• shadow of chernobyl
  • clearsky
  • call of pripyat
  • stalker 2
  • metro 2033
  • modding
  • larp
  • Čerrnobyl
  • forum
         | scorpions.cz | cheater.cz | gta.cz | mafia | gothic | nfs | tgames | doom3 | worms | webtech | ...

Datastors ModPack: Clear Sky Datastors ModPack: Shadow of Chernobyl Nebuďte lamy!
Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Pia Dec 09, 2022 12:40 pm

Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 17 ]  Choď na stránku 1, 2  Ďalší
 Jantar-uloha: Setkej se s levakovou skupinou- NEJDE DALEJ! 
Autor Správa
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Poslať Jantar-uloha: Setkej se s levakovou skupinou- NEJDE DALEJ!
Zdravim,

Takze doposial az na nejake to padanie hry som nemal ziadny problem... Az doteraz... Takze to trosku popisem: V jantari v bunkri som dostal od sacharova novu hlavnu ulohu - Setkej se s levakovou skupinou, tak som sa s nim stretol, nabehol nejaky rozhovor Levaka so Sacharovom, ze je priazniva uroven emisii na akciu. Tak sme sa rozbehli cez plot, zabijali zombikov... vsetko OK, az som sa stratil... tak som dal F9... nahrala sa mi pozicia pred stretnutim s LEvakem... Tak som tam zase pribehol, cakam na vysielanie od Sacharova, ale ziadne neprichadza...
1; cela Levakova skupina tam stoji/kvoci jaq trpaci...
2; z nikym sa neda pokecat
3; stal som tam celu noc a nic...
vysiel som z jantaru - vratil sa naspat - NEPOMOHLO
quicksave-quickload - nepomohlo
siel som zase za Sacharovom, ten ma stale len posiela za Levakom - idem tam - NIC, NEPOMOHLO

dokonca som skusal postrielat Levakovu skupinu... nahadzal som im na hlavy 20 granatov a vypraznil zblizka niekolko zasobnikov... len stoja/kvocia jaq moj sulin po ranu...

Prosim, mozete mi poradit nejaky figel ??? :twisted:

ASUS P5K SE; Dual E5200@3330MHz AC Freezer7 Pro; 4x1GB DDRII A-DATA EE ; 500GB + 160GB SATA HDD WD; HD4850 512MB DDR3 Accelero; DVD-ROM:LG sata ; DVD-RW:LG sata; LG 20" LCD L206WTQ-WF 2ms DVI; 520W zdroj

Pia Dec 19, 2008 6:50 pm
Součást Zóny
Součást Zóny
Obrázok užívateľa

Bydlisko: Po dlouhých pěti letech konečně opět uklizený pokojík
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Fýgl na to neni. Tohle je naprosto normální. Při použití Quickload se skripty načtou do standartu a hra bere situaci jako že jsi nikdy o levákovi neslyšel. Proto se následující skripty nespustěj. Pomúže jedině načíst Autosave Jantaru.
A tak toho jsem si nevšiml - ty jsi mezitim opustil a znovu přišel k Jantaru - tak to ti autosave nepomůže
Pokud nemáš uloženou pozici před prvnim setkánim s Levákem tak nejspíš budeš muset od začátku.

Pia Dec 19, 2008 7:33 pm
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Poslať 
vdaka chlape,

nastastie som mal este jeden save pred prvyk pokecom so sacharovom, takze uz som to presiel... dakujem

ASUS P5K SE; Dual E5200@3330MHz AC Freezer7 Pro; 4x1GB DDRII A-DATA EE ; 500GB + 160GB SATA HDD WD; HD4850 512MB DDR3 Accelero; DVD-ROM:LG sata ; DVD-RW:LG sata; LG 20" LCD L206WTQ-WF 2ms DVI; 520W zdroj

Pia Dec 19, 2008 10:26 pm
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Poslať Re: Jantar-uloha: Setkej se s levakovou skupinou- NEJDE DALEJ!
NO stala se mi podobná věc. Levák sice proběhl "zombíkovou uličkou" a všchny jsme je vystříleli, ale ... na konec tá uličky, až k té zdi, přes kterou se skočí přímo do prostoru továrny doběhl jenom Levák a ještě jeden jeho maník. Stojej a čuměj a nic. Zbytek tlupy je na začátku té uličky a pořád tam lezou dovnitř a zase zpátky přes ten vlez. Nebo mířej někam do zdi, a nebo prostě nic, seděj na zemi a jako by se nic nedělo. A přitom Levák tam už čeká a zombíci mrtví.
A také nic nepomohlo. Znovupříchod do Jantaru, quicksave/load. NEchal jsem to tak asi hoďku běžet (a zatím se opaloval na zahradě :-) ) a pořád nic.

Takže pokud mi někdo odpoví, že musím najít nějaký starší save před Jantarem .. a ten je až někde na smetišti dobře 20 herních hodin zpět, tak tuhle hru přestanu hrát ... zase. ( 6x jsem jí začal a 5x nedokončil, kvůli bugům)

Pokud poradíte něco né tak likvidačního, tak díky :-)

Štv Júl 16, 2009 8:21 pm
Profil ICQ
Součást Zóny
Součást Zóny
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Použij autosave z jantaru

Sergeant Of The Master Sergeants Most Important Person Of Extreme Sergeants TO THE MAX!

Štv Júl 16, 2009 11:19 pm
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Nj to je ten problém. Já se to snažil řešit znovunačtením lokace, jako kolega nahoře :-) Takže autosave je už s tímhle problémem. No nevadí, zkusím to začít hrát znova a uvidíme.

Pia Júl 17, 2009 5:59 am
Profil ICQ
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Kurňajs ľudia, nepoužívajte quicksavy/loady je to na prd. Radšej ukladajte cez pauzu. Tak nebudete mať takéto podobné problémy a nemusíte ísť hru (v tom najhoršom) od začiatku.

Pia Júl 17, 2009 8:37 am
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
No jo, když já poslední save mám hodně daleko a ten předposlední (který mě mohl zachránit), v agropromu, zase nefunguje kvůli jiné chybě, která se týká velitele Neutrálních stalkerů a banditů ( hned po načtení spadne).
Ono je těžký ukládat, když člověk neví, kde jakej bug ho potká :-D

Pia Júl 17, 2009 9:32 am
Profil ICQ
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
U toho Leváka je to fakt zabugované...sice jsem neměl až zas takové problémy jako vy ale vypadalo to, že se jim do akce vůbec nechce.
Vylezl jsem na zídku jako první a stihl postřílet zombíky okolo a skočil dolů...
Pak jsem zpanikařil kvůli toho, že Levákova skupina stála stále furt na místě a já nemoh zpátky...
Po načtení save zpět (Quick save nepoužívám :D ) mi to ale hodilo chybu s hláškou ve hře, že PSI záření má plný knedl ale nic se nedělo, naštěstí Levák a spol už dělali co měli. Moje postava ale po načtení toho save začala hekat ale život neubýval tak jsem to přetrpěl a zdárně ukončil misi a po východu z továrny jsem zjistil, že se nic nezměnilo a hekání nepřestalo a hláška nahoře obrazovky zůstala....
Nezbylo nic jiného než jít do jiné mapy kde se to vydýchalo... :evil:

Sob Júl 25, 2009 11:31 pm
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Já zas mám jiný problém taky v Jantaru. Hned na začátku mám jít chránit tábor před zombíky, to udělám, pak si mám promluvit se Sacharovem, jenže on si pochoduje tam a zpátky a nejde ho chytit na řeč. Když se přiblíží tak jen řekne "čemu vděčím za tvou návštěvu" a jde zase zpátky. Když nahraju quicksave hra spadne a hodí bug, to samé když nahraju ruční uložení. Funguje jen autosave Jantaru, jenže pak se všechno opakuje, vystřílím zombíky, mám jít za Sacharovem, ale nejde s ním promluvit. Zkoušel jsem to asi pětkrát a nic. :(

Ned Aug 23, 2009 8:47 pm
Technická podpora
Technická podpora
Obrázok užívateľa

Bydlisko: Prakticky zařízená, jazykovědná, notně modifikovaná sluj
Odpoveď s citáciou
Tipuju že hraješ s DMPčkem, když jsme se o tom ve vedlejším topiku bavili - v gamedata/configs/misc/trade smaž soubor trade_saharov.ltx a pak načti autosave. Už by pak hra padat neměla.

Ned Aug 23, 2009 9:07 pm
Profil WWW
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Tak mam stejný problém, jako spousta jiných..
Po vstupu do Jantaru, chyběl Sacharov.. Načetl jsem autosave a v poho.. Přinesl jsem mu dokumenty a on mě poslal k Levákově skupině (savnul jsem přes menu), došel jsem k Levákovi a skupina se ani nehnula (load).. Po loadu se skupina hnula, ale jen na půl. Dva přeskočili zeď a kosili zombíky, zbytek dělal, jako že nic.. (load), pořád stejné.. Když naše trojčlená skupina vykosila zombie a dorazila k druhé zdi, pak se na mě vykašlali i oni, tak jsem zkusil zeď přeskočit, jako první a stejně nic.. (Load), beze změn, jen se mi ukázalo, že jsem v oblasti se silným psi zářením a mam opustit zónu..

Načelt jsem znova autosave po vstupu do Jantaru a celý postup opakoval.. Bohužel se stejným výsledkem.. Načetl jsem proto save, po zatopení podzemí.. Zase stejný problém..
Už nevím co dál.. Používám jen save/load přes menu..

Dokud jsem měl verzi patche 1.5.05, tak jsem hru odehrál dvakrát a bez bugů.. Nyní hrají s patchem 1.5.10 a Complete2009 a hra blbne.. Zkoušel jsem odinstalovat Complete, dokonce jsem hru odinstaloval a znovu nainstaloval s patchem 1.5.05, ale bohužel nefungují save... :cry: fakt už nevím, jak pokračovat...

CPU:Intel Core 2 Quad Q9650 3GHz Chladič:Scythe MINE rev.B Ram:Kingston HyperX 4GB Deska:Asus P5E - Deluxe (Bios Asus Rampage Formula) GPU:Gaindward GTX470 HDD:SSD Kingston 64GB V + WD500GB Zdroj:Seasonic 650W.

Pia Jún 25, 2010 1:00 am
Součást Zóny
Součást Zóny
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Sejvy z 1.5.10 ani na verzi 1.5.0.5 fungovat nemohou.
Musel bys hru rozehrát od začátku.
Problém samotnej bude v Complete modpacku.
Protože v čisté 1.5.10 se bug se Sacharovem nevyskytuje a levákova skupina se na tebe, v případě přerušení skriptu (smrt a následné načtení pozice uložené po rozhovoru se Sacharovem), kompletně vykašle.

Sergeant Of The Master Sergeants Most Important Person Of Extreme Sergeants TO THE MAX!

Pia Jún 25, 2010 10:25 am
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 17 ]  Choď na stránku 1, 2  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia