• shadow of chernobyl
  • clearsky
  • call of pripyat
  • stalker 2
  • metro 2033
  • modding
  • larp
  • Čerrnobyl
  • forum
         | scorpions.cz | cheater.cz | gta.cz | mafia | gothic | nfs | tgames | doom3 | worms | webtech | ...

Datastors ModPack: Clear Sky Datastors ModPack: Shadow of Chernobyl Nebuďte lamy!
Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Sob Júl 11, 2020 11:52 am

Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 24 ]  Choď na stránku 1, 2  Ďalší
 Downgradovaní hry z verze 1.0006? 
Autor Správa
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Poslať Downgradovaní hry z verze 1.0006?
Ahoj kdysi jsem měl pujčeného STALKERA nvm asi warez nic jsem neinstaloval jenom nakopíroval a verze hry byla ta základní. Teď jsem si zároveň s jinou hrou zakoupil českou krabicovou verzi hry Shodow of Chernobyl a v levém dolním rohu menu je verze 1.0006. Pročetl jsem fórum a přečetl jsem si, že tento patch není doporučován. Nicméně ve hře jsem se zatím s žádným větším bugem který by mě trápil nesetkal a o odolnosti nepřátel jsem vědel. Nyní jsem v Jantaru na cestě do laboratoře X16. Jaký je způsob downgradovat hru na verzi 1.0005 nebo 1.0004 pokud bych se setkal s bugem který by my zabránil v dalším postupu ve hře? A na jakém patchi hry běží s menším počte bugů? 1.0005 nebo 1.0004. Multiplayer hrát asi nebudu. Díky moc

Str Aug 08, 2012 3:26 pm
Lesník
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať Re: Downgradovaní hry z verze 1.0006?
Tuším že od 1.0005 se změny týkaly pouze MP. Verze hry se dají libovolně měnit programem zvaným "Hispano Patcher".

Str Aug 08, 2012 9:59 pm
Technická podpora
Technická podpora
Obrázok užívateľa

Bydlisko: Prakticky zařízená, jazykovědná, notně modifikovaná sluj
Odpoveď s citáciou
Downgrade hry se podrobně popisoval ve FAQu, Hispano Patcher bych rozhodně nedoporučoval. Pokud hra funguje, tak bych neviděl smysl se v ní hrabat (jinak za sebe můžu doporučit právě 1.0005, a to hlavně proto, že to byla poslední oficiální aktualizace přímo od GSC a ně nějaká nalezená směska na internetu).

Str Aug 08, 2012 10:02 pm
Profil WWW
Lesník
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Nevím jak ty, Daty, ale já nikdy s hrou upravenou Hispano Patcherem nějaké závážnější problémy neměl (v rámci omódované hry) :)

Str Aug 08, 2012 10:04 pm
Technická podpora
Technická podpora
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Po použití Hispana se ve hře může rozsypat zvuk, takže nejde poznat, odkud jde kupříkladu štěkání psů nebo střelba protivníků. Mě to po patcheru právě potkalo, takže nakonec zvítězila volba úpravy registrů :).

Str Aug 08, 2012 10:07 pm
Profil WWW
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Datastor díky našel jsem ten článek. Přečetl a když nastane nějaký problém budu moct vyřešit. Rovnou bych tam dal ten tvůj mod DMP. Protože jestli upravuje účinnost zbraní, tak je to pecka. tohle je jak unreal když do něj nasypu zasobnik a on nic.

Str Aug 08, 2012 11:24 pm
Technická podpora
Technická podpora
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Tak to je samozřejmě čistě na tobě, ale každopádně budu rád. Jenom pozor na to, že DMP nemění jenom účinek zbraní, ale celkově jde víc k realismu :). Musel bys ale potom začít hrát od začátku, jinak by se změny z modpacku ve hře neprojevily.

Str Aug 08, 2012 11:30 pm
Profil WWW
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Tak to díky za informaci. Určitě ho tam po dohrání hry dám. Neumím si to představit na ty težší obtížnosti. Dobrá můj dotaz je tímto pořešen. Když narazim na něco pohledám na netu a tu na foru když nic nenajdu napíšu. Je to tu fajn. :)

Str Aug 08, 2012 11:37 pm
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
nazdar ,moze mi nekdo poradit ako inak sa da spravit downgrade z 1.0006 na 1.0005 ? v registroch mi to neslo,teda u mna v pc ano,ale pod 64 bitovym systemem mi to nenašlo
ani tu [HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\GSC Game World\STALKER-SHOC]. AKO inak bys om to mohol dat inu verziu? nejde ten patch nejako odinstalovat a nainstalovat 1.0005 ? A ten program nikdo nedoporucuje.

Str Aug 15, 2012 8:53 am
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Ahojte, ja mám taký istý problém, mám verziu 1.006 a na Windows 7 64 bit mi to tiež nejde downgreat...musím tú hru znova nainštalovať a opatchovať na 1.005? Skúšal som úpravu registrov a proste sa z toho nemôžem vysomáriť. Ak môžte niekto, poprosím o radu. Ďakujem.

Štv Sep 13, 2012 7:24 pm
Profil ICQ
Technická podpora
Technická podpora
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Zřejmě bude přece jenom potřeba zkusit Hispano Patcher. Co jsem se díval, tak se v registrech zaznamenává jenom cesta ke Steam verzi, která je standardně s 1.0005 patchem :|. 1.0006 patch by v sobě mělo mít až nejnovější vydání od dřívějšího CDProjektu, ale to se už nějakou dobu oficiálně neprodává (nehledě na to, že tahle násilná aktualizace neofciálním patchem byla masivním přešlapem ze strany distributora).

Štv Sep 13, 2012 8:00 pm
Profil WWW
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Ahoj, mám problém s patchnutím hry. Pokaždé, když hru patchnu nebo downgradnu na patch 1.0004 at už přes Hispano pacther nebo stahnutim starší verze a následnem patchnutí, tak mi po zapnutí hry skočí error "Vstupní bod procedury ??0scope@luabind@@QAE@V?$auto_ptr@Uregistration@detail@luabind@@@std@@Z se nepodařilo dynamicky propojované knihovně xrLUA.dll nalézt." Nevíte co s tím? Hru musim po patchnutí vždy cracknout, jestli to není třeba tím... Předem díky za odpověd :)
EDIT: Patch 1.0004 jsem chtěl hlavně kvůli modu Oblivion Lost Ultimate. Při patchi 1.0006 mi hra spadla při promluveni si se Sidorovičem a při nižších patchích mi hra spadla hned v hlavním menu.

Ned Mar 29, 2015 12:04 pm
Zástupce technické podpory
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Ano dělá to právě to cracknutí. Existuje totiž několik druhů verzí hry - americká, evropská a ruská. Sežeň si GoG nebo Steam verzi a máš po problému.

Jinak ale podle informací z módu máš možnost změnit podporu patche hry a tak by ti to během rozhovorů padat nemělo. Soubory se změnou podpory se mají nacházet ve složce s módem.

Ned Mar 29, 2015 12:51 pm
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Ok, díky :) Takže co jsem pochopil, patchem by to nejspíš být nemělo, tak se chci ještě zeptat... Jak tu podporu změnim tak, aby to při rozhovorech nepadalo a kde ji najdu? Nejsem zrovna člověk co se rejpe v technických věcech :D

Ned Mar 29, 2015 1:19 pm
Zástupce technické podpory
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
V balíčku s modifikací. A to buď vedle gamedata složky nebo v ní.
Úplnou instalaci máš přímo v readme, který u něj je.

Ned Mar 29, 2015 1:43 pm
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 24 ]  Choď na stránku 1, 2  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia