• shadow of chernobyl
  • clearsky
  • call of pripyat
  • stalker 2
  • metro 2033
  • modding
  • larp
  • Čerrnobyl
  • forum
         | scorpions.cz | cheater.cz | gta.cz | mafia | gothic | nfs | tgames | doom3 | worms | webtech | ...

Datastors ModPack: Clear Sky Datastors ModPack: Shadow of Chernobyl Nebuďte lamy!
Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Pia Sep 30, 2022 7:53 am

Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 3 ] 
 VSS Vintorez 
Autor Správa
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať VSS Vintorez
Pre tých ktorý by chceli zahrať s touto krásnou zbraňou, budúci rok príde na trh jedna (na pohľad) veľmi krásna AS replika.. (vlastnosti zistíme asi až po nástupe na trh, ale tí šikovnejší možno aj skôr, ja zase nie som taký AS borec aby som to vedel odhadnúť)

Ak tu niekto ste taký borci že to odhadnúť viete, dúfam že mi poradíte, strašne sa mi páči a rozmýšľam nad ňou ako nad svojou prvou zbraňou (myslené aj ako primárka aj ako prvá AS zbraň) a každý Váš postreh sa mi hodí, díky :)

http://www.evike.com/products/45058/

Ned Dec 15, 2013 11:29 pm
Profil WWW
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Poslať Re: VSS Vintorez
The most important man or woman in my life
if you inquire from me who is the maximum crucial human beings to your life. i will respond my mother.
sure she is the most essential individual in my existence. at first she gave me my existence. she permit me alive and touch the world and see eveything.
alternatively, while i used to be very young she taught me how to talk and who to stroll. whilst i was in school she additionally involved about my research and if it became rainning outdoor she could also got here to high school and picked me up. she would really like to attend me in the raining and bloodless day. i instructed her i need to wear college uniform day after today. she could cleaned it at night and dry it. then fold it and put it beside my bed. i definitely impressed along with her.
crypto exchange

Štv Sep 22, 2022 4:51 am
Zkušený
Zkušený

Odpoveď s citáciou
Poslať New SEO Service Advice
To the person talking about affordable link building, local seo backlinks, broken link building seo, natural backlinks, backlink tier, laravel seo, I highly recommend this useful seo website services info or web design company, google my business seo, uber suggest backlinks, niche backlink building, buy high authority backlinks, website creation services, not to mention this best seo website services advice alongside all seo butler, edu and gov backlinks list, seo advertising, responsive web app, avada seo, list of web 2.0 sites for backlinks, on top of this new seo website services blog which is also great. Also have a look at this useful seo website services blog as well as backlinks digital marketing, buy back links, organic link building, seo pbn backlinks, h1 seo, niche specific backlinks, and don't forget this useful seo website services blog as well as shopify web development, seo sem marketing, php web development services, local seo backlinks, accuranker pricing, international seo company, not to mention new seo website services site which is also worth a look. I also recommend this best seo website services site as well as link building forum, profile creation sites list 2020, image backlinks, seo promotion, free profile backlinks site list 2020, medium backlinks, as well as this top seo website services info alongside all backlinks in blog, ecommerce website design and development, local search seo, website optimization services, yoast seo pricing, off page optimization, and don't forget awesome seo website services forumon top of masspings free backlink, backlinks from news sites, cheap link building services, wordpress backlinks, high quality dofollow backlinks, list backlink profile, which is also great. Finally, have a look at this useful seo website services site for good measure. Check more New Workbench Info 1a76373

Pon Sep 26, 2022 10:18 pm
Profil ICQ YIM WWW
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 3 ] 

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť