• shadow of chernobyl
  • clearsky
  • call of pripyat
  • stalker 2
  • metro 2033
  • modding
  • larp
  • Čerrnobyl
  • forum
         | scorpions.cz | cheater.cz | gta.cz | mafia | gothic | nfs | tgames | doom3 | worms | webtech | ...

Datastors ModPack: Clear Sky Datastors ModPack: Shadow of Chernobyl Nebuďte lamy!
Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Pia Okt 30, 2020 2:13 pm

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.  [ Príspevkov: 38 ]  Choď na stránku 1, 2, 3  Ďalší
 Body 
Autor Správa
Lesník
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať Body
Kolik máte bodů ve stalkerovi ??? zřejmě nevíte co mám na mysli ... myslím tím body za zabité nepřátele,mutany,za splněné ůkoly a za nějaké artefakty ( ale nevím jak za artefakty získat body ) ... já mám celkově něco okolo 3100 bodů,zhruba 2000 za lidi,600 za mutanty a 500 za ůkoly ... málokdo hraje jednu hru tak dlouho,ale věřím že se mezi vámi určitě pár takových najde,já tuto hru hraju už asi 4 měsíce pořád dokola,nejde mi o to abych splnil hlavní ůkol a dostal se do elektrárny,ale hraju jen tak :wink:

Štv Mar 06, 2008 1:16 pm
Mutant - Průvodce
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
Můj styl hry,já po vypnutí vypalovače vyrazil vybírat skrýše,protože jsem jich měl kotel.Bodů mám zatím 3500,tak 2000 za lidi 1000 za mutanty a 500 z a úkoly zhruba.Hrál jsem to od května minulého roku až do těď.

Štv Mar 06, 2008 2:45 pm
Profil ICQ
Olegohater

Odpoveď s citáciou
Poslať 
mám toho trochu víc :D ale sám tomu nevěřím, mám jen Datastorův modpack tak nevim, Datastore neupravoval jsi že se jeden zabitej počítá za třicet ? :shock: :D

Obrázok

Štv Mar 06, 2008 4:28 pm
Zkušený
Zkušený
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
Hej strelec ako tože ty nemaš v PDA riadok s bodmi pre artefakty aj keď ja ten riadok mam ale žiadne artefakty neviem vyhrať ani neviem kde asi to autory zabudli odstraniť neviem

Štv Mar 06, 2008 4:56 pm
Olegohater

Odpoveď s citáciou
Poslať 
nevim, mám Datastorův Modpack a patch 1.0004

Štv Mar 06, 2008 5:16 pm
Lesník
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
střelče,udělej ještě pár screenu,chci se pokochat pohledem na ta čísla :lol: 1 screen od těch zabitych lidi,dolni čast a 2 screeny za mutanty ...

Štv Mar 06, 2008 5:28 pm
Technická podpora
Technická podpora
Obrázok užívateľa

Bydlisko: Prakticky zařízená, jazykovědná, notně modifikovaná sluj
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Kde Střelec končí, Datastor teprve začíná :-)

Obrázok

Štv Mar 06, 2008 5:36 pm
Profil WWW
Lesník
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
tak to daty čumím :shock: já myslel že vytáhnu něco v čem budu vynikat a vy mě takhle převalcujete :oops: teda pokud si ze mě nestřílíte a není to fotomontáž :roll:

Štv Mar 06, 2008 5:39 pm
Technická podpora
Technická podpora
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
Za sebe můžu zodpovědně a s čistým štítem prohlásit, že to žádná fotomontáž není. Jenom dlouhé dny a týdny v Zóně :-)

4 Střelec: Ne, v bodech jsem nic neupravoval :-)

Štv Mar 06, 2008 5:44 pm
Profil WWW
Olegohater

Odpoveď s citáciou
Poslať 
no tak to je divný protože jsem toho určitě nezabil tolik a úkoly jsem dělal jen příběhový

Štv Mar 06, 2008 6:06 pm
Lesník
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
nemají ty artefakty ve statistikách nějakou spojitost s MP ??? já s MP žadnou zkušenost nemám,nikdy sem to nehrál ani neviděl,ale vím že tam něco s artefaktama je ...

4 datastor : a odkud maš těch dalšich 40500 bodů za zabité lidi,když ta vrchní část statistiky má jen 500 bodů :shock: a jak dlouho to asi hraješ ?? to už bude asi rok,řekl bych ...

Štv Mar 06, 2008 6:07 pm
Mutant - Průvodce
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
Jak jste mohli tak dlouho vydržet v Zóně? :shock: :shock:.Já po vypnutí vypalovače splnil všechny questy pro obchodníky,lovil bandity a žoldáky v Rostoku,zombie v Jantaru,a pak tam všude bylo mrtvo,Se skoro nikdo nerespawnoval,v Rostoku ubohých 5 žoldáků,v Jantaru 10 zombie a to bylo vše.

Štv Mar 06, 2008 6:09 pm
Profil ICQ
Technická podpora
Technická podpora
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
4 JV: Zbytek bodů je za mutanty a hlavně za postranní úkoly. Tyhle body jsem sbíral zhruba dva tři měsíce.

Štv Mar 06, 2008 6:14 pm
Profil WWW
Lesník
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
tak to teda zírám,daty ... seš borec :wink: nejrači bych ti to řekl do očí,kdybych měl možnost ...

4 Snork: ja myslím že se ti mutanti a lidi respawnujou pořád,nehledě na to jak dlouho tu danou hru hraješ ... opravte mě,jestli se mýlím :roll:

Štv Mar 06, 2008 6:33 pm
Mutant - Průvodce
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
Já vím,ale dyž mě se nějak posrala reputace,a každý mě napadal,od neutrálů až po svobodu a povinnost.Tak sem musel střílet každého,a to pak byla zóna vylidněná.Teď hraju bez módů a v Jantaru je snorků jaknase...eee..nasází.

Už tam čistím potřetí(ti snorkové snad prcaj někde v tunelech a vylézají do bažin a komplexu,nebo je někde za mapou továrna na snorky?),neví někdo jestli Voronin nezadá někdy úkol k likvidaci snorků v tunelech v Jantaru,v textech to je tak nevim.V textech je napsaný tohle:Je potřeba vyčistit tunely v sektoru Jantar,pokud je ti život milý tak už se tam před deštěm neschováš no jo.Pár našich už tam operuje tak se k nim přidej a ty snorky postřílejte.

Štv Mar 06, 2008 6:37 pm
Profil ICQ
Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.   [ Príspevkov: 38 ]  Choď na stránku 1, 2, 3  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť