• shadow of chernobyl
  • clearsky
  • call of pripyat
  • stalker 2
  • metro 2033
  • modding
  • larp
  • Čerrnobyl
  • forum
         | scorpions.cz | cheater.cz | gta.cz | mafia | gothic | nfs | tgames | doom3 | worms | webtech | ...

Datastors ModPack: Clear Sky Datastors ModPack: Shadow of Chernobyl Nebuďte lamy!
Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Str Sep 18, 2019 1:15 pm

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.  [ Príspevkov: 49 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4
 Rsa Viper's Zone Revision 
Autor Správa
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Poslať Re: Rsa Viper's Zone Revision
Zdravim, hraju s timto modem uz celkem dlouho... a porad me to jeste neomrzelo, ikdyz tu neni moc zmen. Kazdopadne akce je tam dosti a clovek se nenudi.

Ale mam tu par dotazu.

1. Prosimte Vipere, jak moc je Saiga nesmrtelna? Myslim tim, ze se mi ji nepodarilo nijak poskodit nebo zhorsit stav. Strilim z ni, kdyz je cokoliv blize nez 20m odemne. Nerikam, ze se mi to nelibi, nebo ze bych byl k ni tak setrny?

2. Prosimte slo by treba do nove verze nebo jestli to vubec jde. Kdyz splnim vsechny ukoly pro samotare a na*eru si tak bandity, aby se stali mymi neprateli a strileli po me jakmile me zahlednou? To same plati, kdyz pak v Janove, treba pomuzu Svobode, aby pak Povinnost po me sla?

3. Posledni a pekne uzirajici problem. Jedna se o sady naradi pro techniky. Nasel jsem jen 4 sady. Nebudu rikat jake... beztak tu uz spoileruju s tou Saigou. Ale pokud si to ponechal jako v zakladni hre... jen si zmenil mista v lokacich, tak dve jsem nasel v lokaci Jupiter. Jednu v Zatonu a jednu v Pripjati. Jupiter jsem prosel kazdy kout asi 5x a nic. Pripjat dokonce 6x a nic. Zaton jsem kompletne prosmejdil jen 3x, takze to jeste alespon dvakrat zkusim. Kazdopadne mohl by si mi prosim rict alespon v jake casti mapy v dane lokaci mam hledat? Jsem celkem ztracen... nebo je to tak udelane naschval? Coz by take nebylo tak uplne spatne. ale potreboval bych to vedet s jistotou. Diky.

Jinak jsem nadmiru spokojen.
PS: Omlouvam se pripadne hrube chyby v pravopisu.

Diky predem.
Jax

Štv Feb 28, 2013 11:23 pm
Zástupce technické podpory
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Saiga má nastavenou stejnou rychlost poškozování jako Kalašnikov, ale využívá strom vylepšení z Mavericku 88 (Winčestrovky). Předělal jsem tedy její základní parametry poškozování a mělo by to už fungovat normálně.

Na tohle jsem se měl v plánu taky podívat, ale nevím, jestli by to pak nědělalo problémy v těch základnách stalkerů (Skadovsk a Janov).

Projel jsem all.spawn žádná ze sad nechybí, jenom jsou někde zapadlé. Já si akorát nepamatuju jejich pozice, takže se při hraní potom zabavim taky :D.

Pia Mar 01, 2013 6:47 am
Zástupce technické podpory
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Nová verze módu vydána.

Sob Apr 06, 2013 1:38 pm
Zkušený
Zkušený
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
A je to tu : voda vyschla, kamene prehovorili, život sa zastavil ... a Rsa vydal mód :D

Ned Apr 07, 2013 3:28 am
Profil ICQ
Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.   [ Príspevkov: 49 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia