• shadow of chernobyl
  • clearsky
  • call of pripyat
  • stalker 2
  • metro 2033
  • modding
  • larp
  • Čerrnobyl
  • forum
         | scorpions.cz | cheater.cz | gta.cz | mafia | gothic | nfs | tgames | doom3 | worms | webtech | ...

Datastors ModPack: Clear Sky Datastors ModPack: Shadow of Chernobyl Nebuďte lamy!
Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Štv Dec 08, 2022 4:50 pm

Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 7 ] 
 Stalker Online 
Autor Správa
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať Stalker Online
Jelikož se nevztahuje k žádnému z našich oblíbených stalkerů, hodil jsem to do off topicu. Nikde na fóru jsem o tomto nenašel zmínku tak to postuju zde : http://stalker-online.co/" onclick="window.open(this.href);return false;
Jedná se o MMORPG hru na téma stalkera, jsou tu mutanti,anomálie,artefakty. Pro někoho může být problém že hra je zatím jen v ruštině, avšak na angličtině se pracuje. Hra je ve stavu Beta, takže tu může být víc bugů a pro příhlášení musíte někdy čekat až na vás příjde fronta. Teď to zkouším takže ještě žádný názor jaké to je na to nemám, kdyžtak napíšu později.

EDIT : Tak grafika vypadá dobře (na MMORPG), u animací je to horší. Pohyby a ůtoky nepřátel nejsou plynulé (Beta) a jak jsem psal je to Rusky. Zdá se že tam není moc věcí na koupení, je tam nějaký systém ůkolů ale celkem ubohý. Je tam dost bugů. Co je dobré, že se mě server nelagoval, server jede plynule a co naopak je nejhorší podle mě je moc prázdný, prostě nepestrý svět. Kdyby mapu zmenšily a víc ji propracovali nebylo by to na škodu. Jsou tam nějaké RPG prvky jako je craftování nebo levely a "perky", ale celý hud apod se mi zdá trochu nepřehledný. Takže celkově to vidím asi tak že nápad je dobrý, ale raději si počkám na plnou verzi a angličtinu.

Naposledy upravil stalker555 dňa Uto Jan 24, 2012 8:17 pm, celkovo upravené 1

Uto Jan 24, 2012 7:48 pm
Zkušený
Zkušený
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať Re: Stalker Online
No, nevím, nevím. Z toho co jsem viděl, mi něco připomíná Fallout, něco Gothic a něco NOLF :lol: Akorát design některých postav se mi moc nelíbí.

Ale je to zajímavý napád, a zajímá mě, jak se to celý vyvine. I když vydím, co jsou světový fanoušci stalkera zač, asi to ani nebude mít cenu hrát :x

Jinak, web a forum již hovoří po anglicky, stačí nahoře přepnout.

Otázka pracujícího lidu
eMeMOeRPéGé je ve finální verzi placené?

Uto Jan 24, 2012 8:14 pm
Profil WWW
Zkušený
Zkušený
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Koukám že tady na fóru nemá o online stalkera moc lidí zájem:-D Já jsem si řekl že to dneska vyzkouším, ale momentálně čekám v tý frontě, tak uvidíme:-D Ale potřeboval bych vedle sebe nějakýho ruštináře.. Nějaký tipy do začátku?

Uto Máj 08, 2012 11:12 am
Profil ICQ WWW
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Zájem by byl, taky jsem SO zkoušel, ale skončil jsem na ruštině...
Trochu jsem prozkoumával okolí začáteční pozice, až mě nakonec zabily zmutované krysy.
Hra by to mohla být (a snad i bude) dobrá, ale v ruské verzi prostě nerozumím ničemu, takže jsem SO uložil k ledu a čekám na anglickou...

Na fóru ji slibovali někdy v průběhu února.
Od té doby sleduju aspoň anglickou sekci, kdy se objeví překlad, no zatím nic.

Dříve: Pokud se to nepokazí, nic s tím nedělej.
Dnes: Pokud se to nepokazí, je to předimenzované.

Uto Máj 08, 2012 1:24 pm
Zkušený
Zkušený
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Mno tak na obrázkách to nevypada vubec zle :) až budu mit čas rozhodně vyzkoušim.
Ruština bude sice problém, ale aspon se proběhnu v začáteční lokaci.

Uto Máj 08, 2012 8:03 pm
Profil WWW
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 7 ] 

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť