• shadow of chernobyl
  • clearsky
  • call of pripyat
  • stalker 2
  • metro 2033
  • modding
  • larp
  • Čerrnobyl
  • forum
         | scorpions.cz | cheater.cz | gta.cz | mafia | gothic | nfs | tgames | doom3 | worms | webtech | ...

Datastors ModPack: Clear Sky Datastors ModPack: Shadow of Chernobyl Nebuďte lamy!
Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Pia Okt 30, 2020 2:11 pm

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.  [ Príspevkov: 57 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4  Ďalší
 Příběh, jak je to se Střelcem a tak dál 
Autor Správa
Mírně zkušený
Mírně zkušený
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
Omlouvám se za chybnou informaci tady se to objevilo až dneska, čet jsem to na sousednim foru. Nezlob se. Hlavně že už je to tady. :)

Ned Máj 13, 2007 11:27 pm
Mírně zkušený
Mírně zkušený
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
Jo a mimochodem, DOBRÁ PRÁCE. :wink:

Ned Máj 13, 2007 11:30 pm
Stalker pseudoIntelektuál
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
ti C-Consciousness jsou pěkní kreténi - co si vůbec myslej - ovládat lidi a nutit je k "důležitějším" úkolům

Pon Máj 14, 2007 10:58 am
Mírně zkušený
Mírně zkušený
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
Zajmavy je že když já jsem Střelec tak proč mě Lyšák nebo šedivák, kterí Střelce trocha znají mě nepoznali? Nebo jiná NPC přece někdy Střelce viděli tak jim aspoň můžu být povědomí, mám v tom zmatek a nekdy jasno :lol:

Pon Máj 14, 2007 3:42 pm
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
Strec píše:
Zajmavy je že když já jsem Střelec tak proč mě Lyšák nebo šedivák, kterí Střelce trocha znají mě nepoznali? Nebo jiná NPC přece někdy Střelce viděli tak jim aspoň můžu být povědomí, mám v tom zmatek a nekdy jasno :lol:

v tom máš pravdu, ale je možný že jsi v "zombie" stavu byl tak dlouho, že jsi třeba zhubnul nebo ti třeba přibyli jizvy nebo něco na ten způsob

Pon Máj 14, 2007 5:48 pm
Mírně zkušený
Mírně zkušený
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
A proč by tě měl lišák nebo šedivák znát, věděli přez Krtka akorát o jeho skrýši, ale osobně se asi nesetkali. Ale za prvé pozná vás Doktor a za druhé vás pozná kuchař ze svobody, i když je zhulenej jak paprika a nevybaví si vaše jméno. 8)

Pon Máj 14, 2007 6:08 pm
Mírně zkušený
Mírně zkušený
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
angel píše:
A proč by tě měl lišák nebo šedivák znát, věděli přez Krtka akorát o jeho skrýši, ale osobně se asi nesetkali. Ale za prvé pozná vás Doktor a za druhé vás pozná kuchař ze svobody, i když je zhulenej jak paprika a nevybaví si vaše jméno. 8)
to já dával takovej příklad lidí co ví něco o Střelci, ale díky dobrá poznámka

Pon Máj 14, 2007 6:52 pm
Mírně zkušený
Mírně zkušený
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
myslim že i to (tělo) co se vezlo na v autě byl Střelec (Marked One) a ten blesk ho nějak dal dohromady :D :wink: tož zkusim sehnat víc důkazů

Pon Máj 14, 2007 6:54 pm
Mírně zkušený
Mírně zkušený
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
Strec píše:
myslim že i to (tělo) co se vezlo na v autě byl Střelec (Marked One) a ten blesk ho nějak dal dohromady :D :wink: tož zkusim sehnat víc důkazů
Hele seš si jistej? Stalkři jsou všichni ti, který navrátili ze srdce zony jako svý agenty... Možná, že každý z nich, a nejen STRELOK má to pěkné tetování. A pokud si pamatuju to (tělo) nemělo na lebce ani kousek masa, to by byl fakt zázrak jak v Lurdách...

Pon Máj 14, 2007 7:40 pm
Mírně zkušený
Mírně zkušený
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
taky si říkám, ale zase ten výboj a následnej výbuch, si mysliš že by to v takovim stavu (dobrym stavu) někdo přežil? :wink: a všechno jsou to jen moje úvahy někdy jsou blby někdy ne, ale o tom to je a díky každou připomínkou sem blíž k pravdě :D

Pon Máj 14, 2007 7:58 pm
Mírně zkušený
Mírně zkušený
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
Třeba máš pravdu, třeba ne :?: A úvaha nemůže být nikdy "blbá", úvaha je prostě pokus o nalezení pravdy a ty seš chlape hledač jak se patří. Jen tak dál, vsadim se že nakonec fakt přídeš s něčim z čeho pudem do kolen.... :wink:

Pon Máj 14, 2007 8:51 pm
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
pokud by někoho zajmal můj názor... :)
podle mího Střelce zachránilo to, že byl velkej frajer mezi stalkerama (jak říkal barman) a navíc i to, že měl zabít sám sebe - to se ještě žádnímu agentu C-conques nepřihodilo, a možná to byl ten rozdíl kterej ho zachránil
ale stejně je to divný - ti C-conques ovládaj ostatní lidi aby je použili k "lepším" cílům

Pon Máj 14, 2007 9:07 pm
Mírně zkušený
Mírně zkušený
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
zjistil jsem jednu drobnou věc, jak na začátku jede ten náklaďák tak ta (asi už ne moc živá osoba :) ) má venku ruku a na ní je S.T.R.A.L.K.E.R. je pravda že to může mít víc agentů, ale je jisty že v tom autě asi (Marked One) je (a proč by vývojáři poukazovaly zrovna na tuhle asi už mrtvolu (všechno má svůj účel :wink: ) a dik za pochvalu Angel :wink: taky ti děkuju v tvych postřezích na moje menší chybičky, nepřesnosti a tím se můžu lépe dostat k cíly DIK

Pon Máj 14, 2007 11:25 pm
Mírně zkušený
Mírně zkušený
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
jo taky jsem viděl před chvílí jedno video jak sem vypl vypalovač mozků v red forest a tam sem si něco uvědomil, ale to si ještě proberu v hlavě a dám to sem dneska odpoledne :wink: (dobry je že největší záhada je vyřešená, tu vyřešil už někdo předemnou (strelok sem já) a já v tom hledám další pidi záhady :lol: tož tak příště :arrow:

Pon Máj 14, 2007 11:30 pm
Veterán
Veterán
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
takze kdyz se chci pridat k C-Consciousness tak budu vyuzivat lidi k "vyssim" ukolum ? a kdyz ne tak co ?
btw: to tetovani je moc pekny. asi si ho necham udelat v realu. pekne stejny jak ma Označený

Pon Máj 14, 2007 11:33 pm
Profil ICQ
Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.   [ Príspevkov: 57 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť