• shadow of chernobyl
  • clearsky
  • call of pripyat
  • stalker 2
  • metro 2033
  • modding
  • larp
  • Čerrnobyl
  • forum
         | scorpions.cz | cheater.cz | gta.cz | mafia | gothic | nfs | tgames | doom3 | worms | webtech | ...

Datastors ModPack: Clear Sky Datastors ModPack: Shadow of Chernobyl Nebuďte lamy!
Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Pon Feb 24, 2020 1:16 pm

Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 4 ] 
 Strelba do chrbta od NPC 
Autor Správa
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať Strelba do chrbta od NPC
Zdar, stala sa mi zaujimava vec, siel som kardanovi pre nastroje k zoldakom, vypitali si odomna jedlo, mal som ho doslova tony tak si zobrali 4 konzervy a 2 chleby (asi, nepametam si to presne) ale proste dost jedla mi zostalo, cize si zobrali kolko chceli, ziadne zeby som im dal malo... nechali ma prejst k nastrojom, zobral som si ich a ako som odchadzal tak mi zrazu zacali vsetci strielat do chrbta (ked som bol asi 10 - 15 metrov uz prec od nich).. viete mi to niekto pls vysvetlit? nijak som ich nevyprovokoval nemieril na nich, nestrielal po nich nic podobne.. diky

Sob Feb 01, 2014 4:32 pm
Profil WWW
Technická podpora
Technická podpora
Obrázok užívateľa

Bydlisko: Prakticky zařízená, jazykovědná, notně modifikovaná sluj
Odpoveď s citáciou
Poslať Re: Strelba do chrbta od NPC
Stačí jenom to, že máš vytaženou zbraň. Nejdřív tě jejich velitel upozorní, pak dá ještě jednu výstrahu a nakonec začnou všichni střílet.

Sob Feb 01, 2014 5:34 pm
Profil WWW
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
ked som sa blizil k nim tak mi povedal aby som ju odlozil tak som ju odlozil, ked som odchadzal tak som ju vytiahol az ked som opustil ich zakladnu, tiez povedal aby som ju odlozil ale vzhladom na to ze som odchadzal som to nebral velmi k srdcu a zrazu strelba... dost ma to prekvapilo, lebo tam ani nie je upozornenie ze do akej vzdialenosti nesmiem pouzivat zbrane (ako pri skadovsku napr) inak, kde vsade to takto funguje? lebo napr pri prechode cez zakladnu banditov co maju na jednej juznej ceste (nespomeniem si meno) som spravil to iste (zlozit zbran tesne pred vstupom a vybrat tesne po odchode a tam problem nebol

Sob Feb 01, 2014 5:43 pm
Profil WWW
Technická podpora
Technická podpora
Obrázok užívateľa

Bydlisko: Prakticky zařízená, jazykovědná, notně modifikovaná sluj
Odpoveď s citáciou
Metráž ti přesně neřeknu, ale zrovna tady u těch žoldáků je lepší mít zbraň v ruce až někde na příjezdovce - dokonce snad ještě za zdí hra detekuje, že na tebe žoldáci vidí a můžou po tobě zaútočit. U čističky tě pak žoldáci dokonce rovnou pošlou k šípku, i když stojíš hodně v povzdálí.

Sob Feb 01, 2014 9:17 pm
Profil WWW
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 4 ] 

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť