• shadow of chernobyl
  • clearsky
  • call of pripyat
  • stalker 2
  • metro 2033
  • modding
  • larp
  • Čerrnobyl
  • forum
         | scorpions.cz | cheater.cz | gta.cz | mafia | gothic | nfs | tgames | doom3 | worms | webtech | ...

Datastors ModPack: Clear Sky Datastors ModPack: Shadow of Chernobyl Nebuďte lamy!
Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Štv Jan 27, 2022 7:03 am

Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 104 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Ďalší
 Airsoft - čína útočí 

S čím hrajete ?
Nehraju - nezájímá mě to/nebaví mě to/ nemám na to prachy 31%  31%  [ 20 ]
Manuál od Vietnamců, na rekreační hraní stačí 8%  8%  [ 5 ]
Manuál kvalitní, nehraju tak často, abych si mohl dovolil AEG 13%  13%  [ 8 ]
Manuál kvalitní, mě prostě baví střílet s tím Elektrikáře. 5%  5%  [ 3 ]
Plyn - pro pocit reality 6%  6%  [ 4 ]
AEG čína - Levně je dobře 19%  19%  [ 12 ]
AEG qalitní - Můžu se na něj spolehnout za každé situace, a to za ty prachy stojí 19%  19%  [ 12 ]
Celkom hlasov : 64

Airsoft - čína útočí 
Autor Správa
Revolver s duší
Revolver s duší
Obrázok užívateľa

Bydlisko: byt 3+2 (zemljamka 3 metry od silnice, dva metry pod zemí)
Odpoveď s citáciou
Poslať Re: Airsoft - čína útočí
souhlasím

Doby kdy jsem byl mezi těmi, co propagovali aby každý začínal s manuálem, a učil se mířit a krýt se skončily ve chvíli, kdy si každý mohl díky číně koupit AEG od začátku, a taky to udělal.

Můžeme o tom diskutovat, můžeme o tom vést spory, můžeme s tím nesouhlasit, ale to je tak všechno, co se proti tomu dá dělat. Bohužel

Pon Júl 26, 2010 11:17 pm
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Len teraz som si vsimol tento topik. K upgradom, o ktorych sa pisalo par stran dozadu. Silny upgrade je zodpovednost a clovek co ho ma si fakt musi uvedomit na aku vzdialenost je este bezpecne na protivnika vystrelit. Plati dvojnasobne pri hre v noci.

Tonco, asi najuniverzalnejsie bude nejake cinske AEG, ak do toho chces trochu investovat. Pripadne pozri inzeraty. Par cin mi uz rukami preslo a kazdopadne pomer cena/vykon je skvely, az na par notorickych nedostakov, ktore tu uz boli spomenute. Kazdopadne videl som aj dost "znackovych" zbrani, na ktorych boli niektore veci vyriesene zle uz od dizajnu. Kazda airsoftka sa ale skor ci neskor pokazi, v tomto je asi najlepsie TM, ktore ked sa neotvaralo a nechalo sa v zaklade zvyklo vydrzat fakt roky rokuce :)

Na druhu stranu ma ale bavi zbrane rozoberat a snazit sa z nich dostat co najviac ci uz ide o presnost, vykon alebo spohlivost, takze to, ze su AEG take ake su vitam. Uplne prvu zbran ktoru som mal bola cinska M4. To bolo este pred masovym rozsirenim ciny u nas. Par dni som sa z nej tesil a potom mi to nedalo a musel som sa jej pozriet na zubok :)

K manualom, vyborne manualy su brokovnice od TM, strielaju naraz po 3 gule a aj vykon je na manual velmi pekny, aj ked v lese to asi na AEG v zaklade s full autom nema.

Zbrane mam TM G17 plyn, TM G17 starucky manual, CYMA G18 AEP, Galaxy MP5k PDW, CA M15A4 s M120 a SPR/A prerobena na gauss rifle s M160

Inak na LARP zoberiem naradie na opravy a mozem zobrat aj nejake diely, z ktorych vacsina sice nieje nova, ale na field repair a rozbehanie zbrane snad postacia.

Pon Júl 26, 2010 11:46 pm
Veterán
Veterán
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
salamander píše:
K manualom, vyborne manualy su brokovnice od TM, strielaju naraz po 3 gule a aj vykon je na manual velmi pekny, aj ked v lese to asi na AEG v zaklade s full autom nema.

Myslíš SPASinu 12, čo... Tak to môžem potvrdiť, ide o nadpozemský zážitok, je krásna a na breaching ako stvorená 8)

Uto Júl 27, 2010 7:32 am
Nechutně mladý senilní stařešina
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
To určitě, supr kvér, akurát kdyby ta pažba k ní nebyla tak kurevsky drahá.

Uto Júl 27, 2010 2:38 pm
Profil ICQ
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Ja si idem pozicat M3 shorty, myslim ze z vnutra je to to iste ako spaska, len iny zovnajsok. To ze tie brokovnice nemaju pazby ale nevidim ako velky nedostatok, kedze na rozdiel od realu sa s nimi vdaka absencii spatneho razu da bezpecne mierit aj tak ze si ju clovek oprie o tvar. Ale inak taka sklopka by bol pekny pridavok, len z nejakeho dovodu stoji viac ako samotna brokajda =/

Uto Júl 27, 2010 2:51 pm
Revolver s duší
Revolver s duší
Obrázok užívateľa

Bydlisko: byt 3+2 (zemljamka 3 metry od silnice, dva metry pod zemí)
Odpoveď s citáciou
jak se tak na tu sklopku dívám, dostávám zlověstné nápady zahrnující cnc řezačku, dvojku plech, ohýpací profily a pořádný kladivo... :)

Uto Júl 27, 2010 5:07 pm
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
:D
Tak to jsme dva, taky jsem nad tím špekuloval.
http://spas12.com/spas/gruppo_di_big_boomo.jpg
Bohužel, ten plech je profilovanej, což se v domácích podmínkách moc nedá, zbytek by nebyl až tak složitej. Další věcí je, že je potřeba ten kvér k tomu mít (což nemám), aby se dalo zkoušet, jak přesně to sedí.
Jinak bych to viděl na duralovej plech a finální výtvor naeloxovat na černo. Líp by se to opracovávalo a na váze by to bylo taky znát, než to dělat z klasickýho železnýho plechu.

Str Júl 28, 2010 7:22 am
Profil ICQ
Zkušený
Zkušený
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Tak, až doteď jsem měl kvalitní manuál, ale bohužel jsem ho měl dost dlouho tak se totálně zrušil. Přemýšlím o koupi elektriky a uvažuju o čínské M83A2. Podle různých recenzí ( 1,2 )všecny překvapila svou kvalitou a navíc je opravdu hodně levná. :) Co myslíte ? Nějaké zkušenosti ?

Pia Júl 30, 2010 9:24 am
Zbynigga
Zbynigga
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Double Eagle je vyrobce, jehoz vyplody patri do popelnice. Vykon zbrane 170FPS, bude bud preklep a ma tam byt m/s ( o cemz pochybuji ) a nebo bych radsi kulicky hazel. Pouzivat LASER je v nasich koncinach na zbranich pro normalniho smrtelnika zakonem zakazane.
Plastove delo bude nespis z velmi odolneho materialu. Tipuju pri minimalni zatezi vydrz tehle zbrane jeden rok, pouzitelnost do patnacti metru a dvanacti let veku.
Plastovy mechac znamena, ze s tou zbrani uz nic neudelas a pravdepodobne nebudou soucastky slucitelne s TM. A i kdyby, das tam silnejsi pero a rozstipes to na trisky.

Cena tomu plne odpovida.

Pia Júl 30, 2010 11:30 am
Profil ICQ
Zkušený
Zkušený
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
No, tak budu věřit profesionálovi :) Radíš teda koupit si místo tohohle na kratší dobu něco kvalitnějšího na delší ? Co by jsi doporučil. Mám nesmyslné a neslučitelné požadavky : Co nejlevnější, ale zároveň kvalitní.

Pia Júl 30, 2010 11:42 am
Shifty první Telecí
Shifty první Telecí
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
tak se podívej na topik Airsoft a Airsoft - číná útočí. Už se tam napsalo dost.

Pia Júl 30, 2010 6:18 pm
Profil ICQ WWW
Zbynigga
Zbynigga
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Kdyz si tu recenzi prectes, tak zjistis, ze ta zbran plive 0,12 kulicky a to cca 20m. To je hracka pro deti, ktera se prodava na pouti. Jestli chces neco, co funmguje, musis sahnout hloub do kapsy.
Treba tohle , nebo pokud bys chtel neco co by se dalo pouzit i jako sniperka, tak tohle. G3 se bezne pouziva s nozickama a optikou. Takze pak staci casem poladit pruzinu, vymenit loziska a mas to. Taky si vsimni, ze tela zbrani jsou z ABS. U ty G3 je jedina nevyhoda, nevim jak tady, ale asi taky, u original TM verze, tim, ze je zbran dlouha, tak krapet vrze. Lepsi je verze od CA, protoze ta ma kovovy prostredek.
Takze doporucuju propatrat obchody a hledat to co by ti vyhovovalo.

Pia Júl 30, 2010 9:47 pm
Profil ICQ
Zkušený
Zkušený
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
3.000 není moc vysoká cena. Já jsem měl ten problém že všude kam jsem se díval byly elektriy od 4.000 výš. Díky za radu a pokusím se teda něco najít. G3 se mi líbí a navíc vypadá že bude i levná. Pokusím se teda najít verzi od CA.

Sob Júl 31, 2010 6:50 am
Zbynigga
Zbynigga
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Verzi od CA nehledej, ta stoji cca 400$, to je japonskej original. Musis koupit tuhle cinskou kopii. S firmou JG mame zkusenosti, ne teda konkretne s touhle, ale s G36 a MP5. Zbrane jsou to dobry a spolehlivy. Jedina uprava, ktera je potreba, ale to je potreba u vsech cinskych zbrani udelat ihned po nakupu.
Zbran komplet vycistit - hlaven, hopup komoru ( zkontrolovat otrepy ) , proste hadrikem vylestit hlaven, pilnickem docistit vsechno co tam nepatri, pak vymenit hopup gumu ( ta co tam je, je mastna a koule ti budou litat kazda jinam ). Pak je dobry, ale to neni uplne nutnost, vymenit v mechu loziska. To zalezi na tom, jak moc z toho budes strilet. Jestli planujes sypat tak 1k za vikend, tak doporucuju vymenu. Jinak ty silikonovy co tam jsou tak staci. A posledni vec, co je dulezita, tak kabelaz. Cinani tam davaj tvrdy draty, ktery se jednak lamou - parkrat vyndas baterku a koncis, a pak maji velkej proudovej odpor a tudiz zatezujou baterku a kontakty, takze to na kontaktech pri dlouhy strelbe muzes utavit ( ale to hrozi spis u kulometu ). Na kabelaz je idealni tohle., nenech se ukecat na nakup ty kompletni kabelaze v obchodech, chtej za to necelej litr. Takhle te to vyjde na nejakych 70KC :) . Bud to muzes udelat ty, nebo to dej nekomu, kdo umi s pajkou. Pozor na prehozeni kontaktu !

Po tehle upravach mas zbran, ktera odpovida znackove zbrani za 9.000 a do tech uprav vrazis maximalne litr. Jen pokud bys chtel pouzivat tu G3 jako sniperku, tak doporucuju vymenu hlavne za presnou 6.03, silnejsi pruzinu. Tam by to chtelo aspon 150, ale pak by se musel vymenit motor, kola a baterka. Pak by si s tim, ale uz nemohl do baraku. Pak optika. Celkem dalsich cca 6k.
ceny priblizne:
hopup guma - 250
kabely - 100
loziska - 400 ( tady nevim, ja je kupuju venku za 10$ )
prace - pokud nekoho znas, tak flaska dobreho piti :)

No, snad jsem na nic nezapomnel.

Sob Júl 31, 2010 7:43 am
Profil ICQ
Zkušený
Zkušený
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
No, takovou ochotu jsem ani nečekal :) Jak říkám - až doteď jsem hrál s manuálem a u toho jsem nepotřeboval cokoliv měnit. Takže díky za tak podrobný výpis, bez něj by mě ta zbraň stála mnohem víc. Na sniperku rozhodně předělávat nebudu a třeba ty silikonový ložiska bohatě stačí. Zas tak aktivně nehraju. Jinak všechno ostatní asi vyměním.

Sob Júl 31, 2010 8:04 am
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 104 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť