• shadow of chernobyl
  • clearsky
  • call of pripyat
  • stalker 2
  • metro 2033
  • modding
  • larp
  • Čerrnobyl
  • forum
         | scorpions.cz | cheater.cz | gta.cz | mafia | gothic | nfs | tgames | doom3 | worms | webtech | ...

Datastors ModPack: Clear Sky Datastors ModPack: Shadow of Chernobyl Nebuďte lamy!
Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Uto Sep 17, 2019 12:22 pm

Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 53 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4  Ďalší
 S.M.R.T.E.R. mod pro COP 
Autor Správa
Veterán
Veterán
Obrázok užívateľa

Bydlisko: Zóna, tam kde človek môže uvažovať sám, bez ostatných.
Odpoveď s citáciou
Poslať Re: S.M.R.T.E.R. mod pro COP
Zaujímavé to možno je, ale je to zabugované. :wink: Hral si pôvodného Smrtera ?
Zážitok je úplne "parádny" Na začiatku síce máš len upilovanú brokovnicu ale stačí nazrieť do prvej bedničky a ejhle- mám krásny HK416 (škoda len že bez animácie nabíjania). A ide sa na lov. Cestou zabijeme 5 banditov a 10 chimér ktoré len tak skočia z neba. Kupujeme ďalšiu zbraň. (nemusím ani podotýkať, že s animáciou zabíjania sa nikdo neobťažoval.) Ideme k žoldákom, už sme nabalení jak Santa Claus. V stoke nájdeme SR-25. Začína blowout. Schováme sa a ideme dálej. Cestou do riti nakopeme 6 zombie 10 zlomov a dalšie 4 chiméry (bohvie kde sa berú). Stretneme (ešte stále v Zatone ) Skupinku Monolitu čítajúcu asi 10 členov. A hurá, ďalšia prestrelka. Pre istotu (ak by ste si náhodou mysleli, že ste nad hrou vyhrali) vám to padne a dáme si to ešte raz..... (inak toto bol len prepis môjho zážitku z modpacku R.I.Ť.E.R.) :wink:

PS: Radšej si zahraj DMP alebo Viperov Modpack. Tam je pravá atmosféra Zóny. Žiadne hordy munície, lekárničiek, bandáží. 1 rana a idete pod zem. Vyzerá to síce ťažko, ale stojí to za to . :wink: Lepšie, než si pripadať jak McGyver na strelnici. Datastore, neber to ako riťolezectvo ale na Cop je fakt málo kvalitných módov, a tvôj proste musel byť spomenutý :) (Nebudem ani dodávať, že sa na ďalšiu verziu teším, jak Somálec na rezeň)

Sob Jún 04, 2011 10:52 pm
Technická podpora
Technická podpora
Obrázok užívateľa

Bydlisko: Prakticky zařízená, jazykovědná, notně modifikovaná sluj
Odpoveď s citáciou
Podobně jsem na tom byl taky, až na to, že teda Ohybovi nevadilo moje kropení z AKSU (vydržel čtyři zásobníky) a pořád utíkal někam do neznáma - a zbytek jsi dost trefně zmínil sám, takže asi tak. Ale bude tam Knihovník z Metra, takže to asi bude kůl, no...

Ad DMP - v pondělí se všichni dočkáte :)

Sob Jún 04, 2011 11:03 pm
Profil WWW
Veterán
Veterán
Obrázok užívateľa

Bydlisko: Zóna, tam kde človek môže uvažovať sám, bez ostatných.
Odpoveď s citáciou
Vidíš, bravúrnu účinnosť zbraní som ani nezmienil, ale je dosť neskoro a nechce sa mi rozpisovať :lol: . Je to každého názor. Ja už Smrťera nespustím. A keď som pozeral tie screeny s novými mutantmi. Hrôza :D . Zachvíľu bude zo Zóny GTA. A to som ešte nepochopil načo zasa rýpali aj do Poltregeista. Podľa videa ho zmixovali s pseudoobrom. Rozmýšlam že Upíra pretvorím tak, aby cical, ovládal ako kontrolór, kvičal jak flaksa,brechal ako pes, bude ovládať telekinéziu, bude svetielkovať a ako bonus bude meniť farby dúhy. :roll: ( Mi pripadá že autor takto rozmýšla ). Ale nejdem už rýpať lebo za mnou príde Knihovník a rozbije mi Ciferník :D .

Datastor: Už čakám :D. A dúfam že do báglu na začiatok dáš Dragunov, FN-ku, Colt, Raketomet, plameňomet a aj Pribináčika pribal Degťarevovi :D . A ešte mutovaného Paroubka. :wink: Úspech zaručený. :D

Sob Jún 04, 2011 11:25 pm
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
to DATASTOR: jak si rikal (iroicky) ze v te nove verzi bude pseudoobr velikosti panelaku to mozna bude pravda (ale asi mensi) tady je video ktere to (nejspíš !!!!!) dokazuje http://www.youtube.com/watch?v=fiLSmt_5 ... re=related

Sob Sep 17, 2011 3:51 pm
Expert
Expert

Odpoveď s citáciou
Ten kráčející Poltergeist se mi náhodou líbil, lokace Armádní sklady by byla v CoP taky zajímavá(Ale pozměnit smart_terrainy a vůbec kompozici zalidnění této lokace).

Pon Jan 09, 2012 1:11 pm
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
ahoj kdi už vyde ta nová verze?
ps: nemuzu o tom nic najít tak se ptám pokud to tu je omlouvám se are nenese jsem to

Ned Apr 15, 2012 6:34 am
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
koukal jsem se ale ještě neni datum vydání

Ned Apr 15, 2012 4:58 pm
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
moc děkuji

Ned Apr 15, 2012 7:05 pm
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Vy se něco nového o termínu nové verze? Ptám se proto že chci vědět kolik mám času na nákup nového pc?!

Pon Aug 27, 2012 11:58 am
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
MOD SMRTER COP

Prošel jsem celou CoP s tímto módem. Zde jsou mé postřehy:

Nepřátelé navíc:
- Noví zombíci, po sestřelení za chvilku vstanou a jdou.
- Další zombíci s dlouhýma rukama, pomalí a na dálku jsou neškodní.
- Kočky. Na dálku neškodné, chování něco jako pes.
Jinak se mi zdálo množství všech nestvůr vyšší. I pseudoobrů je víc.

Vojáci:
- Spoustu stanovišť (tov.Jupiter, čističku u mostu atd.) ovládají Monoliti. Po vybití se zase navracejí.

Lokace:
- Lze se dostat podle šipek ze Zatonu do Jupiteru a z5, undergroud do Pripyati je přístupný tam i z5.
- Ve všech třech lokacích se lze dostat pomocí šipek za plot a obetít okolí lokace. V Pripyati jsem našel Gravi u kolotoče.
To všechno platí ale asi jen u new game, u savů z STALKER to nefachčí.

Vozidla:
- V Zatonu někde u hořáku je přívěsný vozík, který lze dotlačit třeba do gravitační anomálie, docela sranda. Jinak nevím co s ním. Občas narazíte na osmikolku, svítí, některá se dá tlačit jinak nic.

Anomálie:
- Je jich víc na různých místech co ve STALKER nebyly, bacha na magnetické koule.
- Na spoustě míst pribyla silná psionika s halucinacemi, jako tehdy na cestě k vypalovači mozků SoCH.

Zbraně:
Je jich spousta. Oblíbil jsem si SIG SG 551 z cementárky, má nejlepší předpoklady a dá se na ni montovat různá optika a granátomet. Jedna z nelpších ve své třídě. 40 nábojů v zásobníku. Odstřelovačky jsou taky pěkné, ale zůstal jsem u té dřevené od Stalingradu a stačí bohatě. Optika má po vylepšení kontrast a detekci, headshot je fatální, damage je slušné a myslím, že jiné odstřelovačky nejsou už o moc lepší. Brokáda s největším damage je ta krátká. Je fakt dobrá, 10 ran, damage je zblízka hodně silné. Hodí se na potvory i na vojáky při boji zblízka. Není samozřejmě moc přesná na dálku. Všechny kvery jsem vždy hned vylepšil u Nitra, nebo toho alkáče ze Zatonu a pak je teprv porovnával.
Za zmínku stojí ještě puška z jeřábu v Zatonu. Je možná problém se tam dostat, ale ze zábradlí druhého jeřábu jsem tam nějak skočil. Damage má obvyklé, ale úžasně drží cíl. Týpek dostane x ran do stejného místa na odstřelovačskou vzdálenost. Zásobník má 50 nábojů! Ale optika nepřibližuje, takže se přibližujete vy k monitoru. Granátomet je taky pasé, takže jsem ji nepoužíval.
Přibyly smoke granáty, ale nemám zkušenost z boje, jestli opravdu matou nepřítele.
Trochu mě naštval zprasený zaměřovač na původní HecklerKoch. Namísto kruhu a tečky je tam linka a křížek v kolečku, které celkem ruší pohled.
Od Streloka byste ke konci hry měli dostat plamenomet. Je to gausska s jinými náboji, něco jako střela a plameny kolem. Slušné damage. Zřejmě nejdou dokoupit náboje, takže je brzy po srandě.

Obleky:
Nepřeberné množství, hlavně Exoskeletony. Nakonec lítám stejně v monoliťáckém půlkilovém mundůru, který má nejlepší vlastnosti ve své třídě. Samo vylepšený. Narval jsem tam artefakty 2 bubliny a 2 firefly a měl jsem vystarané. S krvácením není problém, unese 90kg a při promyšleném zatížení se dá běžet skoro bez únavy. Do undergroundnu a jiných bojišť s vojáky v uzavřeném prostoru je lepší si ale vzít něco pevnějšího.
U obleků ze SMRTER je nevýhoda, že jsem nedokázal zhotovit finální upgrade u technika v bunkru. Neukázaly se mi vůbec ikonky. Stejně tak jsem nezvládl dát exoskeletonu běhání, nevím proč mi to nejde.

Helmy:
Je jich spousta, přes nějaké šnorchly a gumáky jsem zkončil u armádní černé (...battle...) s viděním ve tmě a nejlepší ochranou proti střelám a psionikou. Má horší ochranu proti radioaktivitě, ale tohle vždy řeší dva artefakty buble. Zase mě jen potkal problém z vylepšením v bunkru. Ještě je dobrá i helma "....freedom", ale "...battle..." je lepší.

Ostatní:
Zdají se vám sny (animace z her STALKER), v zóně je víc živo, stříká víc krve, nacházíte skřínky, které opravují opotřebené vybavení, dá se spát na více místech, doma (Skadovsk, Yanov atd.) můžete chodit s vystrčenou zbraní, střílet, přibyly nějaké tobolky a změnily se ikonky, hlavně nábojů a to je asi vše.

Osobně bych si rád zahrál původní hry STALKER s mým oblíbeným vybavením ze SMRTER. Jinak je to fajn mod.

Jirinac..

Pon Sep 03, 2012 8:50 pm
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Oblek PSZ DUTY ARMOUR
Objevil jsem nejlepší kombinaci zbaní, obleku a helmy. Helma ...freedom..., oblek PSZ D.A., automat SIG SG 551+tlumič+granátomet, dřevěná odstřelovačka a krátká brokovnice. Zbraně pokryjí veškeré druhy bojových situací. Oblek zaručuje skoro maximální odolnost proti střelám. Jste rychlý zabijácký tank. Běhání je na neomezující úrovni, přeběhnete lokaci bez únavy. A to s 500náboji AP do automatu, 3 granáty, 5 m203, 100 do odstřelovačky, 100 do brokády, jídlo, lékárny. Vylepšení je třeba pečlivě nastavit. Jediná nevýhoda je, že nemáte odolnost proti radioaktivitě, ale pár injekcí u sebe to řeší. Za ty masivní výhody v jiných směrech to stojí. Kdyby měl 5 sekcí pro artefakty, tak je oblek PSZ uplně snový.

Sob Dec 22, 2012 9:27 am
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Jsem si všiml, že se tady obouváte do modu, že se v něm neoddělují zásobníky u některých zbraní. Tady je oprava: http://stalker.filefront.com/file/SMRTE ... don;114115
a tady je optimion pack: http://stalker.filefront.com/file/SMRTE ... ack;111631

Str Jan 23, 2013 5:29 pm
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
vzpomněl jsem si, že jsem měl problém se dostat na střechu "forest authority", dostal se tam někdo z těch co to došel do konce?

Ned Máj 05, 2013 7:09 pm
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
A ta budova se nachází kde ?

Ned Máj 05, 2013 7:18 pm
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
lovecká stanice či forest authority - jak tam pomáháš překazit povinosťákovi šméčko s banditama

Ned Máj 05, 2013 7:31 pm
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 53 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť