• shadow of chernobyl
  • clearsky
  • call of pripyat
  • stalker 2
  • metro 2033
  • modding
  • larp
  • Čerrnobyl
  • forum
         | scorpions.cz | cheater.cz | gta.cz | mafia | gothic | nfs | tgames | doom3 | worms | webtech | ...

Datastors ModPack: Clear Sky Datastors ModPack: Shadow of Chernobyl Nebuďte lamy!
Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Sob Aug 24, 2019 12:56 pm

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.  [ Príspevkov: 6 ] 
 Proč jsem nebyl na Stalkeru 2012? 
Autor Správa
Shifty první Telecí
Shifty první Telecí
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať Proč jsem nebyl na Stalkeru 2012?
Ano, z části to bylo proto, že jsem se na to vykašlal (použil bych hrubší termín, ale raději ne - na to bude čas později). Kašlal jsem na to a neodpovídal na maily a telefonáty. To je pravda, na akci 2011 jsem střílel na hráče, ačkoliv jsem neměl. Také pravda. Přesto, když jsem se pokusil na akci jet alespoň jako hráč (což mi také nebylo dovoleno), dostalo se mi překvapivých informací.

Citácia:
Adam Burda shifty.scorpions@gmail.com
19.5.

komu: Zbyněk

Ahoj Casi,
chtěl jsem se Tě zeptat, jestli budeš na Stalkera kupovat lightsticky. Mám totiž možnost nakupovat je bez daně přes současného zaměstnavatele. Když už Vám nemůžu na Stalkeru pomoci jinak, rád bych to udělal alespoň takhle.

Dál jsem se chtěl zeptat, jestli máte ještě volná místa, protože bych se rád účastnil.

Měj se fajn.

S pozdravem,
Shifty

Citácia:
Zbyněk Trafina case.zt@gmail.com
20.5.

komu: mně

Ahoj,
ligsticky kupovat budu, ale protoze je potrebuju, zaridim si to, i kdyz draz.
Nezlob se Shifty, ale neni na tebe spolehnuti. Nekolikrat jsme meli schuzi,
na kterou jsi prislibil ucast a odrekl jsi. Navic v den a hodinu, kdy jsme byli na miste.

Co se tyka ucasti na Stalkerovi, stejne tak nemuzu mit jistotu, ze nebudes delat bordel jako vzdycky,
kdy jsi i prez me upozorneni svevolne a nesmyslne strilel hrace vyvolal jsi konflikt s Haki a Sybrakosem,
ktery o tom navic napsal pred nedavnem na svem blogu a ze sveho kriveho emo pohledu,
to napsal tak, ze to vypada, jako globalni stav vsech hracu ve hre. Samozrejmne, kdo ho znaji a jezdi,
vi jaky je pravy stav, ovsem je porad dost lidi a potencionalnich hracu, kteri nevi o koho jde.

Navic nevim proc, se vzdycky na posledni chvili snazis zachranit to, co jsi posral za cely rok.
Tim myslim, ze jsi se stejne jako loni nijak nenabizel s pomoci a viz, co jsem psal vyse.

Case

Chápu, že Case nechtěl pomoci, protože nejsem spolehlivý. Ale co mi nadzvedlo mandle bylo to, že mi vyčetl, že jsem nebyl na org-schůzi, která se měla konat 28.1.
Vzhledem k tomu, že jsem dostal špatné datum a čas, nebylo ani možné, abych se dostavil.
Jednalo se konkrétně o tuto schůzi: http://stalker.rebjata.cz/?p=30" onclick="window.open(this.href);return false;

Mé vysvětlení situace je následující:
Citácia:
Adam Burda shifty.scorpions@gmail.com
21.5.

komu: Zbyněk

Ahoj,
jen k té poslední schůzi a prosím, neber to jako, že se vymlouvám, ale tam to bylo trochu jinak.
S Prsnajem jsem mluvil týden před tou schůzí a navzájem jsme se špatně pochopili, co se času a dne týče. Den předtím mi volal, zda dorazím v sobotu a já mu řekl, že jsem měl zato, že se to má odehrát v neděli. On tedy minimálně den předem věděl, že nedorazím.

Ale v pořádku, chápu.

Když už nic, ať se Stalkeru a dalším projektům daří.

Shifty.

Na to jsem už nedostal odpověď žádnou.

Pár dní po tom, co jsem nedorazil na onu schůzku mi přišla SMS, že jsem vyloučen s Rebjat bez možnosti odvolání. V květnu (viz maily nahoře) jsem se pokusil dostat se tam byť i jako hráč.

Věcí druhou byla mnou údajně vyvolaná hádka mezi Haki, Sybrakosem a mnou.

Tady: http://sybrakosuvblog.blogspot.cz/2012/ ... -neni.html" onclick="window.open(this.href);return false; jsem byl obviněn z toho, že celou věc můžu a že jsem hlavním iniciátorem, za což mi byl, alespoň pokud jsem to dobře pochopil, ban udělen.

Citácia:
Sybro, nezlob se na me, ale:
Dlouho, jsem se rozmyslel, jestli mam na tenhle Tvuj blabol vubec reagovat. Znam Te a Ty znas me. Vim o co slo a co se stalo. Vim, ze slo o konflikt s Shiftym a Ty jsi na zaklade toho napsal clanek, ktery stavi celou nasi akci do velmi spatneho svetla. To se mi nelibi, nelibi se mi to hlavne z proto, ze myslim, ze jsem se zrovna Tebe vzdycky zastaval a vychazel Ti vstric. Po napsani tohodle panfletu, jsi u me ovsem skoncil a skoncil jsi i se Stalkerem. Presne jak jsi to napsal. Nevidim duvod, proc bych Te mel na akci pustit, kdyz Shifty, jako jeden z iniciatoru konfliktu dostal ban.
Zamysli se nad sebou, zkus prehodnotit mnoho veci ktere delas a zjistis, ze chyba neni v lidech okolo Tebe, ale v Tobe. A s tim se musis vyporadat sam. Pak doufam, ze se uvidime pristi rok, nebo na nejaky jiny akci, kterou pripravuju.
Case

Proč nikoho nenapadlo se alespoň zeptat dalších lidí, kdo celou věc vyvolal? Já jsem to nebyl a potvrzené to mám i přímo od Haki.

Záznam konverzace s Haki:
Citácia:
Adam Shifty Burda
Ahoj,
prosím tě, potřeboval bych vědět, co se to vlastně stalo loni na Stalkeru mezi tebou, mnou a Sybrakosem, protože mám dojem, že v tom je trochu bordel.

Mohla bys mi to prosím říct? Já si totiž moc nepamatuju.

Před 50 minutami
Hakky Prochovníková
Ty myslíš jak jsme se pohádali?
To jak Sybra seděl u mě a uklidňoval mne? Nebo co myslíš?

Před 49 minutami
Adam Shifty Burda
Ano, asi to. Nepamatuješ si, o co přesně tam šlo? Pokud ano, mohla bys mi to popsat?

Před 48 minutami
Hakky Prochovníková
No, víš nejsem zrovna oblíbená osoba na PAčkách. Snažím se být oblíbená, ale prostě na lidi tak působím a měla jsem pocit že mě prostě nesnášíš.
Po tom týdnu jsem byla už vystreslá ... a ponorková nemoc začala ... bylo tam hodně lidí co mě nemuselo. A ke všemu si už i na Methanu na mě byl naštvaný snažila jsem se ti vyhýbat.

Před 43 minutami
Adam Shifty Burda
Ne, tím to určitě nebylo. Snažím se zjistit, jestli jsem opravdu někde udělal takový průser, jako někteří tvrdí, nebo jestli fakt jen někomu z nás povolily nervy, protože já si tě pamatuju ze stalkera tak, že jsi tam s námi seděla u kluků co dělali mutanty a povídali jsme si. Byla jsi to ty?
Každkopádně, pokud se ti jakkoliv zdálo, že jsem na tebe na Methanu nebo stalkeru hnusný, omlouvám se za to. Na methanu to určitě bylo v rámci RP, pokud vím, před methanem jsme si i docela psali na FB a vše v pohodě.

Před 40 minutami
Hakky Prochovníková
Byla jsem to já.
Já totiž potom hrála mutanta jelikož mě osobně nervy povolili ale já spíše byla pak v lese bo nekde sama.

Před 38 minutami
Adam Shifty Burda
A jo, vlastně. Přesto, opravdu jsme se tak moc pohádali?

Před 38 minutami
Hakky Prochovníková
O to nešlo. Na methanu si na mě vyštěkl protože jsem něco udělala špatně. Nevím co to bylo ale vypadalo to neherně tak jsem se odporoučela a pobyla v zakázané zóně.

Před 38 minutami
Adam Shifty Burda
Aha.

Před 37 minutami
Hakky Prochovníková
Já nevím přesně co se stalo. Ale bylo to tak zlí že jsem i nervačila ... přiznám se zabrečela jsem si, ale to nebylo kvůli tobě ...
Tam to bylo kvůli jeněm volům co nepochpili že jako supermutant nemohu být zastřelena manuálkou.

Nechci, aby tohle někdo vnímal, jako že někoho obviňuji. Za svou neúčast si dkutečné z větší části můžu sám, ale nechci, aby to někdo vnímal tak, že jsem se na to vykašlal úplně, ale situace, za kterou jsem údajně dostal ban nebyla tak, jak měla být.

Rád bych jen dodal, že jsem na Stalkera nikdy nejel s úmyslem škodit, ale pomáhat a snažit se koordinovat hru. Netroufám si tvrdil, nakolik jsem to zvládal, ale doufám, že jsem vždy byl alespoň trochu ku pomoci.

Ned Sep 09, 2012 6:10 pm
Profil ICQ WWW
Lékařka ČUMY
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať Re: Proč jsem nebyl na Stalkeru 2012?
Já tedy nevím, ale Sybra napsal svůj článek na blogu z toho důvodu že na RP fóru baru se Čuma trochu víc oklepala a Sybru zabila. V článku hrál velkou roli vztek, nic víc. Takže to, že by si ty byl strůjcem toho článku je blbost, ale já jsem to Casovi už vysvětlovala na methanu :)

Ned Sep 09, 2012 6:59 pm
Shifty první Telecí
Shifty první Telecí
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Nejde mi o článek. Jde mi o fakt, že jsem - jak jsem pochopil - dostal ban za situaci, kdy jsem se údajně pohádal se Sybrou a Haki, až se rozbrečela.

Ned Sep 09, 2012 7:01 pm
Profil ICQ WWW
Mírně zkušený
Mírně zkušený
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Zapomel jsi napsat, jak jsi mel zajistit strelivo na akci a vykaslal ses na to a tyden pred akci jsem to musel zajistovat.
Nema smysl to tu rozebirat, osobne jsem ti dal dve sance, ktery jsi mi odkejval a pak ses na me vykaslal. Citis se v nepravu? Pak je videt, ze se nic nezmenilo.

A nebyl jsi tam proto, že tě tam nechci. A nikdo se po tobě neptal.

Case na Prsnajovu pocitaci

Pia Sep 28, 2012 6:15 pm
Shifty první Telecí
Shifty první Telecí
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Ano, omlouvám se, to jsem tam nenapsal.
Kažopádně nevím, proč na mě ale házíš i věci, za které nemůžu? A když konečně seženu důkaz, napíšeš mi, že se o tom nemá cenu bavit?

Necítím se ukřivděně za to, že jsem nemohl na Stalkera (na to ani nemám právo), ale jen a pouze za to, že se na mě hází už i věci, které jsem neudělal a které jsem ještě pomáhal řešit.

Pokud to chápu dobře, pak je správné, když někdo udělá průsery, naházet na něj i to, co neudělal?

Nejsem si jistý, že jsi vůbec pochopil (chtěl pochopit), o čem tenhle příspěvek je. Nebylo to o tom, že jsem na stalkeru nebyl, ani o tom, že jsem chtěl v lidech vzbudit sympatie, ale pouze o tom, abych očistil ten zbytek důstojnosti od toho, co jsi na my ty nakydal. Proč jsi prostě automaticky usuzoval, že za tu hádku můžu já? Vím, kdo za to může, ale jak se tak hezky říká, je to zahraný.

Jasně, stejně tak to platí pro mě. Nikdy jsem po nikom nechtěl omluvu, ale nechtěl jsem, aby si lidi mysleli, že vrážím klín mezi lidi na akcích.

Str Okt 03, 2012 6:11 pm
Profil ICQ WWW
Zbynigga
Zbynigga
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Protoze jsi ke me prisel rudej jak varenej rak, abych dal okamzite ban Sybrovi, ze s nim nemuzes bejt na jedny akci ..... blablabla.
Deset minut potom co jse se te zbavil, prilt Sybra presne s tim samym.

moje dedukce:
Hadka Sifty vs Sybra
Sybra tvrdi hadka Sybra vs Haky

=

nemohou se snest na akci tak jim splnim prani oboum. Jsem preci jenom mekka duse.
Vychazim jenom z faktu, ne z toho, ze mi nekdo neco rikal.

A posledni vec, tohle forum uz nekontroluju. Kdyby me na tyhle blaboly neupozornil Prsnaj, tak o tom ani nevim. Takze pokud ten prispevek byl smerovany na me, tak je na spatnem foru.
Tim chci rict, ze to je moje posledni odpoved zde.

Sob Okt 06, 2012 2:11 pm
Profil ICQ
Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.   [ Príspevkov: 6 ] 

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia