• shadow of chernobyl
  • clearsky
  • call of pripyat
  • stalker 2
  • metro 2033
  • modding
  • larp
  • Čerrnobyl
  • forum
         | scorpions.cz | cheater.cz | gta.cz | mafia | gothic | nfs | tgames | doom3 | worms | webtech | ...

Datastors ModPack: Clear Sky Datastors ModPack: Shadow of Chernobyl Nebuďte lamy!
Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Pia Feb 26, 2021 10:36 am

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.  [ Príspevkov: 69 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5
 Build 2055 [1935] 
Autor Správa
Expert
Expert
Obrázok užívateľa

Poslať 
Je zajímavý ale nějak mi nejdou přepínat ty mapy mezi sebou, furt to tam píše že ta mapa neexistuje.

Pon Mar 16, 2009 1:57 pm
Profil ICQ
Nechutně mladý senilní stařešina
Obrázok užívateľa

Poslať 
Rsa_Viper píše:
slauch: Ale většina pádů by se mohla dát opravit - Pokud tam teda něco jako xray_profil.log je :)

to si piš, že tam je, normálně v adresáři se hrou je podadresář (Logs?? nějakej takovej) a normálně to loguje.

2 Dragon: a přepínáš je nějak takhle?
jump_to_level l02_garbage

Mě to zase padá s hláškou o nedostatku paměti. A přitom jak SoCh, tak CS jede jak víno. A virtuální mám nastavenou na 2,5 GB. Juknu do logu, jestli by někdo zjistil, čím to je. Jo, ještě se chci zeptat - jak to přes konzolu uložím a nalouduju?

Pon Mar 16, 2009 2:47 pm
Profil ICQ
Expert
Expert
Obrázok užívateľa

Poslať 
JJ přesně takhle to píšu do konzole, akorát mi to potom napíše, že žádnej takovej level neexistuje. Jinak sem se díval a ty mapy tam mám. :?

Pon Mar 16, 2009 2:54 pm
Profil ICQ
Obrázok užívateľa

Poslať 
tak já to doma taky vyzkouším a uvidím, zejtra bych dal vědět

Pon Mar 16, 2009 3:04 pm
Profil ICQ
Obrázok užívateľa

Poslať 
Tak mě to funguje ke spokojenosti:
dám konzolu (~) a normálně napíšu jump_to_level l02_garbage a jsem na smetišti. Jedinej problém může bejt že jsi se někde uklepl - mezera je tam jenom jedna (mezi level a l02), a název levelu začíná písmenem malý L.

Pon Mar 23, 2009 11:56 am
Profil ICQ
Olegohater

Poslať 
slauch píše:
Jo, ještě se chci zeptat - jak to přes konzolu uložím a nalouduju?

Nevim jak přes konzoli ale já to dělám následnovně, klasicky přes F5 nebo F6 dáš quicksave, až vypneš hru tak jdi do složky se savama a quicksave.sav přepiš na all.sav a při spuštění hry se ti automaticky načte :)

Pon Mar 23, 2009 12:24 pm
Obrázok užívateľa

Poslať 
Tak to ozkouším, protože se mi nějak nezdá, že by mi ty klávesy nějak fungovaly - nehodí tu hlášku o uložení a mám dojem, že jsem koukal i do ltx souboru (system? nebo user?, teď už nevím) a ani tam to nebylo nabindovaný na klávesy.
Jinak přes konzoli by to mělo jít (podle příkazů od Mawa) asi takhle:
save [savename] - přičemž jméno by nemělo bejt povinný, defaultně je to "quicksave"
load [savename]
Ale nemůžu vyzkoušet, až doma. Celý jsem to chtěl udělat jako save z každýho levelu, abych pořád nemusel běhat, když se chci někam podívat.
Ale ty pády kvůli paměti už mě točí, nevíte někdo, co s tím?

Pon Mar 23, 2009 1:08 pm
Profil ICQ
Mírně zkušený
Mírně zkušený
Obrázok užívateľa

Poslať 
Můžu ten build spustit, když mám nainstalovaný originální SoC? Nebude se to mezi sebou "bít" nebo tak něco (savy apod.)?

Sob Mar 28, 2009 10:00 am
Zástupce technické podpory
Obrázok užívateľa

Poslať 
Mr.Tom: Ne, nebude ;) - Savy se ukládají do stejné složky kde máš ten Build.

Sob Mar 28, 2009 10:07 am
Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.   [ Príspevkov: 69 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť