• shadow of chernobyl
  • clearsky
  • call of pripyat
  • stalker 2
  • metro 2033
  • modding
  • larp
  • Čerrnobyl
  • forum
         | scorpions.cz | cheater.cz | gta.cz | mafia | gothic | nfs | tgames | doom3 | worms | webtech | ...

Datastors ModPack: Clear Sky Datastors ModPack: Shadow of Chernobyl Nebuďte lamy!
Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Pia Nov 27, 2020 6:56 am

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.  [ Príspevkov: 14 ] 
 Rudý les - Dole v Dole 
Autor Správa
Zelenáč

Poslať Rudý les - Dole v Dole
Zdravím,
dostal jsem za úkol přinést Experimentální zařízení, který má jedna mrtvola v dolní části v jeskyni, tam kde jsem sebral Kompas pro Lesníka. Dolů se dostanu jednodušše, buď žebříkem nebo tam prostě spadnu. Ale zpátky už je to horší. Četl jsme, že se mám dostat tunelem nahoru, kde jsou krabice, ty musím rozstřílet a jsem venku. Tunel sice najdu nahoru, krabice tam jsou, ale díra je uzavřená. Tak kam tedy? A ještě, jestli se můžu zbavit těch otravných létajících nestvůr, moc dlouho tam totiž nevydržím, furt po mě něco hážou. Předem díky :wink:

Screen:
Obrázok

Sob Máj 02, 2009 2:44 pm
Lesník
Obrázok užívateľa

Poslať Re: Rudý les - Dole v Dole
Granáty, pouze granáty milej zlatej :) Mimochodem, v té koupelně plné elektrických anomálií najdeš granátomet, to ti možná pomůže.

EDIT: Granáty jsem myslel na ty létajíci tvory, ne na tu zátarasu. Až ty létajíci "světýlka" zničíš, tak se ti uvolní cesta.

EDIT 2: Jinak tě samozřejmě vítám na našem pěkném fóru, snad tu najdeš vše potřebné.

Sob Máj 02, 2009 4:35 pm
Zelenáč

Tak už se mi cesta uvolnila. Šel jsem si dělat svoje věci do Armádního skladu, vrátil jsem se a povinnost udělala práci za mě. Ty elektrické nestvůry zabila a ze zabedněné díry už zbyla jenom díra :) Jinak do těch nestvůr jsem ládoval jeden zásobník za druhým, nefungovalo, granáty mě nenapadly, ty jsem všechny vyházel na tu díru :D Ale o náboje jsem nepřišel, stačilo F5... :)

PS: A díky za uvítání :wink:

Sob Máj 02, 2009 4:48 pm
Zelenáč

Taky to teď dělám...to je šíílenýýýý, zabít nejdou, tak mě napadl granátomet, vzal sem si teda tu GFrozu OC - nebo jak se to jmenuje, v CS to má jiný jméno, ale nemůžu se trefit :evil: a tak mě napadlo jít do tý koupelny s anomáliema a nějaký zválštní zbraně sem si všiml ale....hned sem mrtvej co tam vlezu....ty elektrický troubové co uměj telekinezi jsou poltergeisteři taky? já sem si myslel že poltergeister je jenom ten oranžovej neviditelnej co dělá ty ohnivý koule....jinak sou snad nesmrtelný, granátometem z tý grozy se nemůžu trefit....

//Samozřejmě se stalo skoro to samý co psal Davond, tak nějak sem prošel do tý koupelny s anomáliema pro ten granátomet, a najednou po chvilce čekání se tam zničeho nic objevila povinnost a nějak zázračně ty 2 elektroblby zlikvidovala...a pak se uvolnila ta díra, co je tam nahoře a já sem mohl splnit úkol...

Ned Nov 29, 2009 12:08 am
Součást Zóny
Součást Zóny
Obrázok užívateľa

Bydlisko: Po dlouhých pěti letech konečně opět uklizený pokojík
A právě zde se uplatní kulomet.
sam_217 píše:
ty elektrický troubové co uměj telekinezi jsou poltergeisteři taky? já sem si myslel že poltergeister je jenom ten oranžovej neviditelnej co dělá ty ohnivý koule....jinak sou snad nesmrtelný, granátometem z tý grozy se nemůžu trefit....

Už ve stínu byly tyto příšerky ve formě létajících elektrickejch obláčků (Laboratoř X-18 v temném údolí)

Sergeant Of The Master Sergeants Most Important Person Of Extreme Sergeants TO THE MAX!

Ned Nov 29, 2009 12:40 pm
Zelenáč

JJ pamatuju, ale jestliže sou poltergestři tihle ti co házej krámama, co sou teda ti s těma ohnivejma koulema?

Ned Nov 29, 2009 1:15 pm
Expert
Expert
Obrázok užívateľa

Ty ohnivý koule jsou ohnivý poltergeisti :wink: ...

That is not traditional fire.

Ned Nov 29, 2009 2:31 pm
Profil ICQ
Zelenáč

ja sa dole vobec nedostanem..ten rebrik je zataraseny..mam posledny patch

Pon Nov 07, 2011 12:33 am
Součást Zóny
Součást Zóny
Obrázok užívateľa

Hm, a co tak zkusit rozstřílet ty prkna ...
Nebo k tomu fanklub COD potřebuje i šipečku a popisem a na obrazovce blikající klávesu pro provedení akce ??
Sory hoši, ale vzhledem k tomu, že vám to zejtra vychází (a i vzhledem k celkovému úpadku nutnosti používání mozku u her), jsem si musel rejpnout.

Sergeant Of The Master Sergeants Most Important Person Of Extreme Sergeants TO THE MAX!

Pon Nov 07, 2011 3:55 am
Zelenáč

Neslo to rozbit nozikom tak som do tohu uz nestrielal,ale u stalkera je mozne vsetko...
Ta "COD " urazka" ma celkom pobavila . Zrejme to mas tazke v zivote ked takto reagujes :)

Pon Nov 07, 2011 1:22 pm
Veterán
Veterán
Obrázok užívateľa

Bydlisko: Rudý les, před tunelem doprava, potom podle krvavých stop
neber si to osobně, wiloni si CoD beztak předobjednal a celý se na něj třepe :P

Pon Nov 07, 2011 3:32 pm
Součást Zóny
Součást Zóny
Obrázok užívateľa

Neboj - můj život je jedna báseň.
Jen mě baví reakce fanoušků.
Mimochodem, zřejmě ti to ani s nožem moc nejde (ve hře), protože ty prkna jdou zničit i tímto instrumentem.
Pseudodogu - jediná hra, kterou mám tento měsíc přeobjednanou je Skyrim ...
Za zbytečnosti peníze fakt nevyhazuji.

Uto Nov 08, 2011 11:52 am
Zelenáč

Je vidno hned na prvy pohlad, ze ty si stary hardcore player. A urcite som rad, ze ti to s nozom ide lepsie ako mne..Snazim sa,ale asi na to nemam proste talent..Mozem ti ale slubit, ze budem cvicit a raz tie prkna zvladnem :mrgreen: (btw cod nehravam )

Uto Nov 08, 2011 3:28 pm
Součást Zóny
Součást Zóny
Obrázok užívateľa

Hardcore hráč (Player?? - zdravím do vzdálené Anglie, ale já jsem Čech, takže na mě musíš česky)??
Vůbec ne. Spíše mě zaráží, že někoho nenapadne zničit ty prkna, když je tam vidí.
Znovu opakuji, Stalker není COD, takže jsou tu i zničitelné objekty (nikoliv pouze ty, co v rámci nějakého skriptu stejně nakonec zničeny budou).
Jinak, pokud jde o trénink, tak směle do toho. Trénink je klíč k dokonalosti, tak ať to alespoň na poli her někam dotáhneš. Já mám cíle skromnější, mě stačí prožít spokojený život. Nemusím být tím "hardcore playerem".

Uto Nov 08, 2011 10:27 pm
Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.   [ Príspevkov: 14 ] 

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia