• shadow of chernobyl
  • clearsky
  • call of pripyat
  • stalker 2
  • metro 2033
  • modding
  • larp
  • Čerrnobyl
  • forum
         | scorpions.cz | cheater.cz | gta.cz | mafia | gothic | nfs | tgames | doom3 | worms | webtech | ...

Datastors ModPack: Clear Sky Datastors ModPack: Shadow of Chernobyl Nebuďte lamy!
Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Štv Dec 08, 2022 4:23 pm

Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 5 ] 
 VSS Vintorez 
Autor Správa
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať VSS Vintorez
Pre tých ktorý by chceli zahrať s touto krásnou zbraňou, budúci rok príde na trh jedna (na pohľad) veľmi krásna AS replika.. (vlastnosti zistíme asi až po nástupe na trh, ale tí šikovnejší možno aj skôr, ja zase nie som taký AS borec aby som to vedel odhadnúť)

Ak tu niekto ste taký borci že to odhadnúť viete, dúfam že mi poradíte, strašne sa mi páči a rozmýšľam nad ňou ako nad svojou prvou zbraňou (myslené aj ako primárka aj ako prvá AS zbraň) a každý Váš postreh sa mi hodí, díky :)

http://www.evike.com/products/45058/

Ned Dec 15, 2013 11:29 pm
Profil WWW
Součást Zóny
Součást Zóny

Odpoveď s citáciou
Poslať Great SEO Service Blog
In reply to the people asking about high da profile creation sites list,seo link building sites list,buy niche edits,buy backlinks fiverr,conductor seo,seo resellers,dublin web design,business website development,seo and link building,link building strategies,website development services,python seo,see site backlinks,seo backlinks,high quality backlinks buy,1000000 free backlinks,backlink submission site list,pr backlinks,custom web application development company, I can vouch for this awesome website services for greater seo rankings for backlinks buy online,ashraf backlinks,web site development,fat joe backlinks,niche edit links,best web development services,web 2.0 backlinks websites,website designers for small business,local web design,link building strategies for ecommerce,expert seo david aziz,backlinks digital marketing,seo provider,link building campaign,website development near me,free back link,ecommerce web developer,google search optimization,authoritative backlinks,sponsored backlinks,also. See More New SEO Service Blog d57c20_

Pon Sep 26, 2022 10:18 pm
Profil ICQ YIM WWW
Součást Zóny
Součást Zóny

Odpoveď s citáciou
Poslať Excellent Packaging Machine Advice
In reply to the people talking about secondary packaging oems, new production line, streamline process packaging company, wrap around case packer, secondary packaging manufacturer quebec, training the workforce, packaging machines different sizes, strong material packaging, package products for retail sales, variety packaging machine, reusable packaging machine, edible packaging, machine multi format beer packing, perfect automatic packing solution, profesional automation equipment, sustainable packaging solution, packaging automation robotics, type of packaging, sustainable packaging, I recommend this side loading machine for automatic case packing machine, easy to use case packer, secondary packaging machine, biodegradable packaging, packaging solutions, priming packaging machine, intuitive beer packer, what type secondary packaging, multi tasking automated solutions, robot packaging production line, recycled materials packaging machine, milk production companies packaging, side loading machine, shelf ready packing, understand safety requirements, canadian packaging machine integrators, glass bottles vs cans, can design packaging machine, packaging automation application, what is shelf ready packaging, also. See More Cool Packaging Machine Info 35b6bc7

Sob Okt 01, 2022 7:52 pm
Profil ICQ YIM WWW
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 5 ] 

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť