• shadow of chernobyl
  • clearsky
  • call of pripyat
  • stalker 2
  • metro 2033
  • modding
  • larp
  • Čerrnobyl
  • forum
         | scorpions.cz | cheater.cz | gta.cz | mafia | gothic | nfs | tgames | doom3 | worms | webtech | ...

Datastors ModPack: Clear Sky Datastors ModPack: Shadow of Chernobyl Nebuďte lamy!
Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Pon Aug 19, 2019 5:51 pm

Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 20 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2
 Co vás ve stalkerovy nejvíce nAštvalo 
Autor Správa
On-line
Zástupce technické podpory
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
JV: No ta druhá věta je abych nepsal zase takovej off-topic :wink:

Str Okt 22, 2008 3:32 pm
Mírně zkušený
Mírně zkušený
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať Re: Co vás ve stalkerovy nejvíce nAštvalo
mna najviac nastvalo to ze som nasiel mrtveho wolfa

Lovu zdar

Pon Jún 21, 2010 7:56 pm
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Tak co vadí mně:

1. Zásadní chyby při používání jen malých modů, např. ted mi hra padá při pokusu o load uložené hry a ani v logu nepíše žádný pádný důvod. Nějaké modifikace zásadně měnící hru nepoužívám, mám stáhlých jen pár skinů na zbraně, HUD a výbavu, úpravy počasí, mod měnící názvy a popisky zbraní a taky pár nových obleků (all armor mod). Není v tom nic,co by mělo způsobovat pády hry, navíc log neobsahuje ani příčinu pádu, hlásí jen že problém je někde ve složce gamedata/config...původního STALKERA jsem už dohrál, ale když chci zkusit modovaného, tak nemůžu. Za tohle sice tvůrci hry nemůžou ale stejně mi to vadí.

2. Způsob boje a vlastnosti zbraní obecně. Většinou mají zbraně přesnost, účinnost a dostřel jak u plastových kuličkovek z poutě. Taky je tu malý výběr zbraní. (Jediné zbraně, které se dají ve větší míře použít jsou AK74 a G36) Podle mě by mělo být více zbraní, z nichž by každá měla nějakou svojí výhodu a naopak nedostatek, aby musel člověk v každé situaci použít jinou zbraň,a ne že vezmu G36 (která je vlastně dostupná skoro na začátku hry - stačí z Baru jít do armádních skladů a vzít nějakou od mrtvol Povinnosti nebo Svobody...tohle se dá udělat hned po odemčení Baru,tedy po nalezení dokumentů v Aprogromu,což se dá stihnout do hodinky po zahájení nové hry) a tou povraždím kohokoli od bandity po borce v exoskeletonu...

3. Spawny banditů na Smetišti, aneb přes ty hromady mrtvol a zbraní už skoro nemůžu chodit... :)

4. Stereotypní život v Zóně, jak už sem zmínil,po splnění úkolů v určité oblasti sedí většina u ohýnku, maximálně občas sejmou útočící bandity nebo se nechají vcucnout anomálií...díky tomu už skoro není motivace vracet se do starších oblastí,takže by hra mohla klidně být lineární střílečkou ve stylu CoD. Chtělo by to nějaké zajímavé události ve smyslu války frakcí, útoky armády, různé katastrofy jako Blowouty apod. klidně i nějaké spojení s vnějším světem,napřéklad že v Zóně havaruje civilní letadlo,nebo novináři přijedou zjistit něco o zdejším životě...ale to už sem asi trochu začal přehánět :D

5. Nějaké vylepšování vlastností postavy, buď ve smyslu XP, levely,skill pointy a tad dál, nebo něco ve smyslu GTA, neboli čím častěji určitou činnost dělám,tím sem v ní lepší (včetně zbraní,u kterých by se mohla častým používáním zvyšovat přesnost,nebo i spolehlivost - pokud si Označený na zbraň zvykne, bude vědět jak s ní správně a šetrně zacházet, čímž se bude míň požkozovat. Dále by se mohla zvyšovat např. výdrž častým běháním, odolnost častými zraněními nebo třeba respekt, který by ovlivňoval chování a postavenáí ostatních vůči Označenému a tak podobně...tohle je opět asi utopie, ale kdo ví...)

6. Chybí mi spousty dalších maličkostí,které by klidně ve hře mohli být,např. možnost spánku, sbíráíní opravovacích sad umožňujících opravy zbraní a vybavení, mohlo být i víc attachmentů pro zbraně,nebo různé druhy munice se speciálnějšími vlastnostmi (např. zápalná munice, protože normální municí opravdu není možné vznítit palivo v kanystru pokud vím...)

Abych to shrnul, v souvislosti s tlakem na vývojáře, aby to už konečně bylo, je STALKER hodně odfláknutá hra,která mohla být mnnohem lepší.

PS: ufff,tohle bude můj nejdelší příspěvek,a možná i jeden z nejdelších na celém fóru :)

Onnea, stalkers!

Ned Júl 03, 2011 5:54 pm
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Bolo rozhodne zaujímavé, keď sa človek vracal z agropromu a išiel do Baru, že tam sa prihnala vlna mutantov. Len je fakt blbé, že to je asi JEDINA zaujímavá vec, čo sa na Smetisku stala. Možno ešte okrem toho SOS signálu, čo tam vydáva jeden bandita oblečený v stalkerskom obleku pri bažine. Keď som sa ku nemu priblížil tak strieľal. Toto sa znova GSC vykašľalo na niečo keď to bolo v polovici rozrobené. Fakt tie lokácie sú len také jednoúčelové. To ma štve najviac.

Pia Aug 05, 2011 11:01 am
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Tak mňa najviac štvali respawny AI. Preto som to prvý krát prestal hrať .. hádam teraz vydržím .. btw. pre toto isté som sa vyprdol na FarCry2

Str Sep 26, 2012 5:45 pm
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 20 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť