• shadow of chernobyl
  • clearsky
  • call of pripyat
  • stalker 2
  • metro 2033
  • modding
  • larp
  • Čerrnobyl
  • forum
         | scorpions.cz | cheater.cz | gta.cz | mafia | gothic | nfs | tgames | doom3 | worms | webtech | ...

Datastors ModPack: Clear Sky Datastors ModPack: Shadow of Chernobyl Nebuďte lamy!
Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Uto Sep 17, 2019 9:25 am

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.  [ Príspevkov: 3 ] 
 S.T.A.L.K.E.R.- Lost Alpha 
Autor Správa
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Poslať S.T.A.L.K.E.R.- Lost Alpha
Na oficialnej stránke STALKERA na Facebooku sa objavila téma s názvom S.T.A.L.K.E.R.-Lost Alpha viete niekto o čo sa jedna vyzerá to zaujímavo

Pon Aug 20, 2012 6:50 am
Zkušený
Zkušený
Obrázok užívateľa

Poslať Re: S.T.A.L.K.E.R.- Lost Alpha
Kolikátý tady to téma už je? Třetí? :lol:

Pon Aug 20, 2012 7:24 am
Profil WWW
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Poslať Re: S.T.A.L.K.E.R.- Lost Alpha
Ola stalkeři, Stalkerky a Stalkerčata. Právě jsem si všiml že Stalker Lost Alpha už vyšel. Mají tam být mapy na který GSC zapoměli (nebudou přesně jak to GSC planovalo ale prej se snažily o to aby ty mapy byly co nejlepší) Lost Alpha je Standalone. Stáhnout můžete zde. http://www.moddb.com/mods/lost-alpha/downloads. Stahujou se 4 části. Rozbalej se a nainstalujou. Zatím sem k tomu skeptický ale vypadá to hodně slušně řekl bych až mrdově. Právě Lost Alphu stahuju. Tak vám dám pak vědět jaký to je.

S Pozdravem TheFartedOne

Uto Apr 29, 2014 2:32 pm
Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.   [ Príspevkov: 3 ] 

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť