• shadow of chernobyl
  • clearsky
  • call of pripyat
  • stalker 2
  • metro 2033
  • modding
  • larp
  • Čerrnobyl
  • forum
         | scorpions.cz | cheater.cz | gta.cz | mafia | gothic | nfs | tgames | doom3 | worms | webtech | ...

Datastors ModPack: Clear Sky Datastors ModPack: Shadow of Chernobyl Nebuďte lamy!
Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Uto Sep 17, 2019 9:47 am

Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 34 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3
 Ešte slnko nezapadá... 
Autor Správa
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Poslať Re: Ešte slnko nezapadá...
Zdravím,
Jen dodám pár informací co jsem se se tu nedočetl.
Pokud se o hru zajímáte a máte zájem o Beta-testování máte 3 možnosti.

1. Registrovat se na oficiálních stránkách Survarium.com a doufat že Vás vybere Loterijní klíč, který každých 20 minut vybere náhodně jednoho hráče co se bude moci zúčastnit bety.
Kód:
https://forum.survarium.com/en/lottery.php?list=1

2.Dále je tu možnost zakoupení min. Early access Packu za 10 USD, což Vám umožní permanentní přístup do bety a také dostanete 1000 zlatých rublů do hry , které budete moci utratit v aukci, obchodě (zatím nedodělané , penízky uvidíte později na svém účtu)
Kód:
https://shop.survarium.com/en/

3. Sledovat stránky,Facebooku,twitteru a zúčastňovat se soutěží.

PS: tady ještě jedno bonusové video a odpověď na pár dotazů přímo od hráčů.
Kód:
http://survarium.com/en/video/campfire-talk-diary-7-bonus-video

Jinak je tu i česká fan-stránka ,ale teprve se rozjíždí
Kód:
http://survarium-game.cz/

Naposledy upravil tajo87 dňa Pia Feb 28, 2014 11:56 am, celkovo upravené 2

Pia Feb 28, 2014 10:10 am
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Jinak co se týče Nuclear Union, tak se to bohužel odvíjí z toho jak vyplyne konflikt v Ukrajině. I samotní vývojáři asi podporujou tu či tu stranu :roll:

jinak tu:
Kód:
1) Nucleair union may be cancelled, there is a chance the devs split up... They are a ukraine based company as well... And half of them supports the eu and the other half russia.

2) "No scheduled date yet. It’s hard to predict due to the inner-team issues and to the overall situation that’s taking place in the [Ukraine]" 1c company.

Pia Feb 28, 2014 10:31 am
Veterán
Veterán
Obrázok užívateľa

Bydlisko: Rudý les, před tunelem doprava, potom podle krvavých stop
Odpoveď s citáciou
Hrajete někdo Survarium?
Minulý týden jsem dostal pozvánku do betatestu, ale zatím jsem to moc nehrál. Z prvních dojmů teda řeknu, že hra je to podle mě dobrá, je super, že to bude F2P. A pokud vývojáři dodrží to, že platící hráč nebude mít žádné velké výhody (zatím jsem si premium možnosti nějak podrobněji neprohlížel), bylo by to ještě lepší.
Ale jako vždy to kazí hráči a zatím mi přijde, že to skončí jako kterákoli jiná online střílečka, pěkné promyšlená a navržená mapa zůstává nevyužitá a většina bojů je stejně uprostřed. Herní mod se to snažil nějak řešit a hráči museli sbírat bedničky munice (myslím), které se nacházely i na kraji mapy, ale na ty hráči stejně z vysoka prděli. Snažil jsem se najít nějaké anomálie, našel jsem jednu, což byla jakási plynová anomálie uprostřed, která zbarvila a trochu rozkymácela pohled...no nic moc.
Hraní samotné je ale docela pěkné. Když hráč běží, po zastavení se mu zbraň kymácí opravdu hodně a něco trefit je o dost těžší. Zbraně nejsou nijak závratně přesné a při střelbě se hodně cukají. Až se mi skoro zdá, že to přehnali např. s poškozením, kdy Mosin hráče nezabije na jednu ránu zblízka (jednou nezabil ani na dvě, ale možná měl zrovna daný hráč nějaké lepší vybavení na sobě).

Nicméně hrál jsem to zatím opravdu chvilku, proto sem píšu, abych se zeptal, kdo další to tady na fóru ještě hraje (hrál) a jaký je jeho názor na hru.

Štv Máj 22, 2014 8:55 pm
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Zdarec, taky jsem dostal přístup do bety a mám odehraný poměně intenzivně cca týden, takže tady jsou mé dojmy, plus reakce na některé komentáře tady.

V první řadě bych chtěl zmínit, že je to stále (byť po docela dlouhé době) stále jen docela early stage beta, to co je teď možné hrát - team death match FPS - je pořád docela daleko od konečného a funkčního díla, prolezlé bugy a hra enormně často padá. Osobně bych jim nevyčítal že to trvá dlouho, právě naopak, raději dlouho a pořádně, než nějakou zprasenou rychlokvašku.

Mé první dojmy byly rozpačité, atmosféra se mi líbila, na SoC to nemá, ale bylo to daleko víc "stalkerovatější" než třeba CS či CoP. Grafika nevypadá zle, je tam patrná snaha o optimalizaci a redukci audiovizuální stránky, nejspíš kvůli tomu že to má být MMO .. ale pořád je to koukatelné. Ostatně grafika pro mě rozhodně nebyla tak esenciální v v případě stalkera.
Zklamání pro mne bylo zjištění, že je to jenom a pouze FPS, co jsem četl, čekal jsem něco jiného a mnohem víc - proto bylo milé překvapení, když jsem našel kalendář s plány, včetně známení otevřeného světa a free play, snad i včetně RPG prvků. To pro mne bylo opravdu vítanou novinkou, můj zájem o survarium značně stoupl a rozhodně titul budu sledovat.

No a samotná hra tak jak teď vypadá ? Atmosféru jsem již hodnotil, map je zatím málo a většina z nich (až na jednu) se mi i docela líbí. Jsou většinou navrženy tak, že si tam přijde na své člověk s každou zbraní, či taktikou. Je možno hrát s kamarády a zformovat tzv. squad, což je 2-3 členná skupina a protoru pro spolupráci je tam dost.

Zbraní je docela málo a moc se mi nepodařilo vybrat si mezi nimi nějakou, která by mi opravdu seděla. Nejde o nouzi co se kategorií týče (k dispozici jsou zatím pouze pistole, smg, brokovnice, útočné pušky, odstřelovací pušky, pěchotní kulomet) ale je tu málo typů zbraní v každé kategorii. CHápu ale, že momentálně je prioritou fuknčnost hry a ne množství zbraní.

Herní mód je jeden, 10 vs 10, 15 minut, sbírajé se jakési boxy se součástkami kterým se nevím proč ve hře říká baterie. Ty se nosí do základny do velké bedny. Po mapě jich je 10, nepřátelskému týmu se dají z bedny krást, což je zajímavý prvek, ale i slabina, k tomu se ještě dostanu.
Podaří-li se nanosit všech 10, hra automaticky končí, tým vyhrál. Jinak hra končí za zmíněných 15 minut a vyhrává tým co má víc baterií v bedně. Scóre týmu co se killů týče nehraje nejmenší roli.
Problém co jsem naznačoval spočívá v tom, že pokud vám někdo z bedny vytáhne baterii - ta se okamžitě odečte, ani ji nikam nemusí donést. Takže i pokud to váš tým zahraje sebelépe, skvěle takticky zmákne hru na výbornou, vedete na baterie třeba 8:2 .. a nějaké lamce se poštěstí v posledních vtěřinách doběhnout k vaší bedně a vyháže ven např. 7 baterií ... máte smůlu, nepřátelský tým rázem vede 2:1, časový limit vyprší a oni vyhráli. Zažil jsem to mnohokrát, řada lidí na to i hraje. Proplíží se k základně, 14 minut a 40 sekund dřepí někde v rohu mapy v křoví, pak vystartují a pokusí se to takhle zvrátit.

Jak tu od někoho padlo, lidé jsou největší problém a je to pravda, tak to ale bude v každé multiplayerové hře. Lidé mi hru kazí úplně nejvíc a to je další důvod, proč se těším na free play. Přijde mi, že cílem pro spoustu pitomců není zahrát si, nebo vyhrát, ale v tom hru zkazit co největšímu pučtu lidí. Ať už v týmu, či nepřátelům. O projevu a urážkách nemluvě.
Zatím běžnou praxí je například nechat spoluhráče riskovat, přeběhnout pod palbou mapu, popadnout baterii, vláčet ji pod palbou zpět ... a když je blízko bezpečí základny, pár kroků ... sejmout ho, popadnout baterii a položit ji do bedny sám. Jsou za to totiž body. A řada dalších sviňárniček co blbečci milují.
Co mají rovněž nedořešené, jsou spawn killy. Dominuje-li jeden tým, může mapu obsadit tak, že střílí lidi doslova hned jak vylézají ze základny, což také není úplně fajn. O tom, že se některé mapy zvrhly v totální sniper fest nebudu ani mluvit.

Jak ale říkám, nejvíc nedostatků plyne z nevybalancovanosti a věřím, že na tom zapracují (např. přehnaně silné a přesné brokovnice), hned jak vyřeší technickou stránku hry. A pevně doufám, že free play+open world hodný toho jména opravdu časem přijdou.

Pochválil bych je i za to, že (alespoň zatím) je hra opravdu jen a pouze free to play, rozhodně ne pay to win. Za cash se dají kupovat nějaké výhody, to ano, ale dopad na vlastní hru až takový nemají. Klasicky je to prem. účet pro vyšší zisk herní měny a XP, boundle na přjmenování charakteru, další typy kamufláží a podobně, ale nic z toho vám přímou výhodu v boji nepřinese.

Sob Júl 12, 2014 9:16 pm
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 34 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť