• shadow of chernobyl
  • clearsky
  • call of pripyat
  • stalker 2
  • metro 2033
  • modding
  • larp
  • Čerrnobyl
  • forum
         | scorpions.cz | cheater.cz | gta.cz | mafia | gothic | nfs | tgames | doom3 | worms | webtech | ...

Datastors ModPack: Clear Sky Datastors ModPack: Shadow of Chernobyl Nebuďte lamy!
Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Uto Feb 19, 2019 11:49 am

Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 30 ]  Choď na stránku 1, 2  Ďalší
 čeština: a POZOR mám origo stalkera 
Autor Správa
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Poslať čeština: a POZOR mám origo stalkera
PROSÍM pomoc. Koupil jsem 8800 ultra a do přibaleného stalkera nemůžu sehnat češtinu. Existuje vůbec? Nebo mám koupit stalker cz což mi příjde hovina?. Za kartu jsem dal tolik že bych za to mohl mít roční kurz angličtiny.Díky

Uto Nov 27, 2007 2:40 pm
Šmel vodkomilnyj
Šmel vodkomilnyj
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
hm, zaujímavý dotaz a zrejme nebude ľahké naň odpovedať... v prvom rade skús stiahnuť neoficiálnu češtinu, ktorá sa niekde na internete bude povaľovať na sto percent, stačí iba trochu hľadať...
je tiež možné že niekto z fóra by ti mohol poslať link alebo celý súbor...

otázne je potom či ti v originál anglickej verzii prepíše iba texty a budeš môcť využívať aj CZ módy a oficiálny CZ nahovorený patch, alebo to bude robiť bordel...

Uto Nov 27, 2007 2:59 pm
Profil ICQ WWW
Nechutně mladý senilní stařešina
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
Tož vítej v Zoně, nováčku.
Záleží jakou verzi máš. Jestli je to US, tak tam bych toho asi moc nevymyslel. Ale pokud je to klasická ENG, tzn. že to je Multilangual, tak by to nemusel bejt problém. Zatím bych tady dal jenom hrubou kostru mýho nápadu, abych nevymejšlel něco, co se pak ukáže jako hovadina. Takže zdatní spolustalkeři (Datastor, Spandau apod.), prosím o vyjádření, jestli by to makalo (pokud by se ukázalo, že je to ENG verze, ne US, tam opravdu nevím).

Předpokládám základní verzi 1.0000.
Vyeditoval bych fsgame.ltx a povolil adresář \Gamedata. Vytvořit adresáře \Gamedata a \Gamedata\config. Do něj bych nahrál localization.ltx v CZE verzi. Pak bych na to zkusil nasypat patch 1.0003 CZ. Otázka je, jestli se to chytne, aby se to nekontrolovalo ještě jinde.

Co vy na to?

EDIT: Nebo ješte využít mezikroku patch 1.0001 WorldWide, pak výše uvedená editace a pak až CZ patch z 1.0001 na 1.0003. Tady je ale problém se sehnáním 1.0001 WW. Na filefrontu už nejni.

Uto Nov 27, 2007 3:20 pm
Profil ICQ
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
Já to právě ani nemám možnost zkusit, protože po tom, co jsem koupil origoš CZE, tak jsem tu neorigoš verzi smazal. :)

Uto Nov 27, 2007 3:32 pm
Profil ICQ
Technická podpora
Technická podpora
Obrázok užívateľa

Bydlisko: Prakticky zařízená, jazykovědná, notně modifikovaná sluj
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Adriáne, sice je pěkné, že máš o další příspěvek navíc, ale tazatel originálního Stalkera MÁ, tudíž je skutečně poněkud podivné kupovat tu hru znovu. Nějak podobně jsem kdysi dávno řešil i svou anglickou verzi (než jsem si koupil českou). Někde jsem na Stalkera češtinu viděl (pokud Turboschnek skutečně má originál anglickou verzi, není problém a po češtině se podívám, přičemž odkaz pošlu pouze soukromou zprávou), a při tehdejším zkoušení fungovala. Tou dobou jsem však ještě modifikace nezkoušel, ale mám dojem, že anglické mody nešly.

Uto Nov 27, 2007 3:56 pm
Profil WWW
Poloupírský pravopisný recidivista
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať Re: čeština: a POZOR mám origo stalkera
turboschnek píše:
Nebo mám koupit stalker cz což mi příjde hovina?.

z tohto sa mi zda ze nema :cry: ak som fakt v omile vyed ma z neho daty :wink:
EDIT: a pardon, myslel som origos CZ verziu :cry: :wink:

Naposledy upravil Grey_Fox dňa Uto Nov 27, 2007 4:25 pm, celkovo upravené 1

Uto Nov 27, 2007 4:08 pm
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Poslať 
Hra je přibalená ke grafické kartě 8800ultra kterou jsem koupil. Není to finta abych sehnal češtinu do kopie. Ale s představou že budu na internetu hodiny, v mém případě dny hledat češtinu a výsledek bude nejistý, tak raději zakoupím cz verzi. Cokoliv instaluji do hry, tak to na mě řve "neznámá verze". Chytl se akorát patch 10005 doslova jsem ho tam po těch nezdarech narval ale ten je mi na.........Díky

Uto Nov 27, 2007 4:14 pm
Technická podpora
Technická podpora
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
Podívám se ti po češtině, pak pošlu linky a vyzkoušíš to. Pokud to bude klasická multijazyčná verze, o níž se zmiňoval Slauch, nebude v ničem problém (jenom bude třeba mít na disku hru v původní verzi, tudíž neopatchovanou - 1.0000). Do večera nebo v průběhu zítřka ti ty odkazy pošlu.

Uto Nov 27, 2007 4:19 pm
Profil WWW
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Poslať 
DATE Díky Ti za profi přístup k nováčkům jako jsem já. STALKER na mě píše i kecá česky je to bomba. Sejdeme se v zóně, jestli tě ovšem doženu:)

Str Nov 28, 2007 8:17 pm
Technická podpora
Technická podpora
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
Potěšení na mojí straně :wink: Jsem rád, že čeština funguje a přeji ti mnoho příjemně strávených chvil :-)

Str Nov 28, 2007 8:24 pm
Profil WWW
Mírně zkušený
Mírně zkušený
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
ja mam cestinu do EN verzie ale ide iba na patch 1.0001

Štv Jan 10, 2008 3:57 pm
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Poslať 
čaute.. mohl byste mi taky nekdo poslat odkaz na tu cz do vzkazu.. diky.. mam podobnej problem...

Štv Feb 28, 2008 5:35 pm
Zkušený
Zkušený
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
ja ma world verziu a naň aj keď prepišeš nepojde ti daˇť CZ patch (aspoň mne nejde) ale dabing v poho ide aj česke modifikacie od datastor aj SCO aj adrianov všetko ide len v PDA nebudeš niekedy texty alebo pismena s dlžnami a mekčene

Štv Feb 28, 2008 5:48 pm
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Poslať 
no a prave kde to sezenu?

Štv Feb 28, 2008 8:28 pm
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
Zdar lidi.Mám stejný problém-koupil jsem si na dovolený originálního stalkera a nemůžu najít nikde plnou češtinu s dabingem i titulkama(mám klasickou verzi 1.0)...pokud byste našli na češtinu linky a mohli mi je poslat byl bych vám velice vděčný.

Duty

Ned Mar 16, 2008 7:30 pm
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 30 ]  Choď na stránku 1, 2  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia