. Už si přijdu jak magor.

Chci se tedy zeptat, zda by mi někdo neporadil, v čem by mohl být problém? A za další, zda by mi někdo řekl, v jakém programu, nebo jak to nazvat, se mu Metro otevírá. Respektive, který program ho otevře. Uf... Doufám, že se tady najde někdo, kdo mi poradí a vyzná se v té litanii, kterou jsem zde stvořila.

Děkuji moc.

Ned Máj 24, 2020 7:35 pm
Odpovedať na tému   [ Príspevok: 1 ] 

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia