• shadow of chernobyl
  • clearsky
  • call of pripyat
  • stalker 2
  • metro 2033
  • modding
  • larp
  • Čerrnobyl
  • forum
         | scorpions.cz | cheater.cz | gta.cz | mafia | gothic | nfs | tgames | doom3 | worms | webtech | ...

Datastors ModPack: Clear Sky Datastors ModPack: Shadow of Chernobyl Nebuďte lamy!
Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Pia Nov 27, 2020 6:52 pm

Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 31 ]  Choď na stránku 1, 2, 3  Ďalší
 Depo 
Autor Správa
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Poslať Depo
neviem ci je to bug alebo co ale jak ho dobijem??furt sa vracaju a nikdo iny to tam nejde obsadit ako banditi....co stym??

Uto Okt 28, 2008 9:49 am
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
To samý dělá i mě :roll: Vždycky to vybiju a za chvíli tam jsou zas. Se mi jednou i stalo, že tam byly poslední dva vevnitř tak tam naběhnu, sám od sebe schová zbraň a bandita je přede mnou..no tak zdrhám pryč a dám ho z dálky :lol:

Obrázok

Obrázok

Uto Okt 28, 2008 12:13 pm
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Poslať 
nj s tym sa nic asi neda takze ich nevyhubim....hadam sa cosi najde

Uto Okt 28, 2008 10:56 pm
Expert
Expert
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
Když jsem byl u svobody, tak jsem je tam šel taky vybit. No a jakmile jsem na ně začal střílet, tak se mi zavřela hlavní brána do toho hangáru a banditi byli za ní a nemohli ven a já zase k nim do vnitř. Nokonec je tam schválně udělanej druhej skrytej vchod ze zadu. Dá se tam dostat přes betovej plot. Taky se mi tam stalo, že po mě nechtěli ani někteří střílet, nebo mě jejich obchodník podle mapy pořád dluží prachy. :D No a jak jsem to teda vystřilel, tak tam ještě k tomu naběhly tři skupinky muťáků. :shock:

Str Okt 29, 2008 12:30 am
Profil ICQ
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Poslať 
da sa s tym cosi urobit??

Pia Okt 31, 2008 10:52 pm
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
Nigga píše:
da sa s tym cosi urobit??

mne sa raz podarilo dobit depo tak ze som isiel spolu so stalkermi, ked som isiel sam tak mi vzdy schovalo zbran, kedze je to vlastne zakladna.

Pon Nov 03, 2008 3:40 pm
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Poslať depo
ahoj hele chtěla bych poradit s tím depem hraju za stalkry a mám za úkol to vymlátit už jsem to vymlátila dvakrát ale když jsem si šla do jiné lokace pro odměnu tak to ihned zase obsadili.
nevíte co s tím?
díky :)

Pon Feb 16, 2009 10:44 pm
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
elx to neřeš. Ať vystřílíš kteroukoli základnu ... pořád se tam někdo objevuje. :P
Já jsem si tam alespoň občas - když jsem měl cestu kolem skočil pro zásobu lékárniček.

Pon Feb 16, 2009 10:59 pm
Lesník
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať Re: depo
elx píše:
ahoj hele chtěla bych poradit s tím depem hraju za stalkry a mám za úkol to vymlátit už jsem to vymlátila dvakrát ale když jsem si šla do jiné lokace pro odměnu tak to ihned zase obsadili.
nevíte co s tím?

Počkej,počkej,vymlátila ? šla ? Uvědomujete si,co je tohle za okamžik ? Možná poprvé za celou historii zóny se objevila Stalkeřice :D Vítám tě tu,mezi Stalkery divochy :)

Uto Feb 17, 2009 6:23 am
Moderátor kytarista
Moderátor kytarista
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
elx píše:
nevíte co s tím?

http://stalker.scorpions.cz/forum/viewtopic.php?t=2401

Je to sice cheat, a vlastně docela nechutnej, taky nevím, jak to bude se savy, jestli budeš muset začít od začátku, a jestli ti pak bude fungovat save bez modifikace, tak doporučuju uložit si nějaký save, jako takovou zálohu.

Mesršmit je kamarád, vozí Waltra po obloze
a ten lítá děsně rád, zapomíná na exploze.
Když potkal Ute, byl mladým rekrutem.

Uto Feb 17, 2009 10:22 am
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Poslať depo
hele já nechci nějaký cheaty na to kašlu. to to radši přejdu a vrátím se k tomu potom, protože musím dávat pozor na svůj oblek :D protože v tom černobylu sem tam běhala po sarkofágu bez vesty :D
jen jsem myslela jeslti na to není patch že bych ho někde sehnala nebo tak.. cheatovat určitě nebudu
ale díky

Uto Feb 17, 2009 2:51 pm
Moderátor kytarista
Moderátor kytarista
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
elx píše:
hele já nechci nějaký cheaty na to kašlu. to to radši přejdu a vrátím se k tomu potom, protože musím dávat pozor na svůj oblek :D protože v tom černobylu sem tam běhala po sarkofágu bez vesty :D
jen jsem myslela jeslti na to není patch že bych ho někde sehnala nebo tak.. cheatovat určitě nebudu
ale díky

V tomhle případě by to vlastně cheat ani nebyl, spíš jen taková špinavá záplata ubírající pár procent hratelnosti :) Tak až tě to naštve, víš kde hledat pomoc :wink:

Mesršmit je kamarád, vozí Waltra po obloze
a ten lítá děsně rád, zapomíná na exploze.
Když potkal Ute, byl mladým rekrutem.

Uto Feb 17, 2009 3:31 pm
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Poslať 
jo díky.. snad mě to nenaštve :) teď se na to vykašlu a potom se k tomu vrátím

Uto Feb 17, 2009 5:29 pm
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať Depo
Ještě je tu možnost, že nemáte zabranou nějakou doplňující lokaci. Např.: Bleší trh, tábor u cesty, ... . Mě trápil stejný problém. Ve statistikách bylo všechno zabrané, ale pořád jsem nemohl zabrat ono depo. Nakonec se ukázalo, že společně s mými stalkery v pár místech byli i chlapi z povinnosti. Ty stačilo zastřelit a už pár našich týmů běželo ono depo zabrat. :D

Str Feb 18, 2009 11:35 am
Profil ICQ
Nechutně mladý senilní stařešina
Nechutně mladý senilní stařešina
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
No vidíš, mě to třeba v Bažinách nepomohlo. Vzal jsem to pěkně od spoda mapy (od jihozápadu, od základny CS) až na severovýchod (malá základna Žoldáků u přechodu do Kordonu). Nakonec, kromě CSek, nikde ani živáčka, ba ani mrtváčka... ale všechno málo platný. Než se otočíš, tak ty mameluci (CS) to stejně nedokážou udržet a hned jsou tam zase nějaký banditi nebo žoldáci. To je boj s větrnejma mlejnama, to bys tam mohl dělat Viktora čističe od rána do večera.

Štv Feb 19, 2009 10:12 am
Profil ICQ
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 31 ]  Choď na stránku 1, 2, 3  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia