• shadow of chernobyl
  • clearsky
  • call of pripyat
  • stalker 2
  • metro 2033
  • modding
  • larp
  • Čerrnobyl
  • forum
         | scorpions.cz | cheater.cz | gta.cz | mafia | gothic | nfs | tgames | doom3 | worms | webtech | ...

Datastors ModPack: Clear Sky Datastors ModPack: Shadow of Chernobyl Nebuďte lamy!
Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Str Okt 16, 2019 4:07 pm

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.  [ Príspevkov: 131 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Ďalší
 S.T.A.L.K.E.R 2 končí 
Autor Správa
Zelenáč

Poslať Re: S.T.A.L.K.E.R 2 končí
snad to neskončí jako Duke Nukem na ktery se čekalo věčně (ja teda nečekal ale jini jo) a snad dostane rozum odloží lahev vodky a pustí se do práce protože to je ted jediná hra na kterou čekam

Štv Dec 15, 2011 12:22 am
Veterán
Veterán
Obrázok užívateľa

Bydlisko: Rudý les, před tunelem doprava, potom podle krvavých stop
wiloni: já netvrdím, že je to originální. já netvrdím, že je to nějaká ultra propracovaná hra. já tvrdím, že je to dobrá hra na pobavení. sakra lidi, fakt si myslíte, že jste zajímaví, když "jdete proti většině" ? kupují to miliony lidí, většina z nich musí být lidé s IQ 80, tak budeme "in", když to budeme kritizovat.
já sakra netvrdím, že to není filmová slátanina, která je jenom na efekt. ale i takové hry jsou k něčemu dobré, třeba......ke hraní ?!

Štv Dec 15, 2011 6:24 am
Zelenáč
Obrázok užívateľa

pseudodog: nenech se jimi vyprovokovat :D já nebejt codek tam jsem se ani nikam nepodival :D:D:D:D

Štv Dec 15, 2011 6:36 am
Profil WWW
Zelenáč

je spusta her s podobnou tematikou je spousta strilecke ale stalker je necim drobnym vyjmecny vjetsina her je postavena na plneni ukolu stalker zas az tak moc mezi ne nepatri kdyz jsem hral naposled tak jsem hral 6-7 mesicu z toho 99% casu jsem stravil sbiranim artefaktu a snahou prezit 0,5% casu jsem stravil sbiranim zbrani, munice a jineho borela a vylepsovanim zbrani a obleku a jednoho dne jsem se dival na sve dilo a uvazoval jsem ze muzu ovladnout zonu stovky zbrani, leku a granatu tuny munice a spusta obleku v cene nekolika desitek milionu rublu a co bylo natom nejlepsi mel vyjit S.T.A.L.K.E.R. 2 velka rados a ted jeste vetsi sklamani

Štv Dec 15, 2011 8:55 am
Zkušený
Zkušený
Obrázok užívateľa

wiloni píše:
Ps: Dogu - které že originální nápady nám přináší IW s každým dalším dílem série. Sem s tím, rád se dozvím něco nového.

Autohealing, levelovanie, systém perkov, kill nožom, coop v žánri, masovosť ... Pôvodné IW robilo dobrú remeselnú prácu a ostatné hry v žánri ich nápady postupne preberali. Majú neodškriepiteľný podiel na popularizácii hrania ako takého.

Štv Dec 15, 2011 9:30 am
Profil ICQ
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Ale ostatní nekopírují CoD protože je inovativní, ale protože vydělává.

Štv Dec 15, 2011 11:49 am
Profil ICQ
Zelenáč

konspiracni teorie
gsc ma problemy a jak to casto unas (v ČR) funguje firma ma problemy tak se ji zrusi zalozi se to same pod jinym nazvem a problem vyresen a na pude ukrajiny maji nejspis vetsi bordel nez unas tak snad zalozi novou firmu a budou pokracovat (tonouci se stebla chyta)

Štv Dec 15, 2011 1:03 pm
Součást Zóny
Součást Zóny
Obrázok užívateľa

Bydlisko: Po dlouhých pěti letech konečně opět uklizený pokojík
Bela píše:
wiloni píše:
Ps: Dogu - které že originální nápady nám přináší IW s každým dalším dílem série. Sem s tím, rád se dozvím něco nového.

Autohealing, levelovanie, systém perkov, kill nožom, coop v žánri, masovosť ... Pôvodné IW robilo dobrú remeselnú prácu a ostatné hry v žánri ich nápady postupne preberali. Majú neodškriepiteľný podiel na popularizácii hrania ako takého.

které že originální nápady nám přináší IW s každým dalším dílem série. Sem s tím, rád se dozvím něco nového

A odpovědí je Autohealing (kterej se mimochodem objevil už ve druhém díle).
Levelování v MP určitě není původním nápadem série COD.
Stejně tak útok zbraní na blízko.
Coop se objevil už v Doomu atd...
Kupují to miliony - to je argument hodnej génia, určitě vypovídající o kvalitě hry.
Stejně tak hajlovaly miliony lidí (i když i tohle je taky argument hodnej "génia"...).
Ale na ukázku stádní mentality to postačí.

Sergeant Of The Master Sergeants Most Important Person Of Extreme Sergeants TO THE MAX!

Štv Dec 15, 2011 3:11 pm
Zkušený
Zkušený
Obrázok užívateľa

Wiloni : Milióny ľudí sa pri tých hrách dobre bavia. A to je pri hrách podstatné. A ten prípad s hajlovaním a stádom je absolútne mimo.

Štv Dec 15, 2011 3:38 pm
Profil ICQ
Součást Zóny
Součást Zóny
Obrázok užívateľa

Bydlisko: Po dlouhých pěti letech konečně opět uklizený pokojík
Fajn, tak dobře.
Vezmem to trošku zblízka.
Která GK je nejprodávanější?
Která základní deska je nejprodávanější?
Která ... (doplń sám).
A teď ruku na srdce - opravdu tyto statistiky odpovídají kvalitě?
Asi zjistíš, že to prodej není výsledkem kvality, ale kompromisu.
Mám na to? Půjde mi to na mé šunce? Je to dostupné na konzolách? Běžela na to někde reklama (rozuměj - mám vůbec tušení, že něco takového vyšlo?)
Takže asi takto. v USA je nejrozšířenější herní trh a v USA je nejrozšířenější konzolový trh.
Ono těch akčních her na PS3/Xbox zase tolik není a pokud chceš kvalitní konzolovou střílečku, tak musíš brát jen COD.
To není otázka kvality, ale nabídky.
Z té mizérie akčních her, co na tu platformu vychází je prostě COD tím nejlepším a vzhledem k velikosti trhu ti tam prostě ty miliony naskáčou.
Já ale nemám ani PS3 ani Xbox a hry na PC jsou (mohou být) mnohem dál, než jen dtžení tlačítka pro střelbu a mačkání kláves ve chvíli, kdy se tato zuřivě (a nepřehlédnutelně) rozbliká na monitoru, nehledě na to, že už ani nejde vypnout ten pitomej zaměřovač.
toť vše.
Já vám vaše nadšení z těchto her neberu (ani nechci).
jen jsem s úžasem pozoroval ony dva elaboráty, které jakoby vyšli z PR kanceláře Activisionu.

Sergeant Of The Master Sergeants Most Important Person Of Extreme Sergeants TO THE MAX!

Štv Dec 15, 2011 4:25 pm
Zelenáč

a vy se tu hadate o to ze nekdo okopiroval a pripadne upravil napad co uz tu jednou byl upravil ho nebo jen zmenil kabat a nebo co to ze nejaka strilecka pouzila napad z nake aventury nebo rpg nebo nevim ceho potom musite pamatovat na hackery kteri snizuji prodejnost protoze kdyz hra stoji litr a nekdo mi nabidne ze mi to sezene za kilo to taky snizi prodej tak nevi ocem se tu hadate

Štv Dec 15, 2011 4:37 pm
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Ukrajinské vývojářské studio GSC Game World, které stojí za vývojem postapokalyptické střílečky S.T.A.L.K.E.R., hledá investory pro další vývoj druhého dílu. Minulý pátek se na internetu objevily spekulace o rozpuštění studia, ty však oficiálně nebyly potvrzeny.
V pondělí 12. prosince vývojářský tým svolal poradu, na které se rozhodl hledat investory a pokusit se o dokončení hry.

Zdroj: http://bonusweb.idnes.cz/vyvoj-stalkera ... zurnal_anb" onclick="window.open(this.href);return false;"

Tu sa zas píše o hľadaní nových investorov zatiaľ čo správy o rozpustení štúdia nie sú potvrdené. Môžeme iba dúfať.....

Štv Dec 15, 2011 5:26 pm
Veterán
Veterán
Obrázok užívateľa

Bydlisko: Rudý les, před tunelem doprava, potom podle krvavých stop
tak co, rozbijeme prasátka a zainvestujeme ? :P
tak podle mě je to dobrá zpráva. ještě není vyhráno, ale nejspíš se snaží zachránit Stalkera (= namastit si peněženky)

Štv Dec 15, 2011 5:42 pm
Technická podpora
Technická podpora
Obrázok užívateľa

Bydlisko: Prakticky zařízená, jazykovědná, notně modifikovaná sluj
Dokud nebude něco oficiálního přímo od GSC nebo někoho, kdo k nim má blízko, tak nemá smysl na tyhle útržky reagovat, protože může jít klidně jenom o další z výkladů, horší překlad nebo hypotézu autora toho článku. Zvlášť na Bonuswebu...

Štv Dec 15, 2011 5:51 pm
Profil WWW
Zkušený
Zkušený
Obrázok užívateľa

Naděje umírá poslední :)

Štv Dec 15, 2011 5:59 pm
Profil WWW
Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.   [ Príspevkov: 131 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť