• shadow of chernobyl
  • clearsky
  • call of pripyat
  • stalker 2
  • metro 2033
  • modding
  • larp
  • Čerrnobyl
  • forum
         | scorpions.cz | cheater.cz | gta.cz | mafia | gothic | nfs | tgames | doom3 | worms | webtech | ...

Datastors ModPack: Clear Sky Datastors ModPack: Shadow of Chernobyl Nebuďte lamy!
Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Pia Dec 09, 2022 12:31 pm

Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 23 ]  Choď na stránku 1, 2  Ďalší
 Skrýš na stromě, flashdisky // PŘEJMENOVÁNO 
Autor Správa
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Poslať Skrýš na stromě, flashdisky // PŘEJMENOVÁNO
zdravim, mal by som tu par dotazov, no nezda sa mi ze je tu na to extra polozka kde sa mozu ludia pytat, ale mam par dotazov..
1. rad by som vedel ako sa da dostat do tej skryse, ktoru predstavuje batoj nedaleko zakladne Povinnosti v Agroprome, skusal som tam skakat alebo zostrelit ten batoh ale nic nepomohlo..ziadne trubky ani mury pri strome nie su, len anomalie...

2. taktiez by ma zaujimalo ci niekto nevie kde dostat posledny treti flashdisk pre opravara z Povinnosti o tych nakresoch gulometov za 12500RU...ziadna osoba mi totiz to uz nechce dat info o nejakej srysi kde by sa mohol nachadzat, a mam navyse 2 flashdisky ktore odo mna nikde nechceli zatial, a kedze uz idem prenasledovat strelca v Rudom Lese tak neviem ci uz tam budu nejaki opravari ktorym by sa hodili tieto 2 nakresy:
Prvy je s udajmi o vystuzeniach nepriestrelnych viest a druhy s udajmi o systeme ochrany pred psi-ziarenim, oba maju hodnotu 12500RU

Dik predom za vsetky pokusy o pomoc ;)

Str Sep 24, 2008 1:21 pm
Profil ICQ
Technická podpora
Technická podpora
Obrázok užívateľa

Bydlisko: Prakticky zařízená, jazykovědná, notně modifikovaná sluj
Odpoveď s citáciou
Poslať 
S batohem ti milerád pomůžu, taky jsem se nad tou skrýší nějakou dobu vztekal. Ale dostat se k ní jde. Vylez ke stromu cestou ze Smetiště a strom obejdi (napravo budeš mít anomálii). Postav se těsně ke kmeni a vyskoč (budeš tu klávesu na skok muset holt stisknout víckrát). Jde to ztuha, ale na tu větev se odtud dá dostat - Jakmile skočíš na větev, ulož si hru a pak už jenom přeskoč doleva na druhou větev (na tu, pod kterou je anomálie) - jinam se odtud nedostaneš. Odtamtud pak můžeš vybrakovat skrýš, ale ten obsah za námahu nestojí :-).

Str Sep 24, 2008 1:51 pm
Profil WWW
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Poslať 
dik za tu skrys, mal si pravdu kvoli tomu granatu ktory mi je aj tak nanic to bolo zbytocne, ale aspon mam pokoj na srdci heh :D ale este tu mam 2 veci...zistil som ze v jantare mi vobeec nejde detektor, zobral som stade iba 1 artefakt, a teraz som podla mapy isiel po tie zostavajuce 3...v tom hangare kde su tie elektry mi neukazalo ziaden, ani detektor nepipal, a to iste robil aj v tej oblasti na zapade od tovarne...tak neviem potom co s tym moze byt..a dalsia vec: kde sa da zohnat ten medikit npr-21p co odo mna chcu v kordone ked sa spytam hocikoho ci nepotrebuje pomoct?

Str Sep 24, 2008 3:05 pm
Profil ICQ
Součást Zóny
Součást Zóny
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
Brunyi píše:
...

Uz mas najlepsi detektor?
Ta specialna lekarnicka je v armadnom stanovisku. Ja som tiez isiel po nu, ale fesaka zabil blowout a uloha bola zrusena.

Str Sep 24, 2008 3:13 pm
Technická podpora
Technická podpora
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
Přesně jak psal Bigfutus, lékárničku najdeš na základně vojáků, artefakty se snadno nacházejí s Velesem (třetí detektor) - u Sacharova za zhruba 2500 RU (a mám dojem že i Povinnost ho prodává).

Str Sep 24, 2008 3:27 pm
Profil WWW
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Poslať 
na zakladni tam v kordone alebo mate na mysli skladiska?? noo a s tym detektorom, doteraz som ziadny problem pri hladani nemal, to moze byt v tom ze nemam ten najlepsi?lebo vravim zatial vsetko co bolo na mape mi naslo bez problemov..skoda ale ze neviete nic ohladom tych flashdiskov, ten s udajmi o modifikaciach plynovej vypuste gulometov za 12500 by sa mi hodil aby som sa mohol konecne pridat k slobode a poriadne pozarabat bojmi s povinnostou..

Str Sep 24, 2008 3:30 pm
Profil ICQ
Mutant - Průvodce
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
Počkat v Clear sky jsou náhodné blowouty?

Str Sep 24, 2008 3:30 pm
Profil ICQ
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Poslať 
pockat co su vlastne blowouty??:D to myslite tie ziarenia ze sa musim schovat do ukrytu a cakat alebo co??lebo aj ked zoberem ten quest s medikitom tak sa mi aktivuje a hned zrusi...tak to znamena ze aj u mna uz ten tipek chcipol?? no a hned po nom ked zoberem dalsi, tak mi da doniest magic vodku, ale jak tam dojdem tak okolo toho vagonu nic nie je, skusal som aj skakat hore, tam tiez len naboje a take veci, ale po vodke ani stopy..

Str Sep 24, 2008 3:41 pm
Profil ICQ
Mutant - Průvodce
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
No blowouty jsou ty vlny záření (v clear sky se jim říká emise). No já clear sky dohrál, ale žádné náhodné blowouty jsem nezažil.

PS: Mohl by mi někdo popsat (obrázek by se hodil :wink: ) jak vypadá ta speciální lékarnička nebo ta magická vodka?

Str Sep 24, 2008 3:50 pm
Profil ICQ
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Poslať 
noo fajn tak potom viem co je to...ako som pisal...no a to by sa aj mne zislo o tej vodke, lebo tam proste nic neni..dobrych 15 minut som tam pobehoval okolo aj po vagone a nic...

Str Sep 24, 2008 3:59 pm
Profil ICQ
Součást Zóny
Součást Zóny
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
Brunyi píše:
...

Snork z Jantaru píše:
...

Magicka vodka je v ciernom batohu, co je pri kolesach lokomotivky, ak sa dobre pamatam.
Specialna lekarnicka vypada ako modra lekarnicka, len je specialna :)

Blowoutom som myslel tu emisiu, ziarenie, alebo ako tomu nadavaju. Proste ked sa neskryjes tak skapes :)

Str Sep 24, 2008 4:29 pm
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Poslať 
aha no dik tak tu vodku skusim, ale najskor budem potrebovat ten medikit, aj ked asi ten vojak uz skapal ked sa mi ta misia hned zrusi akonahle ju prijmem...tak ten medikit ma teda armada v kordone hej??bo tam je celkom dost vojakov neviem ako to vynicim..obzvlast ten sypac s tym samopalom :D

Str Sep 24, 2008 4:39 pm
Profil ICQ
Součást Zóny
Součást Zóny
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
Je ich tam sice vela, ale su hlupucki ze hanba. Ja som sa tam bezproblemovo dostal po lavej strane popri ostnatom drate, cize presne ta druha strana kde je gulomet. Je tam padnuty strom a da sa tam prejst cez ten plot. Hlavne si tam ber iba to podstatne aby si bol co najviac na lahko, pretoze budes mat hrozne vela zbrani na vynasanie po mrtvych soldatoch :)

Str Sep 24, 2008 4:50 pm
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Poslať 
tak nechcem robit zbytocne nove forum a dam to sem do svojho...som v rudom lese, streles odrazil most, mam ist k tej skupine stalkerov na druhej strane ktori budu po mne chcet aby som ich previedol cez ten tunel k anomalii ci co to...no proste ale cez les sa mi nechcelo ist kvoli tym mutantom, tak som si to obisiel po osi jantar--agroprom-smetisko-rudy les do ktoreo som vkrocil par metrov od tej skupinky..no a problem je v tom ze sa ma teda spytaju ci ich vezmem k tej anomalii alebo co to, tak ideme cez tunel, vyprasim snorkov v tuneli, vyprasim ich aj tam v tom stanovisku, zabijem toho mega mutanta, a teraz tam mam stale ze mam branit tabor, a chodia snorkovia uplne od severu kde mam ist do tej anomalie priestorovej...nevsimol som si ale ci uz som splnil tu ulohu ktoru mi oni dali ze ich mam branit na tej ceste...to oni tam uz koncia kusok za tym tunelom co je ten symbiont a megamutant a dalej uz nepojdu alebo tam mam stale cakat a odpalovat tych snorkov co tam chodia zo severa a ked ich setkych vyprasim tak pojdu so mnou dalej az po tu priestorovu anomaliu hmm??hadam sa v tom vyznate dik heh :D

Ned Sep 28, 2008 4:44 pm
Profil ICQ
Technická podpora
Technická podpora
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
Dál už s tebou nikdo z nich nepůjde - potom, co jsem stalkery dopravil k Symbiontu, jsem jako vždycky musel uložit a znovu nahrát hru, aby se značka na PDA přenesla k tomu teleportnímu nesmyslu. Po zastřelení asi osmého snorka jsem se na vybíjení pořád se obnovujících příšer vykašlal a do anomálie skočil. Na obrazovce ti možná ještě několikrát vyběhne hláška, že máš ten jejich tábor chránit, ale to je stejně k ničemu. Tou dobou už třeba můžeš klidně stát u mostu a doběhnout ke stalkerům prostě nestihneš, a nebo je dřív mutanti zabijí.

Ned Sep 28, 2008 4:51 pm
Profil WWW
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 23 ]  Choď na stránku 1, 2  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia