• shadow of chernobyl
  • clearsky
  • call of pripyat
  • stalker 2
  • metro 2033
  • modding
  • larp
  • Čerrnobyl
  • forum
         | scorpions.cz | cheater.cz | gta.cz | mafia | gothic | nfs | tgames | doom3 | worms | webtech | ...

Datastors ModPack: Clear Sky Datastors ModPack: Shadow of Chernobyl Nebuďte lamy!
Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Ned Okt 20, 2019 3:53 pm

Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 22 ]  Choď na stránku 1, 2  Ďalší
 Pár otázek 
Autor Správa
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Poslať Pár otázek
Mám dotaz. Přidal jsem se k frakci DUTY a chci vědět jestli mohu tuto frakci opustit? Jestli ano tak jak?
A ještě se chci zeptat jestli mají války mezi frakcemi nějáký konec? Protože mi připadne, že nemají.

Děkuji za každou odpověď!

Sob Sep 20, 2008 5:03 pm
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
hmm taky mi to tak prijde , nekde jsem cetl ze jejich posledni zakladnu proste neznicis vzdycky se objevi novi a novi takze asi nejde

Pia Sep 26, 2008 6:09 pm
Mírně zkušený
Mírně zkušený
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
to je pravda, ja ked som hral za svobodu tak som obsadil povinnost zakladnu ale oni sa tam objavili, svobodakov vystrelali a teraz to tam normalne maju ako zakladnu a utocia na svobodu

Sob Sep 27, 2008 8:15 pm
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
Podla mňa by to mohlo ísť ale stým ,že človek musí udržať všetky kontrolne body a ja sám neviem kde všetky tieto body sú.Som so Slobodou a robíme záťah na Povinnosť ale ku mestu nechcú ísť.Povinnosť som sám celú vystrielal a,ale nič sa nestalo...akurát sa naspawnovali další Dutáci:)asi je to bug alebo neviem.

Sob Sep 27, 2008 11:04 pm
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Poslať 
ako sa pridam k banditom ?, vsetky ulohy od toho blbca som splnil, aj ten blesi trh som vystrielal a on mi povie ze nech sa prechadzam po zone, ze sa mi potom ozve na pdacko, ci ma bere alebo nie, co je to za kravinu ?

Sob Sep 27, 2008 11:36 pm
Mutant - Průvodce
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
Vezme tě až v pozdější části hry. Takto by jsi nemohl splnit příběhovou linii.(Povinnst by tě zastřelila,Svoboda taky)

Ned Sep 28, 2008 10:31 am
Profil ICQ
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Poslať 
no ale nikto mu neodpovedal na 1 otazku ci moze opustit frakciu? :twisted:

Ned Sep 28, 2008 4:57 pm
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať Questy
Da sa pls pridat k nejakej frakcii, porobit za nu questy (napr. za stalkerov v kordone, pomoct im vyhnat banditov) a potom sa pridat k dalsej frakcii a pre nu porobit questy?:roll: :idea: ...bude to mat nejaky vplyv na chovanie sa frakcii ku mne? (kebyze napriklad sa pridam ku stalkerom, urobim za nich questy a potom idem ku slobode a potom k duty)

A weak question pushed itself over the mans lips: "Why..?" The answer was quick and with no emotions: "It's our job."

Štv Okt 02, 2008 7:27 am
Profil ICQ
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
ja se pridal ke stalkerum a pak mi slo pridat se i k duty , ale pokud si znepratelis druhou stranu (freedom) uz k nim asi neprejdes

Štv Okt 02, 2008 9:30 am
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
Podla mna to funguje takto..
Mas dve frakcie ktore medzi sebou bojuju

Povinnosť - Sloboda
Stalkery - Banditi
Clear Sky- Odpadlíci..

Tieto dbe proti sebe bojuju.. Ak sa peidas k jednej ... Napr: k Slobode .. tak sa už k povinnosti pridat nemôžeš.. ale môžeš sa neskôr pridať k Stalkerm ... potom sa však už nepridaš k Banditom lebo su to tvoji nepriatelia... atď.... skratka v he sa môžeš (ale nemusiš) pridať k max trom frakciám...
A ano dá sa prestúpiť od jednej frakcie k druhej...

A niekto tu už spomínal aj pridávanie sa k frakciám v neskorších fázach hry.. Napr k Slobode sa môžeš pridat až ked splniš ulohu pre Povinnosť (višistit tunely pod Agropromom).... Ak by to tak nefungovalo a ty by si sa k Slobode pridal skôr kto by ti povedal kde je vchod do tunela????

Štv Okt 02, 2008 2:05 pm
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
1deratyzator píše:

Povinnosť - Sloboda
Stalkery - Banditi
Clear Sky- Odpadlíci..

Tieto dbe proti sebe bojuju.. Ak sa peidas k jednej ... Napr: k Slobode .. tak sa už k povinnosti pridat nemôžeš.. ale môžeš sa neskôr pridať k Stalkerm ... potom sa však už nepridaš k Banditom lebo su to tvoji nepriatelia... atď.... skratka v he sa môžeš (ale nemusiš) pridať k max trom frakciám...

A niekto tu už spomínal aj pridávanie sa k frakciám v neskorších fázach hry.. Napr k Slobode sa môžeš pridat až ked splniš ulohu pre Povinnosť (višistit tunely pod Agropromom).... Ak by to tak nefungovalo a ty by si sa k Slobode pridal skôr kto by ti povedal kde je vchod do tunela????

Diky moc :idea: myslim ze mam vybratu trojicu pre ktoru budem makat (vsak som zoldak ne? :lol: )

ale nemohol by mi to pls niekto, kto to presiel potvrdit? :roll:

A weak question pushed itself over the mans lips: "Why..?" The answer was quick and with no emotions: "It's our job."

Štv Okt 02, 2008 2:58 pm
Profil ICQ
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Poslať 
W.a.l.k.e.r píše:
1deratyzator píše:

Povinnosť - Sloboda
Stalkery - Banditi
Clear Sky- Odpadlíci..

Diky moc :idea: myslim ze mam vybratu trojicu pre ktoru budem makat (vsak som zoldak ne? :lol: )

ale nemohol by mi to pls niekto, kto to presiel potvrdit? :roll:

co chces potvrdzovat ved ti to napisal spravne..kazdy zacina v Clear Sky, a potom uz je na tebe ako to spravis..ja som napriklad v Kordone isiel k stalkerom a potom neskor ked som mal ist do Jantaru som sa pridal s Svobode...

Sob Okt 04, 2008 1:26 pm
Profil ICQ
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Poslať 
A co odměna u Svobody za "zničení" Pov.? U Povinnosti je to kulomet, jejich vesta atd.

Ned Okt 19, 2008 5:11 pm
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
za zniceni svobody dostanes takovej zlutej exoskeleton a myslim ze dragunov

Pon Jan 19, 2009 1:54 pm
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Poslať Připojení k banditům
Zdravím všechny, zase po roce sem si rozjel Clear Sky :) a hraju tím stylem, že si chci "kámošit" se všemi frakcemi jak jen to pude (projet úkoly co sem ještě nedělal). No a měl sem celkem přátelské Bandity, ale po misi v podzemí a následným zaplavením (útočili tam Banditi na mě), se mi frakce Banditi přeměnila na nepřátelskou. Jak to prosím změním?? obyčejným střílením do jiné frakce - jaké?? Díky za rady.

Uto Feb 17, 2009 10:28 pm
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 22 ]  Choď na stránku 1, 2  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť