• shadow of chernobyl
  • clearsky
  • call of pripyat
  • stalker 2
  • metro 2033
  • modding
  • larp
  • Čerrnobyl
  • forum
         | scorpions.cz | cheater.cz | gta.cz | mafia | gothic | nfs | tgames | doom3 | worms | webtech | ...

Datastors ModPack: Clear Sky Datastors ModPack: Shadow of Chernobyl Nebuďte lamy!
Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Štv Jan 21, 2021 9:18 pm

Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 7 ] 
 Build 2571 [16.3.2006] 
Autor Správa
Veteran Inquisitor
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať Build 2571 [16.3.2006]
Oleg nás vyslyšel :D No, mě určitě.

V tomto buildu se nachází kompletně všechny mapy, které měli být ve hře. Mapy jsou sice po redukci, ale jsou tam. Kromě map obsahuje i naposlední chvíli zrušené detaily (např stalkeři hrají na harmoniku apod.) Hra je téměř ve finální podobě.

Příkaz do konzole: jump_to_level a název mapy

k01_darkscape
l01_escape
l02_garbage
l03_agroprom
l03u_agr_underground
l04_darkvalley
l04u_labx18
l05_bar
l06_rostok
l07_military
l08_yantar
l08u_brainlab
l09_deadcity
l10_radar
l10u_bunker
l11_pripyat
l12_stancia
l12_stancia_2
l12u_control_monolith
l12u_sarcofag

1. část http://s.gameru.net/stalker/unknown2.rar
2. část http://s.gameru.net/stalker/unknown3.7z

1. Unkown2- Archiv "crack", rozbalit, připojit image "PREVIEW_DISC.MDS" například: v Daemon Tools.
2. Unknow3- Archiv ze hry, rozbalit.
Pokud budeme mít (a já předpokládám, že každý má) CD / DVD (nemyslim virtuální!), vypněte ji v Ovládacích panelech -> Správce zařízení -> DVD a CD-ROM -> klikněte na pravé tlačítko myši - "Zakázat"
4. Spustit jakýkoli soubor s příponou *. bat z Unknow3
5. Pokud spustíte hru ve Win7 - režim kompatibility na XP a spustit jako správce na soubor v adresáři bin xr_3da

Jaderná elektrárna je bezpečná, dokud nepustíte k vedení debila...

Pia Okt 15, 2010 6:15 pm
Profil ICQ
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Poslať Re: Build 2571 [16.3.2006]
Po vytvoreni novej hry vyvolam skok do mapy napriklad "jump_to_level l11_pripyat" alebo sarcofag , uspesne ma spawne ale postava je zaseknuta . nemozem sa hybat,otvorit pda , jedine mi ide otacat kamera o 360st., skusal som s konzoly i reload nepomohlo , na zaciatku pri zapocati novej hry teda v Kordone vsetko ide ako ma , ale po skoku do inych map ako som uz popisal , ako restartovat postavu ci vyriesit moj problem ? Díky

Pon Nov 01, 2010 10:46 pm
Veteran Inquisitor
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
No já sem chvíli hrál jen "new game". Mapy jsem nezkoušel, protože jsem měl extrémně dlouhé načítání samotného Kordonu. Jedině můžeš zkusit dát do konzole: demo_record b , někam si nalétnou s kamerou a dát enter....... Pokud už si to taky nezkoušel.

Pia Nov 05, 2010 4:10 pm
Profil ICQ
Zástupce technické podpory
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Kam se na tohle hrabe Kontrolér ve finální hře :D:

http://www.youtube.com/watch?v=n5xyYXdJ45I

Ned Júl 31, 2011 5:16 pm
Zkušený
Zkušený
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Rsa Viper píše:
Kam se na tohle hrabe Kontrolér ve finální hře :D:

http://www.youtube.com/watch?v=n5xyYXdJ45I

Toho chcu do hry :lol:

Ned Júl 31, 2011 7:16 pm
Profil WWW
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Zdravím všechny příznivce Stalkera a prosím o radu. Stáhnul jsem vše potřebné ze dvou odkazů nahoře, rozbalil, odpojil jedinou fyzickou mechaniku (nejdřív softwarově, poté i hw vytáhnutím kabelů z ní) namountoval přes Daemon tools lite ISO, ale po poklikání na jakýkoliv ze stažených .bat souborů mi to stejně pořád hlásí "Original disc could not be found or authenticated." Zkoušel jsem tenhle problém hledat i na zahraničních stránkách, ale nic moc se k tomu nepíše, jakoby to všem fungovalo. Používám Win XP SP3, momentálně žádnou jinou verzi Stalkera v PC nainstalovanou nemám. Děkuji všem předem za případné tipy, co s tím.

EDIT: Tak už jsem to rozchodil, bylo třeba v Daemonu kromě DT přidat ještě SCSI jednotku, což vyžaduje restart a po namountování mini image na ní už se to rozjelo:)

EDIT2: Neví prosím někdo čím rozbalit ty db soubory, abych mohl zapnout angličtinu? Zkoušel jsem asi 3 verze Stalker data unpackera, i jsem si vytvořil dle návodu na netu .bat soubor, ale pořád to nejde:( Nebo je snadnější cesta, jak tam dodat AJ? Předem díky

EDIT3: Tak už jsem rozchodil i tu angličtinu:)
Z následujícího tématu ruskýho fóra jsem na str.5 pochytil odkaz na rozbalovač dat tohodle buildu (undb.exe):

http://translate.google.cz/translate?sl ... ic%3D38086" onclick="window.open(this.href);return false;

a pak: "copy (gamedata\config\text\eng's) content to (gamedata\config\text\rus) and (gamedata\config\text)"

Štv Dec 15, 2011 1:15 pm
Veteran Inquisitor
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Sakra :D Tak jsem ani nestihnul zareagovat :) Je vidět, že google pomáhá - měla by si z toho vzít příklad půlka světa!

Pia Dec 23, 2011 8:25 pm
Profil ICQ
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 7 ] 

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť