• shadow of chernobyl
  • clearsky
  • call of pripyat
  • stalker 2
  • metro 2033
  • modding
  • larp
  • Čerrnobyl
  • forum
         | scorpions.cz | cheater.cz | gta.cz | mafia | gothic | nfs | tgames | doom3 | worms | webtech | ...

Datastors ModPack: Clear Sky Datastors ModPack: Shadow of Chernobyl Nebuďte lamy!
Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Uto Sep 17, 2019 12:25 pm

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.  [ Príspevkov: 85 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalší
 CoP - Sigerous Mod 1.7 Česká beta ke stažení! Update /4 
Autor Správa
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Poslať Re: CoP - Sigerous Mod 1.7 Česká beta ke stažení! Update /3
tomex90 píše:
Hojte stiahol som si sgm mod z jednej stranki hodil tutuo cestinu no nwm preco ale prelozene tam mam asi iba kazde 6. slovo :/ ale co pozeram na texty ta je vsetko prelozene weviete cim to moze byt ?? :/

Tipnul bych si ze pouzivas jinou verzi modu, nez tu na kterou je cestina. Tahle cestina je na verzi SGM 1.7 (original ne od nejakyho detailisty)

Já jsem aktualne domlouvil spolupraci se smartphoneusr, ohledne prekladu pro S.M.R.T.E.R 0.45 a pokud ho budu prekladat, tak urcite ne sam. Aktualne ale neplanuji to hazet sem na forum... Jednou jsem si tim tady prosel a podruhe to opakovat nechci!

Kazdopadne to je duvod proc do SGM nedelam updaty a ani je neplanuji (nebyl to pro mne dulezity preklad) pouze vyplnena prazdna mezera, nez se mi do rukou dostanou texty od SMRTER 0.45 (prvni varka by snad mela byt v tomhle tydnu)...

Sob Apr 09, 2011 5:21 pm
Profil ICQ WWW
Technická podpora
Technická podpora
Obrázok užívateľa

Bydlisko: Prakticky zařízená, jazykovědná, notně modifikovaná sluj
Stejně tak nikdo nebude chtít opakování následující situace:

Šílená Šiftýna píše:
Tohle neber jako útok, ale jako vyjádření názoru a fakt. A i přesto, že je to beta verze, měly tam nejhorší chyby být odladěny.

Micro píše:
Poslouchej ty generále všech generálů, přečti si pozorně druhé pravidlo Opravdu a zcela upřímě nejsem na tvůj názor zvědaví. Už minule jsem ti jasně napsal, co si o tobě myslím a rozhodně to nemíním měnit. Protože naběhnout sem a dělat mistra světa umí i dobře cvičená opice! Takže buď od té laskavosti a jdi obětěžovat někoho jiného!

Mimochodem pokud ten překlad budeš dělat, chci, abys v něm uvedl všechny autory základní sco češtiny i s odkazem na topik a nemíchal se seznamem autorů překladu do Smrteru.

Sob Apr 09, 2011 5:54 pm
Profil WWW
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Sgm som stahoval v1.7 z tejtp stranky: http://blackbyte.org/sgm/ pls ak mam zle alebo nieco mohol bi si hodit link na dobru ?

Sob Apr 09, 2011 8:07 pm
Zelenáč
Obrázok užívateľa

tomex90 píše:
Sgm som stahoval v1.7
Micro píše:
tomex90 píše:
Hojte stiahol som si sgm mod z jednej stranki hodil tutuo cestinu no nwm preco ale prelozene tam mam asi iba kazde 6. slovo :/ ale co pozeram na texty ta je vsetko prelozene weviete cim to moze byt ?? :/

Link máš správný stačí stáhnout pouze čistou sgm 1.7 hned jako první link (vše přeložené nebylo protože ta anglická verze byla opravdu prasárna na ntou... Ale hlavní je překlad vedlejších guestů ten by měl být komplet...

Datastor:
Češtinu použiju od cdprojektu... Pokud to nebude řešeno tak, že původní překlad bude prakticky na nic (i to je možné)

Str Apr 13, 2011 10:31 am
Profil ICQ WWW
Mírně zkušený
Mírně zkušený
Obrázok užívateľa

tak místo češtiny , tam mám mix cze - eng - rus , mám dotaz? to co je ta beta verze češtiny , je to komplet překlad nebo patch...mod jsem stáhnul dle výšše napsaného linku a nainstaloval na něj češtinu beta 3 , bohužel plno slov je zmutovaných s cze - rus......co mám tedy mít opravdu nainstalováno (vše původní z minulých modu jsem smazal)

edit:tak nějak to vypadá
http://www.uloz.to/8665385/ss-paus-04-15-11-11-55-44-mainmenu-jpg

edit II : tak jakou verzi modu mám stáhnout a kde ? (pořád nacházím tu jednu se kterou mi čeština hapruje)

edit III: a ted ještě :
FATAL ERROR

[error]Expression : 0
[error]Function : ErrorLog
[error]File : D:\prog_repository\sources\trunk\xrServerEntities\script_engine_script.cpp
[error]Line : 49
[error]Description : There is no story object with id [jup_b1_zombie_1]

stack trace:

Pia Apr 15, 2011 10:34 am
Mírně zkušený
Mírně zkušený
Obrázok užívateľa

Tak po zkoušení a bezradnosti , jsem zjistil ,že ty zkomolená písmena způsobuje čeština , pokud si dáte ruskou verzi nebo eng. verzi , tak se vše zobrazí v pohodě . Ale i tak jsem hrál s češtinou , protože při troše fantazie se to dá hrát a pochopit (ti co umí anglicky to mají jednodušší) . Bohužel nemůžu přejít úkol s Topolem , protože při zadání úkolu na měření " můžeme vyrazit " hra hodí error log. (výšš uvedený) a jsem v prdel..jest-li má někdo potuchy co s tím , tak poradte.

Micro: Vzhledem k tomu , že nepatřím do okruhu tvých kritiků , ale spíše naopak a jsem rád za snahu o češtinu , tak tě prosím , jest-li bys ses nekouknul proč se tak špatně zobrazuje čeština...sig. mod jsem stahoval odtud:http://blackbyte.org/sgm/
první tři odkazy a češtinu jsem zkoušel postupně ..čístý mod ...mod + patch....mod+ patch + eng......vše na nově naistlovanou hru + patch 1.6.0.2

Uto Apr 19, 2011 8:39 am
Zástupce technické podpory
Obrázok užívateľa

Jdi do localization.ltx ve složce configs a tam si uprav font_prefix na font_prefix = _cent. Pokud tam ale něco bude rusky, tak uvidíš místo azbuky otazníky.

Uto Apr 19, 2011 8:52 am
Mírně zkušený
Mírně zkušený
Obrázok užívateľa

tzn. smaznout tedy west

a ten error , co to může být , jakou složku mám zkusit stáhnout a opravit tu chybu:FATAL ERROR

[error]Expression : 0
[error]Function : ErrorLog
[error]File : D:\prog_repository\sources\trunk\xrServerEntities\script_engine_script.cpp
[error]Line : 49
[error]Description : There is no story object with id [jup_b1_zombie_1]

stack trace:

001B:69737365 nvd3dum.dll

Uto Apr 19, 2011 9:51 am
Obrázok užívateľa

Kdybych si byl jist, čím to přesně je, tak bych i odpověděl.
Projel jsem Google a tuhle chybu tam maj už od starších verzí a bez nějaké opravy.

Uto Apr 19, 2011 10:11 am
Mírně zkušený
Mírně zkušený
Obrázok užívateľa

tak na tu češtinu to funguje , akorát mě bylo divné že před west i cent byl středník , to přece znamená že byly nečitelné , jest-li to dobře chápu....ale ted je čeština v pořádku a já stejně nemůžu dále , ale jinak díky!!

Uto Apr 19, 2011 10:22 am
Obrázok užívateľa

Pokud je u font_prefix za = středník (;) před názvama používaného písma, tak to bere základní ruské písmo.
-----
Pokud je to takhle: _cent nebo _west ; _cent nebo _west, tak se bere ta první sada. Jak to je třeba: ;_cent;_west, tak se blokuje všechno za prvním středníkem a hra automaticky načte ruskou sadu písma. Snad jsem to dobře vysvětlil :).

Uto Apr 19, 2011 10:24 am
Mírně zkušený
Mírně zkušený
Obrázok užívateľa

pochopil jsem to jasně a už jsem vyřešil ten můj zákys , po té co hra je v normální češtině , tak jsem zjistil , že v dialogu je možnost jít sám na místo určení a tak dokončit úkol.... prostě pokud s Topolem zvolíš možnost "vyrazit spolu " tak hra padne , naštěstí je tu jěště ta druhá a ta funguje...tak ještě jednou díky

Uto Apr 19, 2011 11:09 am
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Ahoj díky za češtinu v angličtině nebo v ruštině to nebylo ono

Ned Máj 01, 2011 9:50 pm
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Včera jsem se pustil do Beta verze 4

Dopřeložil jsem návody ve hře, rozchodil titulky z překladu sco, upravil ceny u šikuly, přeložil zbraně a jejich popisky, upravil některé texty a spousta dalšího, teď to má jirka na testování, tak pokud bude vše ok hodim sem komplet download link cz plus mod...

Pon Júl 11, 2011 4:14 am
Profil ICQ WWW
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Poslať Re: CoP - Sigerous Mod 1.7 Česká beta ke stažení! Update /4
Přidána nová verze, která toho hodně opravuje, vylepšuje. Stále to sice ještě není to, co bych chtěl dostat do korekce, ale postupným zlepšením se k cíli dostanem. "Jednou" :-D

PS: Nezapomeňte si přečíst zásady stahování :-) A žádný flejm :P

Str Júl 13, 2011 6:27 am
Profil ICQ WWW
Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.   [ Príspevkov: 85 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť