• shadow of chernobyl
  • clearsky
  • call of pripyat
  • stalker 2
  • metro 2033
  • modding
  • larp
  • Čerrnobyl
  • forum
         | scorpions.cz | cheater.cz | gta.cz | mafia | gothic | nfs | tgames | doom3 | worms | webtech | ...

Datastors ModPack: Clear Sky Datastors ModPack: Shadow of Chernobyl Nebuďte lamy!
Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Uto Nov 19, 2019 9:27 am

Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 28 ]  Choď na stránku 1, 2  Ďalší
 Vtipy 
Autor Správa
Doživotní ředitel zeměkoule
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať Vtipy
Vybral jsem to nejzajímavější, co se povídá okolo hořících barelů. Spousta ostatních historek mi nepřišla až tak vtipná, nebo to jsou slovní hříčky, což se špatně překládá.

1)Na základně Svobody spadla cihla z komína někomu přímo na hlavu. Seběhl se dav, okukují a diví se, jak se to mohlo stát: „Všude je plno mutantů, upírů a kontrolorů, a teď ještě začnou na lidi padat cihly!“
Pak se někdo podívá lépe a vidí - vždyť tím trefeným nebožákem není žádný stalker, ale zombie. Přímo na území Svobody. V davu to začne hučet ještě víc: „Nejenom že je Zóna plná zombie, ale už i v naší základně je jich tolik, že ani cihla z komína nemá kam spadnout!“

2)Stojí stalker na křižovatce v Zóně a čte návěstí: vpravo – anomálie; rovně – monstra; vlevo – krčmy a děvky. Chvíli přemýšlí a pak se pustí přímo rovně: „To se musím starých známých zeptat, co to vlastně je, ty krčmy a děvky.“

3)Na břehu jezera sedí dva stalkeři: „To jsou všechno kecy s tou radiací, už jsem v Zóně pět let a žádné změny na sobě nepozoruju.“
„Svatá pravda,“ druhý na to „snad jen že mi v poslední době nějak častěji pelichá peří na ocasu“

4)Jde mladý stalker Zónou a dorazí k jezeru, které nemá na mapě. Chvíli chodí bezradně kolem, když vtom vidí nějakého člověka, a tak se pustí za ním: „Nevíte, kudy se dostanu na druhý břeh?“
„Pojďte, ukážu vám cestu.“
Tak jdou a stalker se ptá: „Určitě to tady dobře znáte, když se nebojíte chodit sám a beze zbraně.“
Průvodce se směje: „Koho bych se bál?“
„Jsou tu přece monstra, zombie, kontroloři…“
Průvodce popřemýšlí, a pak říká: „No ano, na nějaká monstra sem tam narazím, na zombie občas taky, ale proč bych se měl bát nás, kontrolorů?“

5)V lesíku u baru parkují dva stalkeři, jeden s nablýskaným Land Roverem, druhý s potlučenou Ladou Nivou. Chudší dlouho marně zápolí se zámkem u dvířek. Ten druhý se směje:
„Co blbneš, už si někdy slyšel, aby se někomu v Zóně ztratilo auto?“
Chudší nic neříká, nakonec přeci jen zamkne a oba zapadnou do baru. Po delší době se vypotácí ven, první se zaraženě zastaví u Land Rovera a nevěřícně zírá přes přední sklo. Druhý mu povídá: „Smůla příteli, přesně tohle se mi taky stalo – nezamkneš auto, nalezou mutanti a poserou všechno od pedálů až po zrcátko.“

6)Povídají si dva stalkeři:
„Pamatuješ na Vasju, toho, který se chtěl stát letcem?“
„Co je s ním?“
„Včera ho dostala Trampolína (Springboard), ta nová anomálie u cesty.“
„Fakt?“
„Nakonec se mu přece splnilo přání – letěl.“

7)Stalker zrovna zaparkoval a jde pryč, když vidí, jak se k autu sápe upír (bloodsucker). Zařve: „Zmiz odsud dokud jsi v jednom kuse!“
„K čemu by mi asi byla ta tvoje archivní rachotina?“, upír na to.
„Koukej mazat, říkám. Auto řídit neumí, ale sprosťárny na něj pazourama nadrápat, na to je určitě mistr!“

8)Skupina stalkerů čeká dlouho na svého kolegu. Když se konečně objeví, tak se ptají proč jde tak pozdě.
„Ale…musel jsem si přeprat trenky…nasral jsem si do gatí.“
„Ty, takovej hrdina?“
„No, brzo ráno vstanu, abych ještě před rozcvičkou stihl skolit svých dvacet upírů, stovku snorků, tři sta slepých psů a zombie nepočítaně. Když se vracím do stanu, odhrnu celtu, a vtom to uvidím; přímo proti mně se tyčí strašná postava a poulí na mě své krvelačné oči. A tehdy se mi to stalo. Až pozdě jsem si uvědomil, že jsem přímo proti vchodu nechal stát zrcadlo.“

9)Prodává stalker granáty: „Chceš jeden za pětku? Na, tady máš, chytej… A jestli chceš k němu i pojistku tak rychle naval dvě stovky!“

10)Povídají si dva vojáci na hlídce:
„Když jsem byl malej kluk, tak se mi jednou zjevila sudička a povídá: >Mám pro tebe dva osudy; buď budeš génius s hlavou jako Einstein a pamětí jako ředitel matematické olympiády nebo budeš stoprocentním vojákem.<“
„Co sis vybral?“
„To už si bohužel nepamatuji.“

11)Lapili žoldáci stalkera, vedou ho ke studni, tam ho chytnou za nohy a potopí. Za minutu ho vytáhnou a ptají se: „Máš artefakty?“
„Nemám.“
Tak ho spustí znovu a ptají se: „Máš artefakty?“
„Nemám.“
Spustí ho tedy ještě jednou, vytáhnou a zas: „Máš artefakty?“
To už nevydrží a křičí na ně: „No nemám, sakra! Buďto mě spusťte níž nebo mě tam nechte dýl, dole je tma jako v pytli a vidím úplný kulový.“

12)V Zóně se objevila nová anomálie – stalker abstinent. Zvláštní znamení – nepožívá lihoviny. Místo výskytu – jděte tam, kam vás svým zesilujícím tikáním zavede Geiger-Müllerův detektor.

Str Máj 23, 2007 1:52 pm
Technická podpora
Technická podpora
Obrázok užívateľa

Bydlisko: Prakticky zařízená, jazykovědná, notně modifikovaná sluj
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Díky, hlavně ta 4,5,7 a 9 jsou perfektní :-)

Str Máj 23, 2007 2:00 pm
Profil WWW
Zbynigga
Zbynigga
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
diiiky moc. dostal jsem takovej napad, ze bych udelal s kamosema ve studiu ceskej mod.

mysaaku pazalsta jeste ten vtip s doktorem a kontrolerem

Str Máj 23, 2007 2:10 pm
Profil ICQ
Šmel vodkomilnyj
Šmel vodkomilnyj
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
tak totoooooooooooó je vážne nášup...to tam vážne všetko je? ja sa tu válam v robote smiechmi, cez slzy na monitor nevidím... a pôvodne som bol nasraný jak latrína v tábore stalkerov-nováčikov v Kordóne, že čo to tu máme jakú duplicitnú tému... :lol: :lol: :lol:

dobrá práca 8)

Str Máj 23, 2007 2:38 pm
Profil ICQ WWW
Technická podpora
Technická podpora
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
No určitě by ten mod byl lepší než ty CZ dotáčky... ještě teď je mi z nich špatně.

Str Máj 23, 2007 2:38 pm
Profil WWW
Zbynigga
Zbynigga
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
napadlo me, ze bysme nadabovali jen ty vtipy. prez viken je vyhledam, pak poprosim mysaka o preklad zbytku a udelali bysme to.

Str Máj 23, 2007 4:01 pm
Profil ICQ
Mírně zkušený
Mírně zkušený
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
:lol: :lol: :lol: fakt dobry a s tim překladem vám držim palce :wink: :)

Str Máj 23, 2007 4:04 pm
Technická podpora
Technická podpora
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
Přesně tak. Ať to vyjde!

Str Máj 23, 2007 4:16 pm
Profil WWW
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
Case_A píše:
diiiky moc. dostal jsem takovej napad, ze bych udelal s kamosema ve studiu ceskej mod.

mysaaku pazalsta jeste ten vtip s doktorem a kontrolerem

„Pane doktore, nemůžu spát. Jakmile zaberu, začne se mi zdát, že jsem sám v uzamčeném Sarkofágu. Všude okolo mne je spousta monster co mě trhají na kousky.“
„Hmm…ten sen ti určitě sugeruje kontrolor, poslechni mou radu – až půjdeš příště do Zóny, vezmi mu flašku jako dárek. To stojí za to, vždyť kolika stalkerům se stalo ve skutečnosti to, o čem se tobě zatím jen zdá. A to jen proto, že litovali jedné lahve. Mimochodem, děkuji za toho >doktora<, mě, prostého kontrolora tak ještě nikdo netituloval.“

Str Máj 23, 2007 6:37 pm
Zbynigga
Zbynigga
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
no tak prave z toho konce jsem taky rozpacitej. ja tomu rozumim tak, ze on se vrati od toho reaktoru a dekuje mu za radu a ten doktor(kontroler) rika neni zac ja tobe dekuji za doktora. ale mam v tom nejaky zmatek

Str Máj 23, 2007 6:40 pm
Profil ICQ
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
Case_A píše:
no tak prave z toho konce jsem taky rozpacitej. ja tomu rozumim tak, ze on se vrati od toho reaktoru a dekuje mu za radu a ten doktor(kontroler) rika neni zac ja tobe dekuji za doktora. ale mam v tom nejaky zmatek

Nejen, že mu sugeruje sen kdykoliv usne, ještě ho za bdělého stavu dokáže přesvědčit, že zrovna absolvuje prohlídku u doktora. To všechno kvůli flašce.

Chtěl jsem z toho udělat anketu "Který vtip vás nejvíc pobavil?" s možnostmi 1 - 12, bohužel mi to píše, že mám vybráno moc odpovědí. To je asi dotaz na moderátory.

Str Máj 23, 2007 6:52 pm
Mírně zkušený
Mírně zkušený
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
ty vtipy sou mazec ja sem smichy malem spadl ze zidle :lol: :lol: :lol:

Str Máj 23, 2007 7:25 pm
Profil ICQ
Prachobyčejný spammer
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
dost hustý vtípky !! :lol:

Str Máj 23, 2007 8:29 pm
Profil ICQ WWW
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Poslať 
lidi ty vtipy sou dokonali :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: a ad vam vyde ten dabing nebo co to delate

Štv Máj 24, 2007 12:58 pm
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
Dobra prace mysaku, me se teda nejvic libyli 1 a 11. GJ!

Štv Máj 24, 2007 2:26 pm
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 28 ]  Choď na stránku 1, 2  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia