• shadow of chernobyl
  • clearsky
  • call of pripyat
  • stalker 2
  • metro 2033
  • modding
  • larp
  • Čerrnobyl
  • forum
         | scorpions.cz | cheater.cz | gta.cz | mafia | gothic | nfs | tgames | doom3 | worms | webtech | ...

Datastors ModPack: Clear Sky Datastors ModPack: Shadow of Chernobyl Nebuďte lamy!
Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Pon Sep 16, 2019 3:44 pm

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.  [ Príspevkov: 25 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2
 Stalker Sigerous Mod 2.2 Start Českého překladu 
Autor Správa
Zelenáč

Poslať Re: Stalker Sigerous Mod 2.2 Start Českého překladu
nechcem sa navazovat, ale podla mna slo bigfutusovi len o cisty preklad , z moznosti toho ze aj ja som mal rozohranu hru a kvoli prekladu som zacinal nanovo , pripadne je spokojny s konfigom ako je :)

vsak nie je problem urobit repack modu ako chces ty a hodit samostatnu cestinu tiez niekde na ine ulozisko ( ak si ohraniceni trafikom :) )

Str Apr 25, 2012 12:29 am
Mírně zkušený
Mírně zkušený
Obrázok užívateľa

ja si rad zahraju SGM 2.2 v cestine, ale rusky je to mnohem zajimavejsi. Nicmene, pokud to bude za par dni venku, mozna si pockam, vsak jsem v SGM stale jen v Kordonu :-)

Str Apr 25, 2012 9:59 am
Zelenáč

no ja se na čestinu už velmi teším.. ohledně tech dohadu co tu panovali ohledně submodu o zbraních... podle mne je fajn určite ho využiji ale bylo by dobré ho k instalaci čestiny přilozit nikoli fixne ale jako možny bonus... aby hra s čestinou fugnovala jak stím submodem tak i bez něj.. pokud je jazyková verze nějak s přidavným vylepšením zbraní (submodem) nějak propojena (popisky atd.) :wink:

Str Apr 25, 2012 11:28 pm
Zelenáč
Obrázok užívateľa

zloba píše:
nechcem sa navazovat, ale podla mna slo bigfutusovi len o cisty preklad , z moznosti toho ze aj ja som mal rozohranu hru a kvoli prekladu som zacinal nanovo , pripadne je spokojny s konfigom ako je :)

vsak nie je problem urobit repack modu ako chces ty a hodit samostatnu cestinu tiez niekde na ine ulozisko ( ak si ohraniceni trafikom :) )

Přečti si ty jeho bláboly znova a klidně desetkrát, něž ti dojde, že se nejdříve návážel do shokera a až poté, aby se ukázal jako správný nerd to hodil na češtinu, takže z mého pohledu jeho neomlouvá naprosto nic. To nemluvím o faktu, že schazuje češtinu a říká jak si to rád zapaří s tou angličtinou, u které se mi místy chtělo zvracet.

Co mě však doráží nejvíce, je kritika slováka na moji nebo mého kolegy češtinu. Jednak čeština a slovenština na papíře je prakticky jeden velký rozdíl, a nelze tedy přijít a kritizovat jako slovák češtinu.

amavis píše:
ja si rad zahraju SGM 2.2 v cestine, ale rusky je to mnohem zajimavejsi. Nicmene, pokud to bude za par dni venku, mozna si pockam, vsak jsem v SGM stale jen v Kordonu :-)

Hrál si SGM 1.7 v češtině? Jestli ano nelze tvrdit že ruská verze je zajímavější ta je v první věci strašně nudná a já ty dialogy musel pozměnit a přidat jim například více hovorových dialogů nebo sporstých slov. Už několikrát jsem upozorňoval na fakt, že se dialogy musí přepisovat, neb by u nich nejeden hráč usínal. Neříkám že SGM 2.2 je na tom stejně, určité zlepšení zde proběhlo, ale i tak se tam řada dialogů přepisovala, aby to vyznělo více zajímavěji. Hned samotný úvod v SGM 1.7 je jasnou úkázkou úprav textů, které jsem tam dělal.

Str Apr 25, 2012 11:36 pm
Profil ICQ WWW
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Conquistador píše:
no ja se na čestinu už velmi teším.. ohledně tech dohadu co tu panovali ohledně submodu o zbraních... podle mne je fajn určite ho využiji ale bylo by dobré ho k instalaci čestiny přilozit nikoli fixne ale jako možny bonus... aby hra s čestinou fugnovala jak stím submodem tak i bez něj.. pokud je jazyková verze nějak s přidavným vylepšením zbraní (submodem) nějak propojena (popisky atd.) :wink:

Ten mod jako takový přidává nové animace (mnohem reálnější než to co ve hře je k dispozici) k tomu všemu navíc přidává i nové verze zásobníků nebo možnost mít třeba optiku a kolminator na té zbrani jednotně pospolu (ale když nechceš tak ti to přece nikdo nenutí) jediné čemu se tedy nevyhneš je u několika zbraní nová verze animace pro nabíjení/přebíjení zbraní plus jejich pohyblivé díly při střelbě (nevypadá to tak staticky) ale opět podotýkám je to směrem k reálnější podobě chování zbraně vit to video se sniperkou co jsem postoval výše v komentáři.

Str Apr 25, 2012 11:56 pm
Profil ICQ WWW
Technická podpora
Technická podpora
Obrázok užívateľa

Bydlisko: Prakticky zařízená, jazykovědná, notně modifikovaná sluj
Jsou dvě možnosti. Buď další diskuze bude probíhat v klidu a bez výpadů, nebo se to tady lockne.

Štv Apr 26, 2012 6:33 am
Profil WWW
Mírně zkušený
Mírně zkušený
Obrázok užívateľa

Micro píše:
Hrál si SGM 1.7 v češtině? Jestli ano nelze tvrdit že ruská verze je zajímavější ta je v první věci strašně nudná a já ty dialogy musel pozměnit a přidat jim například více hovorových dialogů nebo sporstých slov. Už několikrát jsem upozorňoval na fakt, že se dialogy musí přepisovat, neb by u nich nejeden hráč usínal. Neříkám že SGM 2.2 je na tom stejně, určité zlepšení zde proběhlo, ale i tak se tam řada dialogů přepisovala, aby to vyznělo více zajímavěji. Hned samotný úvod v SGM 1.7 je jasnou úkázkou úprav textů, které jsem tam dělal.

Ne, nehral jsem zadny SGM. Zaujal me jednou prispevek Bigfutuse, ze existuje SGM se zapnutymi alpha squady, ze to je pekny mazec a tak jsem zapatral po netu a nasel. Kdyz mi pack prepracoval hru kompletne do rustiny, chvilku jsem nechapal, ale pak si rikam no coz, oprasim rustinu a snad to uhraju a kdyz si nebudu vedet rady, odnesu screeny moji kamaradce z Ruska, at se na dialogy podiva a prelozi mi to poradne, vzdyt to mohu hrat treba rok :-) Nudnych dialogu bych si ani nevsimnul, spis by mi zabralo nejvic casu pochopit, co se po me ve hre ocekava. Jinak diky za napad s prekladem, myslim, ze to hodne Stalkeru potesi.
zahraju, jen tak pro legraci, ale zustanu nadale verny DMP, pac v nem jde zabit mutant jednou ranou, kdezto v SGM asi s 5-ti zasobniky, co neni na moje nervy :-D

Štv Apr 26, 2012 7:45 am
Zelenáč

Citácia:
Ten mod jako takový přidává nové animace (mnohem reálnější než to co ve hře je k dispozici) k tomu všemu navíc přidává i nové verze zásobníků nebo možnost mít třeba optiku a kolminator na té zbrani jednotně pospolu (ale když nechceš tak ti to přece nikdo nenutí) jediné čemu se tedy nevyhneš je u několika zbraní nová verze animace pro nabíjení/přebíjení zbraní plus jejich pohyblivé díly při střelbě (nevypadá to tak staticky) ale opět podotýkám je to směrem k reálnější podobě chování zbraně vit to video se sniperkou co jsem postoval výše v komentáři.

Proč tak agresivně já jen poznamenal že by se ten zbranový mod měl pouze přiložit do souboru (raru s češtinou) a jednotliví uzivatele by jsi mohli vybrat... nevím proč to na vás pusobí jak pohyblivý hadr na býka... já sám ten mod urcite využiji jelikož ty nové animace vypadají zajímavě... ale každy nemusí být stejného názoru.. proto jsi myslim a nejsem sám že by nebylo špatne ho přiložt k tomu jako volitelnou istalaci, nikoli ji natvrdo vlozit do češtiny...

Timto přispěvek nechci vyvolat flame... ale chce to klid.... jinak datastor tento konkurencní mod lockne a máme po češtině, což by bylo velmi nedobré, protože se to v originálu moc hrát nedá :D

Štv Apr 26, 2012 7:51 am
Zelenáč
Obrázok užívateľa

datastor píše:
Jsou dvě možnosti. Buď další diskuze bude probíhat v klidu a bez výpadů, nebo se to tady lockne.

S křížkem po funese? Když už chceš dělat bububu tak aspoň když se to hodí nebo mají vlezprdelky speciální VIP Pass a těch se to netýká? Pokud vím jediný konfilkt nám tu rozjel tvůj kámoš Bigfitus tak bych to nějak až tak nehrotil :-)

amavis píše:
Micro píše:

Ne, nehral jsem zadny SGM. Zaujal me jednou prispevek Bigfutuse, ze existuje SGM se zapnutymi alpha squady, ze to je pekny mazec a tak jsem zapatral po netu a nasel. Kdyz mi pack prepracoval hru kompletne do rustiny, chvilku jsem nechapal, ale pak si rikam no coz, oprasim rustinu a snad to uhraju a kdyz si nebudu vedet rady, odnesu screeny moji kamaradce z Ruska, at se na dialogy podiva a prelozi mi to poradne, vzdyt to mohu hrat treba rok :-) Nudnych dialogu bych si ani nevsimnul, spis by mi zabralo nejvic casu pochopit, co se po me ve hre ocekava. Jinak diky za napad s prekladem, myslim, ze to hodne Stalkeru potesi.
zahraju, jen tak pro legraci, ale zustanu nadale verny DMP, pac v nem jde zabit mutant jednou ranou, kdezto v SGM asi s 5-ti zasobniky, co neni na moje nervy :-D

No SGM je fajn mod jde hlavně o fakt že mod jako takový přidává questy, lokace a mnoho jiného btw to z těmi mutanty je dáno jako originál hry. Já osobně jsem raději když se některé věci prostě nemění a tohle je právě jedna z nich. Navíc u SGM záleží na typu zbraně a aktuálním Ranku čili jak jdeš výše tak dáváš větší damage z jakékoliv zbraně. Pochopitelně tedy že na začátku je to trošičku hardcore no ale postupem času je to pak akorát.

Conquistador píše:
Citácia:

Proč tak agresivně já jen poznamenal že by se ten zbranový mod měl pouze přiložit do souboru (raru s češtinou) a jednotliví uzivatele by jsi mohli vybrat... nevím proč to na vás pusobí jak pohyblivý hadr na býka... já sám ten mod urcite využiji jelikož ty nové animace vypadají zajímavě... ale každy nemusí být stejného názoru.. proto jsi myslim a nejsem sám že by nebylo špatne ho přiložt k tomu jako volitelnou istalaci, nikoli ji natvrdo vlozit do češtiny...

Vyložil sis to špatně pouze jsem opět poukazoval na jeho výhody a pokud přijdeš na nějakou pádnou nevýhodu tak ho tam nedám natvrdo ale abych tu dělal rozdělené verze a každou měl kompatibilní s posledními patchi a českým překladem je zbytečně pro mě pracné (a navíc by mi to na serveru zabíralo zbytečně místo). Rozhodně jsem se do tebe nijak nepustil :-)

Štv Apr 26, 2012 8:28 am
Profil ICQ WWW
Technická podpora
Technická podpora
Obrázok užívateľa

Bydlisko: Prakticky zařízená, jazykovědná, notně modifikovaná sluj
Těžko říct, kdo dělá bububu a kdo všechny, co se slušně (opakuju, slušně) vyjádří, pošle do řiti s otitulováním "vlezdoprdelek", "nerdů" a tak podobně jenom proto, že nevypsali pět odstavců chvály. Jestli si potřebuješ vyventilovat vztek, tak to dělej někde jinde.

O VIP přístupech jsem teď slyšel prvně a je mi záhadou, kde jsi k tomu přišel, ale to je ostatně jedno. Lock.

Štv Apr 26, 2012 1:25 pm
Profil WWW
Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.   [ Príspevkov: 25 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť