• shadow of chernobyl
  • clearsky
  • call of pripyat
  • stalker 2
  • metro 2033
  • modding
  • larp
  • Čerrnobyl
  • forum
         | scorpions.cz | cheater.cz | gta.cz | mafia | gothic | nfs | tgames | doom3 | worms | webtech | ...

Datastors ModPack: Clear Sky Datastors ModPack: Shadow of Chernobyl Nebuďte lamy!
Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Uto Júl 17, 2018 5:50 pm

Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 3 ] 
 S.T.A.L.K.E.R Anomaly 
Autor Správa
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať S.T.A.L.K.E.R Anomaly
Zdravím ve spolek, možná jste již někteří zaregistrovali, že na moddb v poslední době vyšli dvě v celku velké modifikace jedna z nich je výše zmiňovaný anomaly a druhý Dead Air. Osobně si myslím že Anomaly je více zdařilejší kousek s jasnější budoucností, který je v současné chvíli asi to nejlepší co může Sandbox v COP nabídnout. Co se týče Dead Air je zde až zbytečně moc prvků které hru nesmyslně dělají až moc hardcore jako například stamina někoho kdo trpí astmatem. Na druhou stranu jsou zde prvky, které bych rád uvítal právě do Anomaly. Tímto chci dát vědět nejen o tomto skvělém modu, ale zároveň poprosit jestli by to tu někoho tak neoslnilo a má zkušenosti s moddingem, že by na to hodil očko.

Co se týče dál Anomaly tak je to vyvíjené jedním z dev Minecraftu jmenuje se Searge. Byl schopný hodit engine do 64bin což znamená nejstabilnější stalker jaký kdy existoval a hlavně nejplynulejší. V zásadě jsem nikdy neviděl, že by hra s takovou grafikou tak krásně šlapala. Ve zkratce je Anomaly v zásadě kompilace modů hozená do nového kabátku Last Day. Zde to bude trošku zmatečný protože Last Day vzniknul jako vylepšení pro Call of Misery. Což znamenalo spojení Misery a Call of Pripyat.

Každopádně výsledek je skvělý a stojí za to si hru alespoň vyzkoušet. Do budoucna je stále se na co těšit sám autor říkal, že má v plánu přidávat další věci jakmile udělá hru stabilní, která je se současných patchem stabilní možná až tak, že stalkera už nepoznávám. Hrál jsem několik hodin a hra ani jednou nespadla a načítání je takové, že při přechodu mezi lokacemi čekám maximálně deset vteřin.

Posílám zde link na Anomaly určitě bych tomu dal šanci pokud vám něco ve hře chybí určitě koukněte do sekci addonů sám jsem tam tři dával pro ty co nechtějí kupříkladu ztrácet čas hledáním toolboxů.

https://www.moddb.com/mods/stalker-anomaly

Edit: ještě si dovolím přidat odkaz na invite na discord přímo pro mod kdyby se někdo chtěl přidat rád Vás uvidím jen uvedu, že se jedná o mezinárodní channel ale pokud by někdo chtěl můžu přidat kategorii pro Cz only. https://discord.gg/SQx6Pzz

Sob Júl 07, 2018 6:06 pm
Expert
Expert

Odpoveď s citáciou
Poslať Re: S.T.A.L.K.E.R Anomaly
Tohle me stve. Nestihl jsem dohral Call of Chernobyl, prisel Last Day. Ten taky jeste nestihl dohrat, a je tu Dead air. Jenze Vsechny tri jsou si velmi podobne, zmeny jsou minimalni (az na tunu dalsich itemu v jednotlivych iteraci modu).

To ten druhy mod vypada teda zajimaveji. Na druhou stranu, jestli to bude prekomplikovany balastem typu "dej vodku technikovi, aby sis mohl na ponku opravit kver naprosto stupidne slozitym zpusobem", tak to tak fajn nebude. Treba rozkladat kvery na soucastky bylo dobre jen pro prodej tech soucastek a kver jsi si nechal opravit rovnou za penize (jelikoz ta oprava moc nefungovala).

Nachazet u mrtvol soucastky pro vylepseni obleku jsou taky k nicemu, kdyz si to muzes vylepsit za penize rovnou.

Mam rad, kdyz je stalker tezky, ale extremne prekomplikovane veci me odrazuji.

EDIT: Tak koukam je Anomaly obsahuje stejny bullshit, jako ostatni mody. Najdu varic, ale nikdy jsem nepochopil k cemu to je. Nebo pribor. Takze jsem to hral jako treba vyborny OGSE a tyhle nepotrebny kraviny jsem prodaval/zahazoval.

Sob Júl 07, 2018 9:55 pm
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať Re: S.T.A.L.K.E.R Anomaly
Hele dej tomu šanci popřídával jsem tam addony, které ti ty zbytečnosti ohledně vylepšování obleků dají do pr.... Každopádně je to opravdu nejhezčí a nejstabilnější stalker co může být není ani přehnaně těžký jako Dead Air. Hra tě nenutí si smažit snorčí ruce aby ses uživil. Všeho je prostě tak akorát. Rozhodně to není uměle vyhnaný stupeň těžkosti jako u ostatních podobných modů. Co se týče rozkládání zbraní to tam funguje i u pistolí ponek tam taky je, ale prostě tě to nenutí to vůbec používat vystačíš si i bez toho je to prostě pro ty co se s tím chtějí z prominutím srát.

Sob Júl 07, 2018 10:15 pm
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 3 ] 

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia