• shadow of chernobyl
  • clearsky
  • call of pripyat
  • stalker 2
  • metro 2033
  • modding
  • larp
  • Čerrnobyl
  • forum
         | scorpions.cz | cheater.cz | gta.cz | mafia | gothic | nfs | tgames | doom3 | worms | webtech | ...

Datastors ModPack: Clear Sky Datastors ModPack: Shadow of Chernobyl Nebuďte lamy!
Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Uto Nov 19, 2019 9:32 pm

Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 22 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2
 Pár otázek 
Autor Správa
Expert
Expert
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
to uz ti nejspis nebude....jakto ze kdyz si je mel za kamose, tak na tebe strileli? ja si tam s nima normalne povidam. (pokud prave nehraju za neutraly) myslim, ze kdyz se pridas ke svobode - ta je ma za neutraly aspon myslim. strilenim si akorat udelas dalsi nepratele. Ale pravdepodobnejsi je hrat odznova aspon od zacatku kordonu

That is not traditional fire.

Uto Feb 17, 2009 10:59 pm
Profil ICQ
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Poslať 
měl jsem Bandity neutral, možná trošku v mínusu, ale v pohodě jsem k nim chodil, obchodoval a tak. No ale s tou misí Zaplavení podzemí (povinná u Povinnosti) tam na mě Banditi stříleli, sám nevím proč... a od té doby je mám jako nepřátelé. Zkoušel jsem postřílet pár tlup Stalkerů a Povinnosti, ale nic, ani trošku zlepšení. Ach jo :(

Str Feb 18, 2009 6:24 pm
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
V Cordonu, kdy hledáte jednu bedničku pro Sidoroviče pod tím mostem narazíte na vojáka, který vám nabízí, že se máte přidat k armádě a zničit stalkery. Zkoušeli jste to někdo?

Str Feb 18, 2009 7:37 pm
Technická podpora
Technická podpora
Obrázok užívateľa

Bydlisko: Prakticky zařízená, jazykovědná, notně modifikovaná sluj
Odpoveď s citáciou
Poslať 
K armádě se nepřidáš. Jediná věc, co se stane po dohodě se zběhem je to, že ti daruje kulku do zad.

Str Feb 18, 2009 7:58 pm
Profil WWW
Mutant - Průvodce
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
Já ho naštěstí zastřelil a když jsem ho šel prohledat tak se mi napsala zpráva: nestřílej!

Str Feb 18, 2009 8:05 pm
Profil ICQ
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
Já si na něm vyzkoušel, jak dobře ve hře funguje nůž... no jen mě zajímalo, jestli by z toho něco bylo. :)

Str Feb 18, 2009 8:09 pm
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Poslať 
MichyX píše:
ja se pridal ke stalkerum a pak mi slo pridat se i k duty , ale pokud si znepratelis druhou stranu (freedom) uz k nim asi neprejdes

mozno sa da z duty prejst do freedom a naopak... som neco skusal ale chce to viac casu (asi)
ja som najprv bol u freedom a vyzabijal zakladnu duty, a ked som sa pridal k stalkerom tak duty ma us nepokladaly za takeho nepriatela. (v statistikach som us nemal tie cervene "obdlzniky ale len tie zlte :P) .. skusal som zabijat freedom ale to nic nemenilo, as ked som spravil quest za duty (btw duty namna utocili len v ich zakladni, mimo nej nie) obsadit flek kde bol freedom, tak 3 tie "obdlzniky" (v statistikach frakcii) zmizli ale us som nemal dalsy quest od duty
mozno keby pockam kim freedom zasa obsadi ten flek ktory som im ja obsadil kvoli tomu Questu, tak by mi zasa duty dalo tu ulohu a zasa by ma pokladali za menej doleziteho nepriatela as nakonec by som bol ich priatel a potom by ma prijali do frakcie :)

Pia Feb 20, 2009 8:18 pm
Profil ICQ WWW
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 22 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia