• shadow of chernobyl
  • clearsky
  • call of pripyat
  • stalker 2
  • metro 2033
  • modding
  • larp
  • Čerrnobyl
  • forum
         | scorpions.cz | cheater.cz | gta.cz | mafia | gothic | nfs | tgames | doom3 | worms | webtech | ...

Datastors ModPack: Clear Sky Datastors ModPack: Shadow of Chernobyl Nebuďte lamy!
Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Pon Feb 24, 2020 12:44 pm

Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 3786 ]  Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 253  Ďalší
 Pařanské koření (aneb plkání o hrách) 
Autor Správa
Expert
Expert
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať Pařanské koření (aneb plkání o hrách)
Koření pro nás, pro pařany. Před, po, při podzimu vycházejí zajímavé tituly, které stojí za to, aby zde rozvedla zajímavá diskuze. ZároveŇ je však zbytečná, aby každá hra měla samostatný topic, takže to zhustíme všechno do jednoho a bude to.
Dnes mám sliny v podobě Far Cry 2

Včera jsem ho dostal do PC a pravda je, že si to nemůžu vynachválit. Herní systém se mi opravdu líbí. Člověk pořád hraje real time, neexistuje žádná možnost toho, abyste na chvíli stopli hru. (samozřejmě pokud nelezete do menu, což je vlastně všechno od žurnálu, statistik a různých informací o vaší postavě (jako vylepšení nebo reputace)
Vše opravdu probíhá tak, jak by mělo. Ať už vám někdo zadává misi, díváte se do mapy, nebo si třeba kupujete zbraně. Vše se opravdu děje a pokud budete neopatrní "bang" a jste dole.
Přiznám se, že s původním Far Cry to nemá moc společného, ale né, že by to nebylo na škodu. Prostředí je fantastické, tvůrci si s touhle afrikou opravdu vyhráli. Navíc, ač mám slabý PC, můžu hru rozjet na slušné detaily.
Prostředí je živé, občas (ano jen občas) vidíte nějaké to zvířátko a krom kamenných domků můžete zbořit snad všechno. Jako v Crysis.

Na hře se mi líbí jedna věc a to ta, že tomu přidali jistý RPG náboj. (vlastně je docela velký) Hrajete v oblasti, jako v GTA. Prostě máte přístupnout určitou mapu, kde se můžete prohánět jak chcete, hledat speciální místa a bonusy. (v tomhle případě se jedná o sběr diamantů a ničení nepřátelských stanovišť)
Úkoly si musíte hledat (né že by se neznačovali na mapě) a můžete si opravdu vybrat, co kde chcete dělat, pro koho a jak. Je spousta cest, jak jakou misi udělat, mnohdy dostanete od jiných žoldáků určitou alternativu, která vám vynese víc, než původní nabídka.
Mluvil jsme o RPG. Vlastně se jedná o to, že svojí postavu si můžete krapet vylepšit. A to v podobě toho, že za diamanty si jednoduše budete kupovat nové zbraně (které budete mít ve skladu), nové vybavení pro sebe (jako třeba pás na zbraně, čímž se vám zvyší možnost nosené munice) Nebo třeba bedny s minucí do vašeho baráčku.
Ano, další zajímavost. Tentokrát máte svůj vlastní baráček, kde se můžete vyspat (pokud neradi hrajte ve dne, nebo v noci :)) ) a zároveŇ tam najdete vše důležité. Ještě to nehraju tak dlouho, takže nevim, co všechno se tam dá najít, ale pokud budete dělat mise pro jiné žoldáky, vaše útočiště se bude prý vylepšovat :)
Co mě ale opravdu potěšilo bylo, že postava (kterou si můžete vybrat z několika žoldáků) provadí činnosti tak, jak má. Takže né, že když sedíte v autě a chcete na kulomet, že se jednoduše "teleportuje na místo" Ne, parádně si může vychutnat jak postava (velice rychle a velice reálně) přeleze na pozici kulometu. A tak jse to se vším. S nástupem do vozů, otvíráním dveří, nebo třeba svého ležení (kdy si postava nožem vydloubne kulku z nohy)

Od Far Cry 2, přiznám se, jsem čekal možná trochu méně, takže jsem naprosto překvapen a jsem krmen, jak malé děcko dobrotou. Pokud budete mít přístup k téhle hře, rozhodně ji přivítejte s náručí :)

Umím box, kick-box, kung-fu, karate, judo a jiná nebezpečná slova.

Obrázok

Naposledy upravil Explose dňa Uto Mar 24, 2009 3:10 pm, celkovo upravené 1

Sob Okt 25, 2008 9:50 am
Profil ICQ
Zbynigga
Zbynigga
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
Protoze prisun her na podzim je vskutku veliky a uz mam predobjednane jine, odsunul jsem FC2 do druhe rady. Vcera jsem zrovinka premyslel, ze bych zakoupil direct verzi, ale kurz je momentalne tak nepriznivy, ze se to nevyplati a radsi si koupim potom krabicovou verzi v cestine.
Kdyz jsem kupoval Warhammer,byl rozdil cca 350kc, a u FC2 to je asi 100Kc.
Vyvoj hry jsem sledoval, protoze me F1 docela zklamaml, nejsem ortodoxnim priznivcem FPS a F1 me prestal bavit asi v pulce, kdy se to zvrtlo ( podle meho ) na jdi a prostrilej se mutanty vpred. Stejne tak mi ke stejsi stacilo demo Crysis a co jsem slysel, bylo to z cele hry to nejlepsi :).
Takze proto me F2 docela zajimal a moc jsem neveril tomu co se pise, az pak mi to zacalo propadat ( berte to jen jako prirovnani stylu hry ) Stalker v Africe. A to me celkem zacalo zajimat. Ruzne frakce, plneni ukolu, proste RPG. Jo, kdyz uz jsem to nakousl, prectete si tenhle velice zajimavy clanek, http://www.hrej.cz/clanky/komentar/mytus-jmenem-rpg/ .
Pod tohle bych se klidne podepsal, stopro s tim souhlasim.
No, to je asi tak vse co jsem chtel rict. Nekolikrat jsem odbocil, nekolikrat se vratil :)
Jo, vlastne jeste jedna vec. Explose, odkud mas FC2?

Sob Okt 25, 2008 10:45 am
Profil ICQ
Expert
Expert
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
Jo, Stalker v Africe. Nad tím jsem taky chvíli přemýšlel a ono to taky docela tak připomíná. Akorát to má slušivý, letní kabátek a hladinu mutantů sníženou na 0%
Jinak, hra je poměrně dost dlouhá, rozdělená na akty. Jelikož mám rozehraný akt 1 a jelikož už jsem udělat asi milion misí, mám odehráno asi tak 20% aktu 1.
Case: Nó, řekněme to tak, když někdo není ochotný čekat a koukne na ty správné stránky, tak tam už je F2 k nalezení. Nejsem ten někdo, ale dychtivě jsem si od toho někoho hru vypůjčil :D
Ale utvrzuje mě to v tom, že jsem neudělal chybu v předobjednání hry. (což mě teď děsí v tom, že cz verzi začínají oddalovat ve vydání)

Edit: Jinak nejvíce očekávat Fallout 3, to je asi jasné, každopádně z toho F2 jsem opravdu nadšený. Zvlášť, když se nebáli pojmenovat zbraně tak, jak se opravdu jmenují :D A... dali tam nějaké ženské :) (teda, zatím jsem viděl jen jednu)

Obrázok

Sob Okt 25, 2008 11:35 am
Profil ICQ
Zbynigga
Zbynigga
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
F3 mam taky predobjednano a jeste BiA 3, takze limit mam na chvilku zase vycepranej. Ale docela me mrzi, ze F3 vydava Cenega?, ted nevim, jedno Playman a druhy Cenega. Radsi bych videl CDP, je to vydavatel, ktery si me udelal jmeno, jednak kvalitnima cestinama a druhak minimalnimi odklady, coz se o tehle dvou rict neda.
S tim pojmenovanim zbrani nejde jen o to se nebat, ale hlavne mit koupenou licenci. To mas to samy jako u sportovnich her.
Kdyby byl byval dolar jeste za 15Kc, tak ho koupim na direct2drive a na cestinu a cekani kaslu. Vyslo by to na nejakych 800, a to je slusna cena a navic je to ekologicke :)
No kazdopadne F2 bude v druhe vlne, kde je uz ve fronte Red Alert, Star Craft 2. Kdyztak po nejakym trosku delsim hrani muzes pisnout nejaky dalsi dojmy. Hlavne co se tyka mechanismu hry a tak.

Sob Okt 25, 2008 12:03 pm
Profil ICQ
Expert
Expert
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
Ahá, takže konečně mi někdo osvětlit ten fakt, že někdy ty zbraně mají název správný a někdy ne. Přiznám se, že jsem to nevěděl. Děkuji :)
No, s Cenegou taky nemám zrovna šťastné zkušenosti a jak to tak vypadá, s F2 se taky budou mazlit. Tuším, že to měli vydat 25.10 a teď mají pro změnu 10.11. Tak nevim nevim, jestli se toho letos ještě dočkáme :D
Na Starcraft 2 se těším, ale bůh ví, kdy to vyjde. Však známe Activision Blizzard (nebo spíš jen Blizzard) Ty hru nevydají, dokud s ní nejsou spokojeni a datum radši moc nezvěřejňují. Já jsem to sledoval ještě před měsícem :) Každopádně, ohledně Blizzardu, takhle by to měli dělat všichni. Hru vydat hezky a v klidu, bez žádných tlaků... I když, která vývojařská firma vydělává tolik, co ABlizzard? :D
No, na pozdim tedy F2, Fallout 3, Red Alert 3 (jako zarytej fanda CaCéček se na to dost těším), GTA4, CoD5, Left 4 Dead, Brothers in Arms3 a jiště by se našli další. Vážně, letošní podzim je opravdu nabitý a opravdu jsem si musel pár her objednat.

Teď k F2 a dnešnímu hraní. Začneme pár + a -, kterých jsem si dneska všiml.

Opravdovým plusem je to nakupování zbraní a různých vylepšení. Dneska jsem si nad tím sedl, že to pořádně prozkoumám. Zbraní je tam víc než dost (možná se i budou přidávat při dalších aktech) a různých zlepšováků taky. Hlavně se jedná o úpravu zbraní, aby byly přesnější, rychlejší apod. Je zde i pár vylepšení pro vozidla - především rychlost a kvalita jejich opravování.
Mínusem, plusem... Nevím je stárnutí zbraní. Pokud si zbraň koupíte, budete ji mít navždy na skladě, takže není problém si do skladu zajít a vzít si novou, ale když jste dlouho v terénu, zbraně se šíleně rychle opotřebovávají a pokud není dostupné nějaké vylešpení, brzo můžete zbraň odhodit. Smolné je, že nepřátelé mají většinou také samé vraky, takže vybrakovat mrtvé není ten nejlepší nápad.
Velké mínus je resspawn nepřátelských jednotek v obraných stanovištích. Obranná stanovistě jsou všude po mapě, nejčastěji jsou poblíž nebo na cestách, takže se jim blbě vyhýbá. Vlastně, to by nebylo tak špatné, cestování je tak živější, ovšem problém je, že jakmile stanoviště vyvraždíte, odjedete tak, abyste ho neviděli a znovu se vrátíte, hnedle jsou tam vojáci další. Otravné je to pak u stanovišť, které jsou blízko "samostatných lokací" - města, letiště, oázy apod. To se pak stačí jen otočit a už na vás míří odstřelovač. Smolné.
Další mínus je "zhnusení" nepřátel, když se na ně díváte z velké vzálenosti. Tedy optikou, nebo dalekohledem. Pro odstřelovače to musí být celkem škoda, jelikož nepřátelé vypadají jak kostkatí paňáci.
Plusem je zbraň Mortar (není to přesný název), s kterým je opravdu velká zábava :)
Dalším plusem je přítomnost autobusových zastávek. Pokud už někoho nebaví celou mapu projíždět, stačí zajet na nějakou zastávku a počkat na autobus.
Chyba hry je v tom, že je nehorázně návyková.

Jinak AI se mi líbí, nepřátelé jsou docela chytří. (tedy ,pokud nehrajete na easy :) )

Obrázok

Sob Okt 25, 2008 4:45 pm
Profil ICQ
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
I já se tu připojím k debatě o hře FC 2....po grafické stránce to podle mně nemá na Crysis ( aby ne, když Crysis hraji na medium/low detaily, zatímco FC2 high/very high )....ovšem hrál jsem jen pár minut, tudíž uvidíme, jak je na tom příběh a hratelnost.... ;-)

P.S.: ještě jsem si vzpoměl, že po grafické stránce mi hodně připomíná CoD: MW

Sob Okt 25, 2008 6:19 pm
Profil WWW
Technická podpora
Technická podpora
Obrázok užívateľa

Bydlisko: Prakticky zařízená, jazykovědná, notně modifikovaná sluj
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Ta grafika u Far Cry dvojky se mi zdá s Crysis stejná, ale ve FC mi to vyhovuje víc (plus ještě parádní optimalizace - nepamatuju si hru, kde bych zapl všechno na Ultra High nebo Very High s dvojnásob vyhlazováním a tak jako tak měl framerate kolem 30-40 fps). Ale ta inteligence mě víc než zklamala, stejně jako ta repetitivnost a (jak už bylo řečeno výše) respawn nepřátel u stanovišť.

Sob Okt 25, 2008 7:22 pm
Profil WWW
Olegohater

Odpoveď s citáciou
Poslať 
Ta optimalizace je výborná no, například hned oproti zprasenýmujaktojenšlo Stalker: Shit Sky, Já jsem v aktu 2 71% a ze začátku jsem měl názor že ta hra je propadák ale postupem času se to zlepšovalo a teď mě to dost baví, jen ta účinnost zbraní je mizerná, ikdyž, určitě lepší oproti oboum Stalkerů bez módů, to nakupování zbraní je taky dobrý (mám všechny kromě granátometu i s většinou upgradů) Kombinace Desert Eagle + Sniperka ráže .50 + Kupomet SAW je prostě smrtící. Taky mě překvapilo zasekávání zbraní že to není jen "Zbraň se ti zasekla, musíš přebít" ale vidíte animaci jak hlavní hrdina dostává například zaseknutý brok z brokovnice. Prostě super :)

Ale líbí se mi že přijdou nečekané situace
Například před aktem 2, což je tak 40-50% hry

*Spoiler*

Půjdete pomoct asi třem vašim kamarádům do hospůdky kterou obkličujou žoldáci, jenže jich je prostě moc a všechny vaše kamarády postřílej a mě to docela zamrzelo, když jsem si vzpoměl kolikrát mi pomohly... :(
Vás také přizabijou a polomrtvý hrdina vypadne z náklaďáku uprostřed pouště

*Konec spoileru*

A pak to léčení se no kdy si sami léčíte zranění, bál jsem se toho aby jste si netahali kulky ze zadku kombinačkama každou chvíli, naštěstí se to děje jen když máte minimum života takže to nejde použít vždy, taky je dobrý že si pokaždý netahá kulky ale například po pádu z velké výšky si narovnává prst u ruky nebo například po výbuchu domu si tahá třísku z nohy...

Pak je taky škoda že nemá cenu se snažit nepřátelům ujet v autě...2 rány z kulometu a auto skoro nejede...

Ale hra je to skvělá a konečně někdo taky ukázal, že dobrá hra nemusí mít 10 gb, Far Cry 2 má jen tři a půl giga, což je na dnešek více než slušné a na disku zabírá navíc jen 3.15 GB.

Ale ještě jedna věc, přiznám to na rovinu, jsem deb*l do savování, klidně udělám 5 quicksavů za 5 sec a quicksavuju po každym zabitym nepříteli, prostě zvyk než abych opakoval poslední 3 minuty což dělám fakt nerad i když to jsou jen 3 minuty

1000 savů má přibližně 3.2GB, za 50% hry jsem nahromadil 1300 savů a zabírali na disku víc než hra a když jsem v menu navolil Load Game tak jsem zapnul stopky a list s uloženýma hrama se načítal 4 minuty a 38 vteřin
takže je potřeba čistit savy...narazil jsem na hry kde 1000 savů mělo 5mb...

Sob Okt 25, 2008 8:01 pm
Mírně zkušený
Mírně zkušený
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
no pridam aj ja svoj nazor :)

vo vseobecnosti suhlasim s hore menovanym, jedina vec co ma vazne stve je ten respawn nepriatelov. Ale tu dufam v patch priamo od Ubisoftu, lebo toto sa nemoze pacit nikomu :lol:. Ked to nastavia na rozumnu mieru, co ja viem kazdy druhy den respawn, tak sa to da aj logicky vysvetlit. Stanica dlho nereagovala, tak vyslali novu hliadku.

Co sa save-ou tyka tak s tymto uz mam prax zo Zaklinaca. Ale vazne mi unika zmysel preco autori neurobia quicksave prepisovatelny.

Sob Okt 25, 2008 8:29 pm
Veterán
Veterán
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
môže mi niekto povedať, aké sú tam zvieratká a čo sa s nimi dá robiť? :)

Ned Okt 26, 2008 10:16 am
Mistr palety a štětce
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
@Pajko: zatím jsem tam našel nějaké zebry, antilopy a podobné a dle mého zkoumání jsou celkem citlivé na střelbu :lol:

jinak FC2 se mi docela líbí, jak po stránce grafické tak po stránce hratelnosti, i když bych pár výhrad měl jak k častým respawnům a k věčnému zbavování - se pronásldovatelů v podobě automobilu atd. K optimalizaci můžu říci jediné - nádhera. Na své už zastarávající mašině (Sempron 2800+ geforce7600GS a 2GB RAM) si můžu dovolit hru hrát na medium v 800x600 a to jsem ani nedoufal že hru vůbec spustím.

O koupi originálu uvažuju taky jen mě trocha děsí to DRM :?

teď ještě aby se mi zalíbil Fallout 3 a abych šel žebrat ...

Ned Okt 26, 2008 10:30 am
Profil ICQ WWW
Mírně zkušený
Mírně zkušený
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
binariz3 píše:
jen mě trocha děsí to DRM :?

No ono to nebude take horuce s tym DRM. Toto je oficialne vyhlasenie Ubisoftu:
Ubisoft píše:
Můžete provést až 5 aktivací na 3 separátních PC.
Odinstalace hry odvolá dříve provedenou aktivaci. Tomuto procesu se v angličtině říká "revoke" a dojde k němu při každé kompletní a korektní odinstalaci hry.
Díky tomu budete moci hru nainstalovat, kolikrát chcete, na třech různých PC [tím se asi myslí i pro souběžné hraní - v kontextu jiných her nevídaná laskavost - pozn.ed.:].
Smíte upgradovat hardware nebo software vašeho počítače, kolikrát chcete, při použití odvolání aktivace.
UbiSoft může uživateli poskytnout dodatečné aktivace [technická podpora na zákaznické lince - pozn.ed.].
UbiSoft je odhodlán podporovat hru do budoucna a nestane se proto, abyste Far Cry 2 nemohli hrát.

a keby s tym aj tak boli problemy stale su tu gamefixy ;-)

a ak hra dakto na Widescreen rozliseniach nech pouzije tento fix :arrow: http://www.widescreengamingforum.com/forum/viewtopic.php?p=143018#143018 oni totiz pani v Ubisofte len orezali obrazovku a vydavali to za WS :lol:

Ned Okt 26, 2008 1:22 pm
Součást Zóny
Součást Zóny
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
Hrozna skoda ze to pojali ako GTA v Afrike, ono to cloveka najprv ohuri spracovanim a potom uz len dostava facky napriklad formou respawnu. Nepriatelia su strasne otravni a cheatuju, naprosto nemam radost z toho ze ich pokosim. Pravidelne sa jedujem ked po mne strielaju cez plech a drevo, pritom ja samozrejme nemozem. Niekedy su neskutocne slepi, inokedy ma vidia cez hustinu na kilometer. Nahanacky s autami su kapitola sama o sebe, neda sa im ujst a zrychluju jak formule, zasa cheat. Zbrane stoja za prd, neucinne a nepresne, snad okrem ostrelovaciek. Tie upgrady su smiesne, na kazdu zbran dva, presnost a udrzbu. Radsej mohli dat pre kazdu zbran namontovatelny dalekohlad a tlmic, na udrzbu naradie. To ospevovane zapalovanie savany sa nekona, pretoze mi vzdy zhori tak maximalne 30 metrova polcha a slus. A nakolko sa vsetko respawnuje, tak silne pochybujem ze trava tam pomalicky dorastie, ona sa len sprosto naspawnuje. Hladanie diamantov sa mi ale paci, je to skoro ako lov na artefakty v Clear Sky :)

Ned Okt 26, 2008 2:26 pm
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
Po celkem dlouhém nočním hraní dávám hodnocení 8,5-9/10.Zkrátka mně tato hra naprosto nezklamala.Což se třeba nedá říci o Clear sky...

Ned Okt 26, 2008 2:49 pm
Profil WWW
Expert
Expert
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
bigfutus píše:
Hrozna skoda ze to pojali ako GTA v Afrike, ono to cloveka najprv ohuri spracovanim a potom uz len dostava facky napriklad formou respawnu. Nepriatelia su strasne otravni a cheatuju, naprosto nemam radost z toho ze ich pokosim. Pravidelne sa jedujem ked po mne strielaju cez plech a drevo, pritom ja samozrejme nemozem. Niekedy su neskutocne slepi, inokedy ma vidia cez hustinu na kilometer. Nahanacky s autami su kapitola sama o sebe, neda sa im ujst a zrychluju jak formule, zasa cheat. Zbrane stoja za prd, neucinne a nepresne, snad okrem ostrelovaciek. Tie upgrady su smiesne, na kazdu zbran dva, presnost a udrzbu. Radsej mohli dat pre kazdu zbran namontovatelny dalekohlad a tlmic, na udrzbu naradie. To ospevovane zapalovanie savany sa nekona, pretoze mi vzdy zhori tak maximalne 30 metrova polcha a slus. A nakolko sa vsetko respawnuje, tak silne pochybujem ze trava tam pomalicky dorastie, ona sa len sprosto naspawnuje. Hladanie diamantov sa mi ale paci, je to skoro ako lov na artefakty v Clear Sky :)

Nepřátele sice střílejí přes dřevo a plech. Oni, když se tě slyší, tak to napalí přes jednoduchý plech (zvlášť heavy kulasem) a jsou klidní. Už se mi ale xkrát stálo, že jsem prostě z kulometu u vozu rozstřílel celou dřevenou-plechovou zátaras a nic za tím živé nezůstalo. Takže průstřelnost je obousměrná.
Naháněčky vozů jsou otravné, ale oni rozhodně nezrychlují. Už xkrát se mi stalo, že jsem jim jendoduše ujel a oni se vrátili zpět. Tady pak záleží na tom, kdo pak jak poškozený vůz, nebo jaký typ. Samozřejmě, že s jeepem před buggy neujedeš.
Zbraně a nepřesné? No, pokud nedržíš křečovitě myš, čímž si zbraŇ hází všude možně, tak se snad nemůže stát, aby zbraň nebyla nepřesná. Uzi je divoká, tak může být, pušky jsou v lepší v dávkách a těžké kulomety? No, chtít po nich přesnost, to by byla smůla :D Nejpřesnější jsou pistole, s kterými se mi daří trefovat z velké dálky s minimálním odklonem. Tak i s puškami po jedné ráně. Odstřelovačky jsou přesné.
Každá zbraň má tři upgrade a to Přesnost, údržba a munice. 3
Stačí par moloťáků, nebo do pracek flame (s tím je fakt velká sranda) a z té savany opravdu můžeš udělat nový černý palouček. Nikdy jsem se na místo nevracel, tak s respawnem nevim.

Obrázok

Ned Okt 26, 2008 3:20 pm
Profil ICQ
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 3786 ]  Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 253  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť