• shadow of chernobyl
  • clearsky
  • call of pripyat
  • stalker 2
  • metro 2033
  • modding
  • larp
  • Čerrnobyl
  • forum
         | scorpions.cz | cheater.cz | gta.cz | mafia | gothic | nfs | tgames | doom3 | worms | webtech | ...

Datastors ModPack: Clear Sky Datastors ModPack: Shadow of Chernobyl Nebuďte lamy!
Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Ned Okt 20, 2019 6:36 pm

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.  [ Príspevkov: 2 ] 
 Metro nejde zvuk 
Autor Správa
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Poslať Metro nejde zvuk
Ahojte,

nevíte někdo pročpak mi nejde u metra Last Light zvuk? Spouštim ho přes deamona, jelikož placku nevlastním. Kamarád mi ho tam nainštaloval. Oba máme win 8 a nechápu proč jemu zvuk jde. Oba tom máme nainstalované stejným způsobem a oba to spouštíme přes deamona. Už z toho začínám být docela zoufalá. :-( Tak kdybyse mi někdo mohl poradit...
Ještě mě napadlo (rozumim tomu jak koza petrželi), jestli to nemá něco společného s grafickou kartou nebo tak. Nemám herní PC.

Díky moc.

Str Júl 03, 2013 6:54 pm
Expert
Expert

Poslať Re: Metro nejde zvuk
Nemáš originálku a ještě se tím jak de*il chlubíš. Nač Ti pomáhat?

Štv Júl 04, 2013 10:05 am
Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.   [ Príspevkov: 2 ] 

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť