• shadow of chernobyl
  • clearsky
  • call of pripyat
  • stalker 2
  • metro 2033
  • modding
  • larp
  • Čerrnobyl
  • forum
         | scorpions.cz | cheater.cz | gta.cz | mafia | gothic | nfs | tgames | doom3 | worms | webtech | ...

Datastors ModPack: Clear Sky Datastors ModPack: Shadow of Chernobyl Nebuďte lamy!
Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Uto Jún 18, 2019 1:37 am

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.  [ Príspevkov: 3 ] 
 BARMAN predavac 
Autor Správa
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať BARMAN predavac
mal som verziu hry 1.0001 bolo vsetko OK, teraz som si tam hodil 1.0004 a nieco velmi zaujimave sa mi stalo, predtym som hral novice, teraz mam uroven STALKER, ale ked dojdem k barmanovi, ma tam vsetko co moze stalker potrebovat, najlepsie zbrane, exoskeletony a ine obleky....., stretli ste sa s tym uz? nemam ziadny mod podotykam. navyse tie ceny ma take ze dakujem pekne, 200000 nenazbieram ani za 2 roky.

Obrázok

Pia Júl 25, 2008 5:22 pm
Profil ICQ
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
To si děláš srandu nechci tvrdit, že peníze je snadné sehnat bez cheatu, ale když-li průběžně plníš vedlejší úkoly a sbíráš vše cenné, tak za nějakou dobu budeš mít slušně nabitý baťoch plný rublů.
A k těm zbraním bych si netroufal tvrdit, že by měl zrovna BARMAN nejlepší zbraně co jsou v zóně to snad nemá vůbec žádný obcodník a pokud jde o speciální zbraně ty se ve hře těžko hledají a málokdy je možné je objevit snad za pomoci různých návodů

Má nová PC SESTAVA není sice nejlepší, ale hlavní je, že si na tom zahraju GTA IV + STALKER CLEAR SKY NA MAX detail :-)) AMD Athlon 64 x2 5600+,základní deska Gigabite AM2 Ma690g, paměť kingston 2x1024 MB DRR3,hardisk přes 540 GB,zdroj.ATX 500w,grafická karta ATi raedon HD 3850 512MB DDR3, Bluray vypalovačka LG GGw-H20L.

Pon Aug 11, 2008 3:52 pm
Mírně zkušený
Mírně zkušený
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať re
Ja som nazbieral za celu hru okolo 250 tisic,a som nevedel co robit s tymi peniazmi... :lol: ked mozem poradit,zbieraj vsetky artefakty a predavaj ich barmanovy,a pln vsetky postranne ulohy a budes mat penazi ako smeti. :lol:

Pon Aug 11, 2008 7:45 pm
Profil ICQ
Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.   [ Príspevkov: 3 ] 

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť