• shadow of chernobyl
  • clearsky
  • call of pripyat
  • stalker 2
  • metro 2033
  • modding
  • larp
  • Čerrnobyl
  • forum
         | scorpions.cz | cheater.cz | gta.cz | mafia | gothic | nfs | tgames | doom3 | worms | webtech | ...

Datastors ModPack: Clear Sky Datastors ModPack: Shadow of Chernobyl Nebuďte lamy!
Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Sob Nov 28, 2020 11:57 am

Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 56 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4  Ďalší
 Hra dohrána - NEčíst kdo ještě nedohrátl, ať si to nezkazí ! 
Autor Správa
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Poslať 
vsak to ti na konci ShoC vysvetli ten vedec (na holograme) ze ta zle preprogramovali

Pia Dec 26, 2008 6:43 pm
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
No , tiez siom to prave hodral , celkovo pekna hra no dost by som povedal linearna ... kedze ma len jeden koniec... a taky zvlastny koniec :-D
Podla mna slabe no , jedine co sa im podarilo je grafika ...

CPU Core 2 Duo E8600& Ninja 2|RAM 2x2GB Hyper-X|GPU Gigabyte HD4870& TwinTurbo|LCD Samsung 20"|HDD 500GB F1|MB P35-S3G|SOUND CreAtive XtremeGamer Fatal1ty|SPEAKERS Logitech X-540|MOUSE Logitech MX518@ Steelpad 5L|KEYBOARD Logitech Wave|CASE TT Soprano VX |PSU Fortron 500W

Pon Dec 29, 2008 10:35 pm
Profil ICQ
Revolver s duší
Revolver s duší
Obrázok užívateľa

Bydlisko: byt 3+2 (zemljamka 3 metry od silnice, dva metry pod zemí)
Odpoveď s citáciou
Poslať 
To právě byla ta chyba programu - Střelec byl známý svou snahou dostat se do středu, a tak bylo jeho zabití mezi misemi, které se progamovaly zajatým stalkerům. Ale někdo to zkonil, a tak byla ta mise naprogramována i po té, co střelce chytili, a to dokonce přímo jemu.
Moje teorie je, že právě tenhle rozkaz zakomponovaný v podvědomí se nějak pobil s podvědomým sebeuvědoměním, a proto byl zrušen, a střelec měl svobodnou vůli.

Jinak se ale připojuji k názoru, že v koncové animačce mohlo být něco víc, osobně bych bral variabilní konec ve stylu Falloutu, třeba o tom, co dělaly frakce po válce, podle toho, komu hráč pomáhal.
ale můj finální názor po skončení je, že ačkoli má SoCh lepší příběh, zdá se mi moc lineární.
CS má hlavní příběh dost slabý, a zdá se mi, že má i míň atmosféry, chtělo by to víc podzemí. Jinak je ale o hodně propracovanější, má krásná vedlejší zaměstnání, od hledání artefaktů, přes válku frakcí, až po syslení zbraní a zbrojí :P a proto mě osobně i víc bavilo.

Pia Feb 06, 2009 9:27 pm
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
Konec byl hodně zvláštní...takovej...nevimjakejprostědivnej...Vidíme Streloka (The Marked One), jak se klepe, a pak zatmívačka...je mi jasný, že tohle byl ten moment, kdy ho chytli oni a přeprogramovali ho - udělali z něj svýho agenta ale bral bych kdyby ten příběh byl trochu rozsáhlejší..
Silver Eagle píše:
osobně bych bral variabilní konec ve stylu Falloutu

Tim by se spojili podle mě 2 nejlepší hry s post-apo tématikou (a 2 moje nejoblíbenejší hry)...taky by se mi to líbilo :P...

Sob Feb 07, 2009 2:22 pm
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Poslať Re: Hra dohrána - NEčíst kdo ještě nedohrátl, ať si to nezkazí !
mě připadá že jste to nepochopili ten konec.. ten konec je vlastně začátek jedničky protože on když se v tý jedniče probere tak neví jak se jmenuje a říkají mu označený (to bude tím tetováním co má na konci na ruce) a pomalu se rozpomíná celý ten děj a v té jedničce když potkáte toho doktora tak vám to vysvětlí že tam lidem vymývají mozky...
mě se konec moc líbil byl super skvěle to navazuje na jedničku protože je to jako by před tím..
jsem spokojená :)

Ned Máj 03, 2009 5:37 pm
Technická podpora
Technická podpora
Obrázok užívateľa

Bydlisko: Prakticky zařízená, jazykovědná, notně modifikovaná sluj
Odpoveď s citáciou
Nerad bych ti kazil iluze, ale příběh se v CS dá shrnout do tří sekund. Po zničení Střelcovy ochrany (zní mi to pořád hůř a hůř... "Střelcova ochrana"...) nastala exploze, všichni zařvali a jenom Střelec/Označený se pak náhodou objevil na chodbě, kde dalším stalkerům skrz obrazovky promyli mozek. Kdyby k původnímu Stínu dodali letáček, kde by tohle rozepsali, vyšlo by to zhruba nastejno. Návaznost na jedničku mi proto pořád uniká.

Ned Máj 03, 2009 6:25 pm
Profil WWW
Součást Zóny
Součást Zóny

Odpoveď s citáciou
Návaznost by tam určitá byla. Vysvětluje, jak se ze Streloka stal Marked one (nebo agent bez paměti). Spíš zamrzí kiksy jako-proč si ho nepamatuje Sacharov apod.

Ned Máj 03, 2009 7:09 pm
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
jednoznacne to chcelo lepsie vysvetlit koniec, vsetci tu vieme ze mu premyli mozok, potom nalozili do nakladaku a on havaroval a bla bla bla. Lenze celu hru sme ho nahanali pretoze chcel vstupit a nieco spravit priamo v reaktore, lenze my sme ho dostali omnoho skor, takze preco ta explozia???? ako sa dostal Strelec do tej chodby?? vsak sme ho dostali, dal ho tam monolit vojak? potom preco samotna zona naprogramovala Strelca aby zabil sam seba? vsak spravila exploziu kde vsetci pomreli... tak k comu zabijat znovu strelca? je to dost nedoriesene a visi tam kopec otaznikov, mozno je to zamer samotnych autorov , nehat tajomno nad celou hrou. Ale ako je tu vyzsie spomenute tvorcovia to nedotiahli s tym ze strelca predsa videl sidorovic, profesor v janari.
je skoda ze to trochu viacej nedotiahli, lebo CS je velmi kvalitna hra, ktorych dnes na trhu je strasne malo

Str Máj 06, 2009 4:09 pm
Shifty první Telecí
Shifty první Telecí
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Přečti si všechny ty příspěvky, co sem lidi přidali. Pochop, že ho nepřeprogramovala Zóna, ale C-Con, který netušil, že programuje Střelce, ale mysleli si, že je to nějaký obyčejný Stalker.

Str Máj 06, 2009 4:51 pm
Profil ICQ WWW
Mírně zkušený
Mírně zkušený

Odpoveď s citáciou
No, obyčajný stalker - v čom je Žoldák Jizva horší od Strelca? Bežne má cez 300-600 zárezov za stalkerov a zhruba 200-300 obludiek.

Hru po Nemocnicu hodnotím 8/10, nemocnicu 3/10 a elektráreň 0/10.
Záver ako z Gothicu - únavný až otravný boj a "Ďakujeme, že ste zaplatili za našu hru." Takže ďakujem aj ja - nabudúce sa miesto do peňaženky pozriem na warforum. Blbý záver dojem z inak veľmi dobrej hry celkom pokazil...

Ned Jún 14, 2009 2:12 am
Zkušený
Zkušený
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Ale no tak, CS bylo nahádou taky celkem povedené, a ten konec má jen vysvětlovat to co se stalo se Střelcem a jak se ocitl v náklaďáku smrti :) - moniliťáci vzali všechny zraněné , mrtvé stalkery a naházeli je do místnosti s blikajícími obrazovkami, to proto, že kdyby byl náhodou někdo z těch stalkerů živý, aby mu to vymylo paměť a on si nic nepamatoval ( tak vznikl Označený :D ), aspoň tak to vidím já

Ned Jún 14, 2009 11:38 am
Profil WWW
Technická podpora
Technická podpora
Obrázok užívateľa

Bydlisko: Prakticky zařízená, jazykovědná, notně modifikovaná sluj
Odpoveď s citáciou
Ono tady hlavně ani tak nejde o to, jak se Střelec dostal do náklaďáku (a když už kvůli tomu dělali hru, tak bych neočekával vysvětlení v deseti vteřinách - to rovnou mohli dát k sobě na web jenom vysvětlení, i když samozřejmě by to nevydělalo tak, jako prodej dalšího dvdčka). Mimoto Semtex pak narážel na to, že konec hry se zvrhává v kravskou řež. A to má pravdu.

Že by mi zrovna konec CSka něco vysvětlil, to se říct nedá. Kdo dal Střelce do náklaďáku? Kdo tu chodbu udělal? Kde vlastně tahle programátorovna mozků byla? A mohl bych pokračovat dál.

Ned Jún 14, 2009 3:14 pm
Profil WWW
Expert
Expert
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Však, nevim čemu se divíte. Konec příběhu CoP bude v podobném smyslu. Přišlá velká emise, vrtulník spadl a titulky. :D

Ned Jún 14, 2009 11:20 pm
Profil ICQ
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Aj já jsem si CSko celkem ,,užil,, , jen mne zklamalo minimum nových lokací ( navíc jejich malá propracovanost ) a co se týká konce ( jak už zde bylo řečeno- jen syrová ,,řež,, ), tak ten byl pro mne hodně odbitý.

Sob Jún 20, 2009 4:26 am
Profil WWW
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Trapnej...Ono to je vcelku těžké aby to skončilo a přesně navazovalo na začátek SoCh...Tím pádem více konců prakticky nepřicházelo v úvaha. Celkově si ale myslím, že by stalkerovi jen prospělo víc animací, protože ty, co tam jsou su nádherně graficky zpracovaný (druhá věc je jejich obsah, že?)

Str Júl 01, 2009 5:22 pm
Profil WWW
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 56 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť