• shadow of chernobyl
  • clearsky
  • call of pripyat
  • stalker 2
  • metro 2033
  • modding
  • larp
  • Čerrnobyl
  • forum
         | scorpions.cz | cheater.cz | gta.cz | mafia | gothic | nfs | tgames | doom3 | worms | webtech | ...

Datastors ModPack: Clear Sky Datastors ModPack: Shadow of Chernobyl Nebuďte lamy!
Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Pia Nov 22, 2019 3:58 am

Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 416 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 28  Ďalší
 S.T.A.L.K.E.R. 2 - informace 
Autor Správa
Veterán
Veterán
Obrázok užívateľa

Bydlisko: Rudý les, před tunelem doprava, potom podle krvavých stop
Odpoveď s citáciou
Poslať Re: S.T.A.L.K.E.R. 2 - informace
beztak se nakonec opravdu vyklube prohlášení, že Bethesda nic nekoupila.
a i kdyby, třeba to koupili, a stejně se na Stalkera vyprdnou a nepokazí nám ho. třeba to koupili jenom proto, aby už nikdy Stalker nebyl a nedělal jim tak konkurenci...já vím, je to asi hloupost, ale člověk nikdy neví. hlavní je, že to snad nebude tak zlé.
a i kdyby „Stalkera“ vydali a totálně ho zmršili - no a co ? tak ho prostě nebudeme hrát, sice to pokazí jméno celé série, ale to nám může být jedno, starého Stalkera nám neseberou nikdy...

Str Aug 01, 2012 6:13 am
Zkušený
Zkušený
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
"More on the Bethesda + Stalker news. Bethesda PR's official statement so far has bee "Didn't we do this rumour back in April" so again Stalkers, unless there is an official annoucement from either companies involved, don't believe everything you read!"

Str Aug 01, 2012 9:28 am
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
přesně tak stalker nám zůstane

Str Aug 01, 2012 3:31 pm
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Je to normální tolik "bordelu" u jedné hry??

Stalker končí papotom né, potom survarium, potom......, potom Bethesda.
Připomína mi to první díl stalkera + takovejch 200 procent problému navíc.

Sledovat inforamce okolo stalkera 2 to aby mi rovnou vybouchla hlava.

Sob Aug 04, 2012 10:04 am
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Pánové, chce se mi zvracet už jenom z toho, že někteří jsou zde "pro" aby se toho ujmula Bethesda.

Ned Aug 05, 2012 11:57 pm
Profil ICQ
Lesník
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Dixie píše:
Pánové, chce se mi zvracet už jenom z toho, že někteří jsou zde "pro" aby se toho ujmula Bethesda.

To je můj názor na věc (již neaktuální věc). Kdyby se toho fakt ujala Bethesda, tak by to už nebyl klasický Stalker, ale třeba by tam přibyly nějaké RPG prvky, které by podle mě do Stalkera fakt pasovaly... a teď se klidně pozvracej frajere :)

Pon Aug 06, 2012 7:10 am
Zkušený
Zkušený
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
JV píše:
To je můj názor na věc (již neaktuální věc). Kdyby se toho fakt ujala Bethesda, tak by to už nebyl klasický Stalker, ale třeba by tam přibyly nějaké RPG prvky, které by podle mě do Stalkera fakt pasovaly... a teď se klidně pozvracej frajere :)

Bethesda naprosto zmrvila Fallout. A to tak že katastrofálně. Proč by měl KDOKOLIV chtít aby to samé provedla i se Stalkerem?

Pon Aug 06, 2012 11:12 am
Veterán
Veterán
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Pretoze nie kazdy ma na Fallout rovnaky nazor ako ty? Nie ze by som to bol ja, v zivote som Fallout nehral, just sayin'..

Pon Aug 06, 2012 12:38 pm
Lesník
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
entity píše:
Pretoze nie kazdy ma na Fallout rovnaky nazor ako ty? Nie ze by som to bol ja, v zivote som Fallout nehral, just sayin'..

To je aspoň názor :)

wercingetorix píše:
Bethesda naprosto zmrvila Fallout. A to tak že katastrofálně. Proč by měl KDOKOLIV chtít aby to samé provedla i se Stalkerem?

V tom případě patřím asi k tomu "KDOKOLIV" :) Já sem ze "starých" Falloutů hrál akorát dvojku a tu sem ještě ani nedohrál. U trojky sem už strávil hodin a hodin... Nevím no, možná to nechápu, nejsem zas až takový znalec Falloutů, ale ty "nové" Fallouty (3 a New Vegas) mě nadchly prostě víc a nepříjde mi, že by to Bethesda s tou změnou z 2D na 3D - dá li se to tak nazvat - nějak extrémně pomrvila :)

Pon Aug 06, 2012 3:36 pm
Zkušený
Zkušený
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Přesně v tom je ten problém, trojka je cílená na úplně jiné publikum. Je to jako by někoho bavilo CoD, a někoho ArmA. No a CoDkař by řekl že by mu vůbec nevadilo kdyby další Arma byla jako CoD.

CoDkaře by další Arma bavila a neviděl by žádný problém, ovšem ten druhý by nejštastnější nebyl, nemyslíš?

Pon Aug 06, 2012 3:48 pm
Mírně zkušený
Mírně zkušený
Obrázok užívateľa

Bydlisko: Limansk, Nemocnice, poslední zachovalí sklep s přívodem elektřiny.
Odpoveď s citáciou
Že vám do toho kecám pánové, on Stalker má slabou atmosféru (Tím myslím že vanilla je něco jako CoD s módem na Zombíky). Oproti např. Arma DayZ. Takže jestli to Bethesda neudělá uplně jako Fallout, myslím jestli nechá něco z původního Stalkera a nešoupne tam stovky vylepšených Gaussek, lejzrových rotačáků a podobných extra "cool" zbraní a nakonec exoskeleton alá zbroj Bratrstva oceli, nebude to moc velká změna.
Ale dá se předpokládat že Bethesda udělá přesnej opak toho co jsem napsal. :(

Pon Aug 06, 2012 4:04 pm
Zkušený
Zkušený
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Promin, ale psát že Stalker neměl atmosféru a že DayZ v současném stavu (Tj. bandy děcek co si o tom přečetly někde na eurogameru co střílí každého koho uvidí protože nechápou principy hry) je nějak extra atmosferický je už trochu mísu, ne?

Pon Aug 06, 2012 4:11 pm
Expert
Expert

Odpoveď s citáciou
Day Z má docela slušnou atmosféru, jako survival. Ty bandy děcek řešit nemusíš, protože stejně není radno se stýkat s neznámými hráči, kteří vás můžou odbouchou pro kus žvance. Tihleti děcka jsou stejně snadným terčem, díky jejich stylu hry. Beztak většinou hrají CoDčka, a jiné arkády, které se od ARMY diametrálně liší.

Čím mě teď ARMA II (respektive BI) naštvalo, byl ten poslední patch o redukci účinnosti zbraní. Díky jinému zdravotnímu systému v Day Z to totálně negativně ovlivnilo poškození zbraní. Enfield už není co býval a hráči s lepší výbavou jsou prozatím ve výhodě. Ale pracuje se prý na opravě pro Day Z, který by statistiky měl vrátit tam, kde byly předtím (tedy jeden, až dva zásahy z čehokoliv kamkoliv a konec).

Ovšem STALKER má také atmosféru, sice né jako survival, nicméně černobylské aróma a strach z toho prýští každou odehranou minutou.

Pon Aug 06, 2012 4:18 pm
Mírně zkušený
Mírně zkušený
Obrázok užívateľa

Bydlisko: Limansk, Nemocnice, poslední zachovalí sklep s přívodem elektřiny.
Odpoveď s citáciou
Myslel jsem tím, že u stalkera si nemusíš dávat tolik pozor a nebojíš se tolik jako např. právě u DayZ. Stalker také měl atmosféru ale šlo hlavně o prostředí, páč okolí Černobilu s hordou mutantů za prdelí je opravdu krásné (a v SoCH i potavý příběh, přiznávám). Příště to napíšu stručně a jasně. :) DayZ má jednu velkou výhodu a to pernamentní smrt. To už hráče donutí dávat si majzla. A např. to mi strašně na Stalkerovi chybí. (Tajně doufám že jestli Survarium bude za něco stát tak tam tenhle prvek bude.)

Kovas: Nevíš jestli ten "jeden, až dva zásahy z čehokoliv kamkoliv" bude platit jak pro hráče tak pro zombíky nebo to bude ještě nějak rozdělené? :)

Pon Aug 06, 2012 4:55 pm
Expert
Expert

Odpoveď s citáciou
To nevím, ale zombíci mají nižší počet krevních jednotek, takže toho vydrží méně, než obyčejný hráč.

Ovšem PRÝ je v plánu razantní přepracování celého systému. Instatní One shot-one kill, u zombie by mi nevadil, protože trefit headshot, přitom když běží, je nerálné. Přece jen je to ARMA, tam se nedá střílet jako v CoD, kde dáte headshot z otočky odstřelovací puškou.

EDIT: Jsme OT, založte si na DAy Z vlastní vlákno :evil:

Pon Aug 06, 2012 5:08 pm
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 416 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 28  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť