• shadow of chernobyl
  • clearsky
  • call of pripyat
  • stalker 2
  • metro 2033
  • modding
  • larp
  • Čerrnobyl
  • forum
         | scorpions.cz | cheater.cz | gta.cz | mafia | gothic | nfs | tgames | doom3 | worms | webtech | ...

Datastors ModPack: Clear Sky Datastors ModPack: Shadow of Chernobyl Nebuďte lamy!
Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Pia Okt 18, 2019 7:45 am

Odpovedať na tému  [ Príspevok: 1 ] 
 herné pocity 
Autor Správa
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať herné pocity
Tak M_LL som dohral ( všetky 3 obtiažnosti bez RP )

Najviac sa my páčila sajga brokáda na 20-patron z tlmičom a kolimatorom, tato zbraň ma sprevádzala celým metrom od doby keď sa my hu podarilo nájsť a u prvého obchodníka začal doplnať príslušenstvo.

Toto metro LL je nádherný kúsok, oproti sklamaniu z 2033 ktoré som si zahral 2x tak MLL som dokázal hrať po sebe 3x a šiel by som znova, ( hneď ako sa dostanem k RP ) nechám mu zatiaľ pauzu.
Zážitok nádherný, dej ( ak človek hral 2033 ) je pekne nostalgicky, potvorky inteligentné a protivníci občas dobre vychcaný.
Prevažne som šiel stealth , bolo to očarujúce obchádzať , zhasínať , šróbovať, vrhať , nastražovať, proste dostať sa z bodu A do bodu B tak aby som nemusel "míňať" muníciu :D

ku koncu pri medvedici ( 2x som hu zabil - takže repete ) som mal 1093 platidlo/munície. Chcelo by to "mod pak" :D čo pravda len snívam...

Pavúky, potvory, hnus. Zatiaľ u mňa najviac emotívne , zvukovo, krčovo behané misie :D prvý krát ma fakt že dobre rozcuchali na nervoch. ešte dobre že nemám arachnofóbiu, to by som asi vypol a predal...

nuž čo dodať, hra sa mi páči, aj keď nejaké tie negatíva sa nájdu, občasné nelogické správanie niektorých postav a všeobecne nalinkované a tvrdo odohrané PC pasáže, ako celok hodnotim veľmi kladne.
a bonus, konečne ŽENY :D a že tu si programátori dali záležať oproti mužskej populácii....

Str Jún 05, 2013 5:16 pm
Odpovedať na tému   [ Príspevok: 1 ] 

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť