• shadow of chernobyl
  • clearsky
  • call of pripyat
  • stalker 2
  • metro 2033
  • modding
  • larp
  • Čerrnobyl
  • forum
         | scorpions.cz | cheater.cz | gta.cz | mafia | gothic | nfs | tgames | doom3 | worms | webtech | ...

Datastors ModPack: Clear Sky Datastors ModPack: Shadow of Chernobyl Nebuďte lamy!
Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Ned Okt 20, 2019 6:24 pm

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.  [ Príspevkov: 2 ] 
 Konec a likvidace povinnosti 
Autor Správa
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Poslať Konec a likvidace povinnosti
Zdravím všechny, chtěl bych se zeptat, co mám dělat a čím by to mohlo být.

1.problém:
Vždy, když dělám úkol od Svobody, kdy mám pod jejich základnou ještě se skupinou, kterou vede Max, vystřílet malý tábor povinnosti, tak je vystřílíme, Max to přežije a pak to nastane: Vrátí se před tábor, za chvíli ho znova proleze a pak odejde a narazí do zdi u základny Svobody a když si s ním promluvím, tak mi říká, že prvně musíme zniči Povinnost.

2. problém:
Co mám dělat a nebo jak hrát, abych mohl hru dohrát způsobem, kdy dopadnu dobře? Ně to jde jen tím, že dojdu do Chernobylu.

Díky všech za odpovědi.

Štv Júl 26, 2007 11:21 am
Profil WWW
Technická podpora
Technická podpora
Obrázok užívateľa

Bydlisko: Prakticky zařízená, jazykovědná, notně modifikovaná sluj
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Vítám tě.

1/ Max je pako a s tím nikdo nic neudělá. To, že se zastavil těsně u zdi základny není nic neobvyklého a stávalo se mi to s železnou pravidelností. Při nedávném posledním hraní jsem si do hry nakopíroval modifikaci Rules Of Engagement a po vystřílení Povinnosti tam už Max nestál. Možná by to mohlo tedy pomoci.

2/
Dobrý konec lze získat následovně - Jakmile se budeš vracet zpátky od Vypalovače mozků, vrať se zpátky do Kordonu a dojdi až k železničnímu přejezdu. V budově hned vedle najdeš díky informaci od mrtvého Ducha v jantarské podzemní laboratoři stalkera jménem Stopař (Guide) a ten ti řekne pár informací o Doktorovi. Nyní se vrať zpátky do Agropromu do podzemní části a přesuň se do Střelcova úkrytu. Nyní se budeš konečně moci vydat do Pripjatě a podle PDA zjistíš pozici jedné z budov, kde v jednom pokoji najdeš speciální dekodér. Ten si vezmi a až se po chvíli dostaneš skoro na konec do černobylu, směřuj přesně tou samou cestou, jako bys šel k Monolitu. Kousek před ním je ale malá odbočka s žebříkem. Vylez po něm nahoru do patra a po pravé straně na konci chodby najdeš dveře, které otevřeš právě oním dekodérem a budeš tak moci pokračovat v příběhu dál. Snad jsem to nenapsal moc zmateně :D

Štv Júl 26, 2007 11:46 am
Profil WWW
Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.   [ Príspevkov: 2 ] 

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia