• shadow of chernobyl
  • clearsky
  • call of pripyat
  • stalker 2
  • metro 2033
  • modding
  • larp
  • Čerrnobyl
  • forum
         | scorpions.cz | cheater.cz | gta.cz | mafia | gothic | nfs | tgames | doom3 | worms | webtech | ...

Datastors ModPack: Clear Sky Datastors ModPack: Shadow of Chernobyl Nebuďte lamy!
Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Uto Sep 17, 2019 9:30 am

Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 37 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3
 Questy do S.T.A.L.K.E.R. 2 
Autor Správa
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať Re: Questy do S.T.A.L.K.E.R. 2
A máme tady poslední.. i když ano.. v součastném stalkerovi by tohle nešlo. Ale já věřím že nějaké scripty dodají. Né moc ale nějaký příběhový script by tam být mohl.. tím pádem by všechno tohle bylo zrealizovatelné..

Na tabuli u baru jsem si všiml nápisu. Velitel povinosti hledá lidi k zabití mutanta. Znají prý jeho hnízdo. 5000 rublů odměna pro každého (nevím jaké tam budou cenny ale mělo by se jednat o takový poměr cen že plně vylepšené AK stojí 3000). Ihned jsem se zapsal. V týmu šel se mnou ještě vysloužilý voják a tři stalkeři. Hnízdo bestie bylo v jeskyni. Už tam nás bolela hlava. Vzali jsme si na sebe PSI ochranu a šli hlouběji. Najednou se však všichni zbláznili a začali střílet naslepo do jeskyně. Málem mě trefili ale šok netrval dloho. Všem začala téct z očí krev a zbělely jim vlasy. Najendou i mě postihla silná pulsující bolest hlavy a omdlel jsem.

Objevil jsem se opět v jeskyni. Sám- beze zbraně. Pouze nůž a baterku. Okolo byla příšerná tma a okoli osvětloval jen ten malý kužel světla. Slyšel jsem tlukot vlastního srdce. Všude kolem se ozývaly kroky a kňučení psa. Byl jsem ve střehu a snažil se ve tmě nahmatat zbraň. Hlava už nebolela a tak jsem se snažil co nejvíc soustředit. Najednou proti mě vyskočil.

Probudil jsem se uprostřed bažiny. Tentokrát jsem měl u sebe pistoli. Po kolena v bahně a opět ve tmě. Všude okolo mě šustil rákos. Zrazu se ozval ohlušující rámus. Jako pohyb nějakého obřího kovového kolosu. A řítil se na mě. Ale já nevěděl odkud. Rámus šel ze všech stran. Jako by kolem mě byla ocelová zeď a do ní mlátilo tisíce lidí železnýma trubkama. Jakoby drtič dřeva chroustal hřebíky. Cítil jsem že mi exploduje hlava. Musel jsem se soustředit.. musel jsem!!

Probudil jsem se uprostřed lesa. Okolní stromy vytvářely zeď. Byl jsem u ohně a kdykoliv jsem prošel stromovou barikádou vlezl jsem zase do mého čtverce z ohněm. Na nebi byly hvězdy. Nebylo odsud úniku. Kdysik jsem slyšel že existuje anomálie která to dokáže. Ale ihned jsem si vzpoměl na předešlý „sen“. Tohle nemůže být realita. A opět příšerný zvuk železa a do toho chrčení nějakého rozbitého přístroje. Do toho se přidal nesnesitelný šum. A hlasité kroky a křik malých dětí. Z okolních stromů začal tryskat oheň a zapaloval stromy vedlejší. Jako by na nich byla anomálie a hustý kouř mě nutil kašlat.. a nakonec i dusit. Nahmatal jsem pistol kterou jsem měl u sebe a namířil na právě příchozí postavu. Objevila se z plamene. Vypadala jako ohyb jen stál zpříma. Vrchní lebku neměl a trčel mu podivný hnědý mozek. Místo úst měl typickou „upíří držku“. A byl porostlý černými chlupy. Jeho „tvář“ nešla vidět. Nebo jsem jí aspoň nemohl rozeznat. Nedokázal jsem vnímat ten detail a jen jsem hrůzou zamířil na odkrytý mozek. Ozvala se ohlušující rána a zbraň mi bouchla v ruce. Viděl jsem jen bílo a pískalo mi v uších.

Celé tělo mě najednou začalo bolet. Probral jsem se z bezvědomí uprostřed jeskyně. Byl jsem zesláblý a dehydrovaný. Krk mě silně bolel a já si všiml že je dozdrásaný. „Sál ze mě krev zatímco mě oblboval těma psychickýma sračkama co vysílá z hlavy!“ Obří mutant se vracel a stíny tančily na zdi. Sáhl jsem po pistoli. „Nečekal jsi že má mysl bude tak odolná zmrde“! Ihned ja se vynořil vyprázdnil jsem mu zásobník do odkrytého mozku. Tentokrát jsem i mohl vidět jeho tvář. Nestála za moc. Podivný „useklý“ nos a mozek tekoucí z hlavy. Vyčerpáním jsem omdlel a probudil mě až zápach rozkládajícího se mutanta. Místo jazyka jsem měl kámen a hlava mě silně bolela. Zvedl jsem se na nohy a pomalu vyráčel z jeskyně. Pro těla mrtvých „kolegů“ někoho pošlu..

Pia Nov 19, 2010 11:55 am
Veterán
Veterán
Obrázok užívateľa

Bydlisko: Rudý les, před tunelem doprava, potom podle krvavých stop
Odpoveď s citáciou
chlape ta 4. mise je proste uzasna,jestli tam budou takovehle questy tak zacnu snad chrochtat blahem :wink:
ted dalsi je taky docela pekny,ale 4 je urcite lepsi

bylo by podle me super kdyby prave v nekterych vedlejsich misich vysvetlili nektere veci z predeslich dilu,aby 1. to nebylo v hlavni dejove lince a nehralo to nejakou vetsi roli,proste jenom pro zajimavost a tak a 2. aby mel hrac vetsi chut do vedlejsich misi a aby si mohl zavzpominat...prave to s Jizvou by bylo uzasne

Pon Nov 22, 2010 7:43 pm
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Tu prvni hážu do povídky, píšu jednu fantasy už asi rok, táhne se to opravdu pomalu (dříve jsem myslím psal i něco tu.. ale nevím) tohle spestření mě chytlo, je to něco jiného než meče, (popisovat přestřelky a zónu) a v questové podobě je to divné.. tak jak jsem řekl.. ten první Q hážu momentálně do povídky... takže asi sbohem v povídkovém fóru..

Uto Nov 23, 2010 8:18 pm
Mírně zkušený
Mírně zkušený
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Kdyby ta hra byla tak, jak tady MichyX napsal pár Q, tak bych se do ní zabral ještě více, je v tom hodně hádanek, hodně masakru a krutost života v Zóně, myslím si, že by je měl poslat všechny :wink:

V Zóně vystupuje jako rtm. Strejda Jar.

Sob Feb 26, 2011 5:14 pm
Profil ICQ
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Mne by vobec nevadilo, keby tam ziadna kampan nebola, mozno len kratka, radsej nech tam povymyslaju vela vela questov pri ktorych sa vela nachodim.
Ked si to zoberieme, tak v COP je tiez dost kratka kampan, cierne skrinky piatich vrtulnikov, par dokumentov, zhromazdenie partie, cesta do Pripyate, skontaktovanie s Vojenskym velitelom a prestrelka k vrtulniku-THE END.

Ned Jan 01, 2012 9:35 am
Profil WWW
Veterán
Veterán
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
No pozabudol si na také veci, ako hľadanie dokumentov v továrni Jupiter (myslím tých nutných pre cestu do Pripjate). A potom ešte úlohy, ktoré musíš urobiť v Pripjati - získať Gauss pušku, opraviť Gauss pušku (čiže naspäť do Zatonu), zistiť čo sa stalo s hliadkou, prepadnúť kníhkupectvo, zistiť čo sa stalo so (šialeným) vojakom, ísť do labáku X8... Až tak ísť k vrtuľníkom.

Ned Jan 01, 2012 1:19 pm
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Mne by kludne postacil COP napriklad s takou grafikou z Metra 2033. xD

Ned Jan 01, 2012 2:06 pm
Profil WWW
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 37 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť