• shadow of chernobyl
  • clearsky
  • call of pripyat
  • stalker 2
  • metro 2033
  • modding
  • larp
  • Čerrnobyl
  • forum
         | scorpions.cz | cheater.cz | gta.cz | mafia | gothic | nfs | tgames | doom3 | worms | webtech | ...

Datastors ModPack: Clear Sky Datastors ModPack: Shadow of Chernobyl Nebuďte lamy!
Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Ned Okt 20, 2019 5:42 pm

Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 37 ]  Choď na stránku 1, 2, 3  Ďalší
 Questy do S.T.A.L.K.E.R. 2 
Autor Správa
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať Questy do S.T.A.L.K.E.R. 2
"GSC spustilo súťaž o najlepší quest do Stalkera 2. Mená výhercov sa dostanú do záverečných tituliek a ich questy môžu byť použité aj v hre." Tu!

Sob Nov 13, 2010 8:52 am
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať Re: Questy do S.T.A.L.K.E.R. 2
Škoda že na fóru je tak málo lidí, respektive je míň stalkerů než třeba bioware fans.. jinak já asi zkusím něco napsat ale jen česky, a kdyžtak to hodím tady no..

Sob Nov 13, 2010 2:39 pm
Součást Zóny
Součást Zóny

Odpoveď s citáciou
Přemýšlím, jak má člověk vymyslet nějaký quest, když neví absolutně nic o prostředí a tak.

Sob Nov 13, 2010 4:00 pm
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Tak jsem něco trochu sesmolil. Nechci to nikde posílat. Možná jich napíšu 5 a pokud se mi to bude líbit i za pár měsíců přeložím a pošlu. Zatím to posilám jen zde. Nevim jak to napsat tak jsem to psal stylem "miĺý deníčku". Napadlo mě taky že díky skriptu v COP kde se jedna postava zabila, budou ve 2 tyto události častěji. Proto tam je pár skriptů. A musela by tam být animace toho jak se tam Sergei neukázal.

Předcházející děj: Pomáhal jsem začínající stalkerce Saši . Učil jí základy přežití. Ukázal jsem jí podstatu anomálií. Věnoval dokonce mé staré AK. Byla to laskavost pro mého přítele Alejandra. Zemřel při jedné akci. Saša byla jeho sestra. Nechtěl aby se jí něco stalo. Přesto se učila zdatně. A měla lepší mušku než já. Naše cesty se rozešly v baru u sto radů. Říkala že půjde za přítelem od povinosti. Že k němu s Alejandrem stejně chtěli jít.

Stalker- quest 1

Zadavatel- Při putování zónou jsem objevil umírajícího stalkera. Vypadal příšerně. Jeho oči byly rudé. Po promluvě s nim, kdy říkal pouze samé nesmysly mi podal fotku neznámé osoby. Jeho tělo opět zaplavily bolesti a z úst mu vyšel nesnesitelný křik. „Zastav to“ ( jediná smysluplná reč) řekl to přes krev v puse. Poté vytáhl ze špíny pod sebou zbraň a prostřelil si hlavu.

Fáze 1- Zeptal jsem se barmana na jméno. Ten zmetek za to chtěl 500 rublů a stejně nic nezjistil. Poslal mě za nějakým povinostňákem. Byl suspendován když v opilosti zastřelil jiného stalkera. Na mou otázku reagoval makarovem namířeným na obličej. „Kdes k tomu přišel“! Nevěděl jsem co tím myslí až mi vše vysvětlil. Pracoval pro svobodu v utajeni. Neměl rád svého šéfa tak pro svoboďáky vyzvídal. Ale nic važného. Jen ho před 2 dny svoboda najala na akci. Měl překazit jistý obchod. Už pozítří ráno. A prý to bylo pěkně vážné. Nabídl jsem se že mu pomůžu. Sraz byl na střeše jedné budovy v pripjati. Přijď v 5 ráno řekl. Zatáhl jsem za něj ještě útratu v baru 50 rublů. (ukončení 1 – nechat jej udělat úkol samotného, žádná odměna)

Fáze 2 – V budově nefungoval výtah. Musel jsem po schodech. Nahoře měl připravenou odstřelovačskou pušku ale nikdy se neukázal. Tu noc byl zapleten do rvačky. Kvůli chlastu zřejmě. Rozhodl jsem se převzít to, když se stále neukazoval ulel jsem k pušce. Měl tu krabičku nábojů. Neměl by to být problém. Postava na fotce se ukázala. Přijela autem. Chtěl jsem jen počkat na prodejce. Přijel náklaďák a z něj vylezli 4 chlápci. Zezadu snesli obří bednu. A hodili ji na auto. Postava z fotky náhle vytáhla zbraň a s přesností zabila všechny 4 bandity a řidiče. Nečekal jsem až ujede a ve chvíli kdy nasedl a chystal se odjet jsem mu propálil hlavou kulku. Trvalo několik minut než jsem došel na místo. Bylo to docela daleko. Otevřel jsem bednu a nestačil se divit. Uvnitř ležel upír. Stále dýchal, byl asi něja nadrogovaný. A upoutaný řetězy. Prošel jsem PDA mrtvého muže a objevil jsem skrytý vědecký komplex. Jistý vědec mu nabízel spoustu rublů za živého upíra. Upíra jsem zastřelil. (ukončení 2, jít odevzdat Q a dostat odměnu za přerušený obchod- rubly a reputace u svobody).

Fáze 3: Dojel jsem autem ke komplexu. Nebylo to nic velkého. Jako laboratoře se kterýma jsem se setkal. Vypadalo to tam ale hrůzostrašně. Ochranka nebyla silná. Postřílel jsem pár žoldáků. Ale hlouběji jsem objevil opravdovou hrůzu. Cely kde byli mutanti které jsem v životě neviděl. Operační sály plné vnitřností. Báně s látkou nepodobnou nějaké chemické zbrani. Na úplnem konci se mi vzdal hlavní vedoucí výzkumu. Vědec (nenapadá mě jméno) řekl jak moc chce pochopit podstatu téhle mutace. Věřil bych mu kdybych kolem neviděl těla stalkerů. A hlavně Sašu, dívku které jsem před nějakou dobou pomohl. Byla připoutaná na stole. Napadla mě myšlenka že si chce vytvořit vlastního, ovladatelného mutanta. Takovou trochu jinou zbraň hromadného ničení. (ukončení 3- nechat tam profesora pokračovat) (ukončení 4- zeptat se ho na propuštění Saši, odmítne se slovy že už je pozdě, můžete odejit viz ukončení 3 nebo ukončení 5) (ukončení 5, zabít profesora)

Fáze 4: Zabil jsem profesora a osobodil Sašu. Byla trochu omámená ale za chvíli se začala probouzet. Napadlo mě zabít všechny mutanty ale Saša mi řekla že lepší možností bude vyhodit do povětří. Zaminovali jsme všechny části komplexu. Saša se plně probrala a začala taky pomáhat. Zapečetil jsem hlavní vchod. Výbuch by nijak neměl ovlivnit okolí. A povedlo se. Po stisknutí detonátoru bylo dílo dokonáno. Z podzemí se ozval dunivý vybuch a zem se otřásla. Saša však nedlouho po tom začala kašlat krev. Z úst ji vyrosla podivná čelist. Jako u upírů a nebýt bleskové reakce zabila by mě. Byl jsem boužel nucen zabít ji. Bylo pro ní moc pozdě. (ukončení 6 odevzdat u svobody a získat ohromnou reputaci a prachy za zničení komplexu. Dozvíte se o smrti Sergeie) (ukončeni 7 vše nahlásit povinnosti. Mimo jiné se dozvíte o smrti Sergeie. Můžete ho taky nabonzovat a získat další reputaci u povinnosti)

Sob Nov 13, 2010 4:13 pm
Zbynigga
Zbynigga
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
To je se mi libi, zajimavy napady.

Sob Nov 13, 2010 6:45 pm
Profil ICQ
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Отличная идея!

Sob Nov 13, 2010 7:51 pm
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Vymyslel jsem nový. později večer ho zkusím sepsat. Ale nečekejte pohádky. Zóna je hnusná. A já nerad happy endy..

Sob Nov 13, 2010 9:54 pm
Veterán
Veterán
Obrázok užívateľa

Bydlisko: Rudý les, před tunelem doprava, potom podle krvavých stop
Odpoveď s citáciou
je to dost pekne,ale blbe je ze nevis co oni vymysli a jestli by tohle vsechno slo do hry vlozit,jinak takhle nejak si predstavuju STALKERA 2,vice moznych koncu jednotlivych questu,ale treba i vice reseni s prakticky stejnym koncem (skoro se to -podle me - naplnilo v CoP

Sob Nov 13, 2010 10:15 pm
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Jojo jasné. Snad místo 52 nových grafických efektů pro větši realističnost zóny udělají... no... realističtější zónu. Ale už s přidáním těch žen půjdou dělat divy. Velice přijemná změna.

A teď další "questík"

Dneska ráno hodlám trochu pomoci zóně. Reznik po mě chce abych vyzkoušel jeho teorii. Od doby co přišel o nohy nemůže provádět pokusy v terénu. Prý ví jak neutralizovat jednu z těch nebezpečnějších anomálek. (zvířata jsou přes den zalezlá v norách... anomálky ne) Dal mi váček s artefaktem. Nemám prý koukat dovnitř. Působí fatálně na lidský orgnismus bez pořádné ochrany. Pouze na dotek. Pokud ho nevytáhnu do rukou bude to prý v pohodě. Ve starém skladišti je sklep. Tam je údajně anomálka. Působí na lidskou psychiku, nutí lidi k sebevraždě. Vědecky dokázané že pouze zvukem. Nebyly tak nebezpečné jako skupina poltergeistů nebo trpaslíků (sorry nevím jak jinak to nazvat, hraju stalkera česky). Stačily obyčejné sluchátka a neměl by být problém.

Ve starém skladišti se ozývaly strašidelné zvuky. A začala mě bolet hlava. Měl jsem nutkání utéct ale chtěl jsem opravdu udělat něco významného pro postupné léčení zóny.Navíc jsem měl sluchátka. Sešel jsem hlouběji po schodech a dostal se tak do sklepa. Zbraň připravenou pro případ nouze. A opravdu byla potřeba. Vyběhl na mě trpaslík s 3 štěňaty „slepých“. Ti se sotva hýbali. Stačila dávka z mého Akčka. A další dávka do trpaslika. Nebyli nijak aktivní. Zřejmě na ně působila anomálka. Neváhal jsem a hodil jsem váček s artefaktem přímo doprostřed pokřiveného prostoru. Anomálka artefakt pohtila a za podivného pulzujicího zvuku zmizela. Najednou jsem se k smrti vyděsil. Dveře se za mnou zavřeli. Otevřel jsem je a za nimi se na mě zubil další trpaslík. Zabít ho byl celkem oříšek a málem mě zranil ale už jsem jich pár sejmul dříve. Znám jejich slabiny. Co však následovalo po jeho smrti mi vyrazilo dech. Ihned po zabití trpaslíka mě přestala bolet hlava a já viděl realitu. Na zemi ležela žena. Zřejmě uprchlík a matka 3 čerstvě narozených dětí. Nemohli mít víc než rok. Všichni zmasakrováni. Zmasakrováni.. mnou. Opravdu takhle pomáhám zóně?

Sob Nov 13, 2010 10:34 pm
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Tento druhy je husty. Super namet, keby nieco taketo bolo v hre bol by to pre hraca fakt silny zazitok. Len aby sa GSC nezlaklo ze potom v krajinach ako Nemecko hru mozno zakazu.

Ned Nov 14, 2010 12:25 am
Doživotní ředitel zeměkoule
Doživotní ředitel zeměkoule
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
"Pomsti otce"

V polorozbořených panelácích Pripjati se zjevuje duch Strelokova otce. Strelok se od zahořklého přízraku dozvídá, že byl ze zálohy podle zastřelen velitelem místní vojenské posádky majorem Klaudinským. Strelok přijímá quest "Pomsti otce" a předstírá šílenství spojené s latentní zombifikací způsobené spalovačem mozku, aby se jako objekt vědeckého zájmu vojenské laboratoře dostal blíž cíli své pomsty.

Strelok na vojenském stanovišti uspořádá detailní rozborku a sborku kalašnikova (minihra), kterým byl jeho otec zavražděn. Major Klaudinský narážku pochopí a rozhodne se Streloka zbavit. Ve snaze podpořit jeho předstírané šílenství mu zadává schizofrenní úkol "Najdi Streloka", který hrdinu zavádí do centra Zóny, kde má být odstraněn žoldáky Rosovičem a Gildenským. Oba nájemní vrazi se ale dostanou do paralyzujícího pole monolitu a Strelok uniká zpět jen aby zjistil, že jeho milá, stalkerka – samotářka Olivie, se z nešťastné lásky k němu, nyní diagnostikovanému šílenci, vrhla do anomálie masomlejnek. Strelok u Oliviina hrobu zdobeného křížem tvořeným její oblíbenou brokovnicí a bajonetem rozjímá nad smyslem života v Zóně (minihra s lebkou).

Do Zóny přichází Lertov, bratr Olivie, který se nechá najmout jako sniper do místní posádky. Major Klaudinský se jej rozhodne proměnit v nástroj likvidace nepohodlného Streloka. Z nerovného souboje (Lertov má nařezané střelivo a dragunova, Strelok jen zrezlého makarova) vychází Strelok vítězně, ale je ozářen z boje v radioaktivní oblasti. S klesajícím health barem a kulhajícím avatarem musí vykonat pomstu na Klaudinském, který má tři životy a každou sudou minutu si může povolat leteckou podporu.

As the sun set over the last of the hills, one of the Goo Balls seemed to say that life sure looked like a giant physics simulation! But as he felt to the spikey death pit below, he knew, it probably didn’t matter…

Obrázok

Ned Nov 14, 2010 1:11 am
Součást Zóny
Součást Zóny
Obrázok užívateľa

Bydlisko: Po dlouhých pěti letech konečně opět uklizený pokojík
Odpoveď s citáciou
Tak tohle si Miky jednoznačně zaslouží palec nahoru ... :lol:

Sergeant Of The Master Sergeants Most Important Person Of Extreme Sergeants TO THE MAX!

Ned Nov 14, 2010 1:21 am
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Napadl mě další. Anomálie co ohýbá čas. Dům by byl rozbitý ale anomálka kolem by ho zobrazovala ve své dávné minulosti, před výbuchem (mohl by to být i větší komplex) viděli byste tam normálně žijící rodinku. Jen přeludy nešly by zabít -nic. S tím že dostanete sérii fotek jak to má vypadat dnes. Takže je tam třeba propadlé podlaží, a to musite zjistit z fotky a obejít díru. Poté třeba něco přinést. Nebo artefaktem zase neutralizovat anomálku. A třeba krásné rostliny kolem by byly nějaký nový druh mutace. (prostě tráva co nějak poškozuje). A to by ste museli zjistit z fotek všechno. Předtím je možná dát na analýzu někomu kdo by vám zakroužkoval možná nebezpečí.. ano, líbí se mi to.. tak tohle je 3/5 .. dva zbývají. Kua to odsýpá xD asi jim to nakonec pošlu, třeba se poštěstí..

Ned Nov 14, 2010 11:13 am
Veterán
Veterán
Obrázok užívateľa

Bydlisko: Rudý les, před tunelem doprava, potom podle krvavých stop
Odpoveď s citáciou
mas skvele napady,tohle by bylo super,ale zacina mi to pripominat Metro :D

Ned Nov 14, 2010 11:41 am
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Dobře držme se při zemi ...

další questík

Dostal jsem za úkol přinést 5 ocasů pseudopsa. Koupil jsem si na to zbrusu nové AK a 90 nábojů za 2 000, po cestě jsem vezl do anomálky. Musel jsme použít injekce a lékárničky v cenně 1 000, zničilo mi to oblek v hodnotě 7 500 ale nakonec se zadařilo. Donesl jsem překupníkovi 5 ocasů a těšil jsem se z odměny 250 rublů. Vydařený den.. :lol:

Ned Nov 14, 2010 11:52 am
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 37 ]  Choď na stránku 1, 2, 3  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť