• shadow of chernobyl
  • clearsky
  • call of pripyat
  • stalker 2
  • metro 2033
  • modding
  • larp
  • Čerrnobyl
  • forum
         | scorpions.cz | cheater.cz | gta.cz | mafia | gothic | nfs | tgames | doom3 | worms | webtech | ...

Datastors ModPack: Clear Sky Datastors ModPack: Shadow of Chernobyl Nebuďte lamy!
Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Pon Feb 24, 2020 1:24 pm

Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 51 ]  Choď na stránku 1, 2, 3, 4  Ďalší
 Konce Hry 
Autor Správa
Mírně zkušený
Mírně zkušený

Odpoveď s citáciou
Poslať Konce Hry
No uz som hru presiel ale neviem aky mam koniec:
1.Na Skadowsk zautocili Snorkovia ale pseudopsy na nich zautocili tak azachranili Skadowsk
2.Vedci splnili ulohu a vyrabali lieky
3.Cardon prepadol alkoholu a opustil zonu
4.Porucik SOKOLOV sa vratil do civilu
5.Sloboda a Duty sa zmenili na neutral
No aky mam koniec hry DOBRY ci ZLY :?:

A idem hrat ODZACIATKU :D

Naposledy upravil NBAHKOB dňa Ned Nov 01, 2009 6:50 pm, celkovo upravené 1

Ned Nov 01, 2009 6:34 pm
Zkušený
Zkušený
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať Re: Konce Hry
Ti snorci nenapdali Skadows ale 3 stalkery, kteří se schovali do vraku lodi před blowautem :) takže ty ho nemáš ani dobrý an zlí řekl bych že spíš neutrální
Já měl konec-1. upíři sou mrtvý
2. Skadowsk si získal slávu jako Bar100radov
3. Zulu, Vano a Lt.Sokol přežili
4. Vedci splnili ulohu a dostali finance
5. Kardan se spřáhl s Ašotem a založili dílnu
6. Janov se stal klondaikem artefaktů
7. válka mezi povinnosti a svobodou vedla k tomu že se začali připojovat k
neutrálům
8. Střelec se stal vedeckým poradcem
9. Jen velice málo stalkerů šlo do pripyati když slyšeli o válce s monolitem

Naposledy upravil Lerry dňa Str Nov 04, 2009 7:18 am, celkovo upravené 1

Ned Nov 01, 2009 6:46 pm
Profil WWW
Veterán
Veterán
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Lerry: Ty máš relatívne dobrý koniec, chýba ti však ešte info o Garikovi, Oáze, Žoldákoch, Zulu, Sova, a o Kavalskom. :) to mám zo súborov hry :)

Uto Nov 03, 2009 10:27 pm
Zkušený
Zkušený
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
To jsem už nechtěl psát :) Oázu už enbyla legenda sme tam měl, Zulu a celá výprava přežila
Žoldaci dál pokračujou ve svém... atd :)

Str Nov 04, 2009 7:13 am
Profil WWW
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Lerry píše:

8. Střelec se stal vedeckým poradcem

a mne ho odpraskli pocas uteku k vrtulnikom...a vratil som sa na zakladnu a on tam lezal mrtvy respawnuty pri ohni... :lol:

Str Nov 25, 2009 8:54 pm
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
sa chcem opytat kde ste sa stretli so strelcom a preco?

Štv Nov 26, 2009 3:16 pm
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
No já měl konec stejný jak Lerry až na to že Povinnost získala převahu a při jedné takové přestřelce byl zastřelen Loki, tím pádem tedy Svoboda jako frakce zanikla. No a pak tam vznikla nějaká další frakce jejímž zakladatelem byl nějaký Tramp, ale nevím o koho se jedná dokonce ani název frakce není znám, tedy tak sem to měl v tom konci. A jinak nevíte kde se ten Tramp dá třeba najít nebo dá se na něj někde narazit nebo se tam objeví až po skončení dějové linie.

Štv Nov 26, 2009 4:00 pm
Veterán
Veterán
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
No to by ma zaujímalo, tiež či je ten Tramp v hre. Zaujímavé je že aj obyčajným stalkerom (konkrétne banditom a samotárom) sa generuje práve toto priezvisko (Tramp) :D

Avšak samotný Tramp (ktorý sa spomína v outre) by mal byť v Povinnosti, usudzujem z tohto dialógu:

about_quests_dialog_dolg_56 píše:
Podívej se po dobrovolnících mezi Povinností. Třeba Tramp. Nikde tady nemaká, takže by ho plukovník mohl pustit.

A v outre sa tiež spomína nejaký stalker Stray. Podľa herných súborov by mal "dobrý" koniec obsahovať práve tú časť s Trampom. So Strayom by mal byť zlý koniec.

V outre sa prehrá časť so Strayom ak hráč nevezme Gaunera do Pripjate (a musí prežiť prechod Pripjať-1). V opačnom prípade sa prehrá časť s Trampom.

Štv Nov 26, 2009 5:29 pm
Zkušený
Zkušený
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Tramp je v podstatě vudce monolítaku, těch kterým pomahate v jupiteru k dosažení ukrytu . Říka s emu všelijak - Gauner, Rogue , Tramp . :)

Štv Nov 26, 2009 5:49 pm
Profil WWW
Veterán
Veterán
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Lerry: OK :) Zisťujem, že ten český preklad v tých dvoch titulkoch v outre je na 2 veci :) V s-cope je Gauner označený v oboch titulkoch správne (Rogue).

Štv Nov 26, 2009 6:22 pm
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
No a kolik je vůbec v CoP konců, řekl bych že jich zde bude mnohem více než např. SoCh. Teda aspoň podle plnění úkolů bych to tak tipoval, protože většina těch úkolů se dá udělat na více způsobů což ovlivňuje právě celý průběh hry. Např. ten můj problém s Monolitem a náklonností určité frakce. Jenom kvůli tomu že jsem Povinnost naverboval na ochranu vědců, dal jim obě PDA a listiny z továrny Jupiter nemůžu dokončit právě úkol s Monolitem z čehož pak vyplývá že budu mít špatný konec jenom kvůli tomu že do Pripyati se mnou Gauner nepújde. Takže to znamená asi že zde je jenom jedna možnost a to ta že bych informace měl rozdělit jednotlivě mezi obě frakce aby se nakonci začali přidávat k Neutrálům a tím pádem by pak asi neměl být problém se skupinou Monolitu, pak tedy asi ale zaniknou obě tyto frakce nebo jak to bude a nejsu si jistý jestli pak vznikne ta nová frakce kterou založí právě ten Tramp(Gauner pokuď je to teda on) ale tak nevím jestli se to počítá jako dobrý nebo špatný konec. Navíc by mě i zajímalo jak tedda jednotlivé úkoly plnit aby hráč dosáhl co možná nejlepšího zakončení. Ví to někdo

Štv Nov 26, 2009 6:48 pm
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Ja som mal taky koniec
1.Alexander Degtyarev bol povyseny na plukovnika punukli mu kancelariu ale odmietol zaziadal o velenie inej jednotky.
2.Zulu sa vratil na zakladnu a o bol odmeneni Radom Strieborneho stitu samotnym generalom Voroninom.
3.Vana sa pridal k Slobode a zikal si tam respekt.
4.Vdaka zniceniu upirov v Areali BIS sa Skadowsk sta bezpecnym miestom.
5.Niektory zo Slobody a Povinnosti sa pridaly k neutralom.
6.Na Skadowsk zautocili snorkovia ale pseudopsie stenata pomohly stalkerom neutralom a kazdy si osvojil aspon jedno.
7.Armada zacala v malom vyrabat Gaus pusky ale municia bola velmi draha tak vyrobu museli obmedzit.
8.Kardan podlahol alkoholu dostal otravu a nakoniec opustil zonu.
9.Strelec podal vsetky informacie a stal sa vedeckym hlavnym poradcom.
10. Informacie ziskane velmi znepokojili hlevne velenie.
11.Plukovnik Kowalski sa pokusal upozornit na hlavnu pricinu zlyhania operarcie ale nakoniec rezignoval.
12.Porucik Sokolov sa vratil k priezkumnim letom ale neskor o nad Limanskom zostrelili
bol 2 tyzdne nezvestni potpm sa objavil zivi a zdravy v Kordonu ako jediny prezil
odosiel z armady az zivi sa ako sukromny pilot.
13.Sultan a jeho opustili Skadowsk , mistny bar sa vyrovnal slave baru U100 Radov.
14.Len malo stalkerov sa vydalo do Pripjat ked sa dozvedelio Monolitu.
15.Vynorila sa nova skupina vlemi dobre vyzdrojeni a vystrojeni udajne to boli byvali clenovia
Monolitu vedie ich Tramp ich ciel zostava neznamy.
16. Zoldnieri si pokrcovali v kseftoch zaujimali ich predovstekym laboratoria ich klientov
sa nepodarilo najst.
17.Vlada za dozvedela o uspechoch vedcom pri vytvoreni liekov a dala im peniaze.
18.Vsetky dukumenty ktore Alexander Degtyarev zozbieral oznacila SBU ako prisne tajne a dala
pod zamok.

Štv Nov 26, 2009 7:48 pm
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
V každém případě to byla mega řežba a po nezdárném clear sky, jsem ji hrál od začátku do konce, bez jediného pádu. Super, nelituji, že jsem si počkal a dal za ni těch 900 Kč.
Někde jsem četl, že jde pokračovat v plnění úkolů i po konci hry, ale ve chvíli, kdy jsem nastoupil do vrtulníků mi to dalo na výběr a napsalo to hlášku, že se nebudu už moci vrátit. Co je na tom pravdy? Ještě mnoho úkolů jsem nedořešil a rád bych tak učinil. Asi budu muset oprášit nějaký starší save. Ale to zase nebudu mít dokončený hlavní děj?!?

Pia Dec 18, 2009 6:27 pm
Technická podpora
Technická podpora
Obrázok užívateľa

Bydlisko: Prakticky zařízená, jazykovědná, notně modifikovaná sluj
Odpoveď s citáciou
Vždyť se to tady už psalo - buď nasedneš do vrtulníků a konec a nebo nenasedneš a Freeplay.

Pia Dec 18, 2009 7:40 pm
Profil WWW
Veterán
Veterán
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
datastor: zaujímavé, že tá otázka je intuitívna a pritom kopu ľudí má problém sa dostať do freeplay. Nebolo by aj na škodu pridať autosave tesne pred freeplayom do DMP, čo myslíš? Mám sa na to pozrieť?

Pia Dec 18, 2009 9:01 pm
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 51 ]  Choď na stránku 1, 2, 3, 4  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť