• shadow of chernobyl
  • clearsky
  • call of pripyat
  • stalker 2
  • metro 2033
  • modding
  • larp
  • Čerrnobyl
  • forum
         | scorpions.cz | cheater.cz | gta.cz | mafia | gothic | nfs | tgames | doom3 | worms | webtech | ...

Datastors ModPack: Clear Sky Datastors ModPack: Shadow of Chernobyl Nebuďte lamy!
Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Sob Sep 21, 2019 12:30 pm

Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 30 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2
 Ktery dil Stalkera je podle vas nejpodarenejsi?? 

Hlasovanie končí za Pon Apr 12, 2010 11:41 am
SHADOW OF CHERNOBYL 28%  28%  [ 9 ]
SHADOW OF CHERNOBYL+Datastor mod 34%  34%  [ 11 ]
CLEAR SKY 3%  3%  [ 1 ]
CLEAR SKY+Datastor mod 3%  3%  [ 1 ]
CALL OF PRIPYAT 25%  25%  [ 8 ]
CALL OF PRIPYAT+Datastor mod 6%  6%  [ 2 ]
Celkom hlasov : 32

Autor Správa
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Poslať Re: Ktery dil Stalkera je podle vas nejpodarenejsi??
mnn píše:
Čo však zamrzí ešte viac je nedotiahnutá Pripjať :cry:

Ta Pripyať co tam je patří jiné hře a omylem to připojili k předchozím dvoum lokacím ( které byly fantastické ). Ne, fakt to tam odflákli, žádné úkoly a když už, tak podobné ( trapné ). Když jsem měl nastoupit do vrtulníku, tak jsem dobrých pár minut nemohl uvěřit, že je konec :shock: :D .

Uto Jan 12, 2010 11:37 am
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
No je pravda ze do lokace Pripyat se mohlo dostat ponekud vice ukolu,ale prvni dve lokace to cloveku vynahradi.

Uto Jan 12, 2010 11:53 am
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Bydlisko: Kordon - ta fajna stara budova za zeleznicnym precestim s podkrovim
Odpoveď s citáciou
za nedotiahnutost SoC,CS,CoP mozme davat vinu z casti aj GSC ale nezabudajte kto tvori
pravidla, tym je sponzor, takze ked sponzor uzna budget a povoli oznamenie/zverejnenie projektu, datum vydania, trailery, screeny atd. tak to tak aj vyzera, ak sa nieco nestiha, tak sa zacinaju veci skrtat (dokonca aj rozpocty)
Trebars take Illusion Softworks este ked sa pred par rokmi neukrylo pod kridla TAKE2.
TAKE2 vylucne rozkazuje o uverejnovani info, medii, ohladom ostatnych projektov (mafia2...)
Dokonca rozhodli aj o tom ze 2 ich predosle projekty prestali uplne podporovat (ziadne patche, mapy, atd)
Niekde som videl ze Stalker bol porovnavany s ostatnymi gamesami (call of duty napr.), co by som asi neriesil, predsa len sa neda porovnavat linearna hra so stalkerom kde mate volnu ruku (uz len napr. moznost zabit hocikoho kto je killable, hrat s RPG a granatometmi, alebo s tlmicmi) kdezto CoD vas vedie stale za rucicku,

SoC,CS sa mne pacili dost, v SoC ma dost pochytili postavy, ze boli postavy velakrat spominane, hrac ich musel vyhladavat, dejovo boli prelinane, v novych castiach mi to chyba viac, v CS mi to chybalo dost, nejaka ta zapletka, konspiracia, nieco co nieje predvidatelne ako v nejakom fakt dobrom filme (LA confidential napr)

Pon Feb 01, 2010 11:57 pm
Profil ICQ
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
No tak Stin je jasna volba :D Ale rozhodne bez MODu. Nic proti tem, co je vytvarej (alespon ma hra svoji komunitu), ale at jsem zkousel jakykoliv MOD, tak me to uz neprislo jako Stalker. Stin hraju jen s upraveny configem na grafiku a i po dvacaty u toho chrochtam blahem :lol:

Uto Feb 02, 2010 9:37 am
Profil ICQ
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Tož včera jsem dohrál CoP, takže můžu hodnotit. Všechny sem hrál bez módů, protože mi přijde, když už si to pořídim, tak minimálně na poprvý to chci zažít se všema originálníma "chybama a kladama". Co se týče atmosféry, je jednoznačně nejlepší SoC. Ovšem jelikož sem udělal tu chybu, že sem to hrál až po CS, tak to pro mě celkově docela ztratilo, protože mi tam chybělo vylepšování a opravování. Podle misí se mi zdá nejlepší CoP, až na Pripyat. Shrnuto celkově od nejlepšího:
CoP (hlavně mise, celkově ale dotáhnout)
SoC (hlavně atmosféra, hrát to před CS, byl by nejlepší)
CS (hlavně se to tu umístilo, víceméně kvůli všemu)

Sob Feb 06, 2010 11:42 am
Veterán
Veterán
Obrázok užívateľa

Bydlisko: Zóna, tam kde človek môže uvažovať sám, bez ostatných.
Odpoveď s citáciou
Clear Sky som síce nehral ,ale podľa mna sa Cop blíží tesne za Shadow of Chernobyl.1 je podľa mna naj a Cop je bez módov príliš ľahké.S DMP je to úplne iné kafe. 8) Najme ked vás do plastového vreca pošle bandita s obyčajným makarovom.

Pon Júl 26, 2010 10:53 am
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Navážu tady na tohle viewtopic.php?f=48&t=3609 vlákno:
Pseudodog: Jak si mám vytvořit vlastní názor na hru kterou jsem ještě nehrál ?? Já se ptám na cizí názory proto abych věděl zda se mi vyplatí si hru koupit, protože nebudu utráce 12 stovek za něco o čem nic nevim ! Mám si to snad koupit a když se mi to nebude líbit tak to zahodit ? Pokud GSC nevydá demo (pokud ho vydalo a uniklo mi to pak se omlouvám) a warez linky nefungujou (pro lidi co nesnáší warez: ano zkoušel jsem to stahovat ale JEN abych to vyzkoušel, pak bych si to koupil) tak jak mám asi proboha zjistit jak ta hra vypadá a jak se hraje předtim než si jí koupim ? :roll:

Pon Nov 29, 2010 9:54 pm
Technická podpora
Technická podpora
Obrázok užívateľa

Bydlisko: Prakticky zařízená, jazykovědná, notně modifikovaná sluj
Odpoveď s citáciou
Platí v zásadě lehká poučka: Pokud chceš fajn příběh a silnou atmosféru, zvol Stín Černobylu. Pokud chceš nudnější příběh bez zvratů a s krátkou úvodní a finální animací (o herní době nemluvě), zvol Call of Pripyat. Pokud bys zatoužil po stupiditě v plnění úkolů, nesmyslnosti, hromadě chyb a absenci příběhu, zvol Clear Sky. No a pokud na to budeš mít žaludek, zkus si CSko rozjet v základní verzi bez patchů.

Pon Nov 29, 2010 10:10 pm
Profil WWW
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
:D AAA CS bez patchů :evil: OK, CoP si asi koupim, ale na CS kašlu, zbytečný utrácení...

Pon Nov 29, 2010 10:16 pm
Veterán
Veterán
Obrázok užívateľa

Bydlisko: Rudý les, před tunelem doprava, potom podle krvavých stop
Odpoveď s citáciou
Bloodlucker píše:
:D AAA CS bez patchů :evil: OK, CoP si asi koupim, ale na CS kašlu, zbytečný utrácení...

chichichi,"zbytecne utraceni",chichichi,nevim co bych ti na to rek,jenom jedno - nezkusis,nevic :roll:

Uto Nov 30, 2010 5:54 am
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
JEDNOZNAČNE SHADOW OF CHERNOBYL.
Duvody: V první řade podzemní komplexy dotvárají takovou atosféru že až až když jsem přišel do podzemních komplexu poprvé tak mi vyliezli oči jak slimákovi záhradnému.
Duvod číslo dva: Dostal jsem se až uplne do středu elektrárny.

Neviem či sa to stalo iba mne ale keď som tam bol a musel som hájiť tu pozíciu a pritom na mňa išla tlupa monoliťákov (v elektrárni) tak keď som niekoho zastrelil a pozrel som sa mu na zbraň tak bola nejaká úplne iná taká ktorú som za celu dobu hrania nenašiel a ani nevidel neviem čo to bol za model nebol to ani f2000 ani gunasova pistolka. Proste niečo úplne nové, ale nemal som čas ju vyskúšať (radiácia, monoliťáci, časový limit)
Takže ak máte niekto rovnaké skúsenosti tak môžete napísať.

Sob Apr 30, 2011 9:35 am
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
U mňa vedie SOCH. Tá atmosféra ma dostala, úplne. Ako stalkeri posedavaju okolo ohňa a jeden hrá na gitaru, ostatní sa rozprávajú, no super.

Štv Apr 05, 2012 11:40 pm
Profil ICQ
Mírně zkušený
Mírně zkušený
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Podľa mňa je najlepší SoCh. :) Po ňom je CoP. :wink: A o CS ani nehovorím, to je katastrofa! :x :evil: SoCh vyniká silnou a desivou atmosférou, pohlcujúcim príbehom a pútavou hrateľnosťou. CoP vyniká predovšetkým zaujímavosťou a zvláštnosťou. Samozrejme, hrám s DMP. :wink:

Pia Máj 11, 2012 9:06 pm
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Tak pre mňa je to asi COP
Bola to moja prvá stalkerka. Do vtedy som si myslel, že stalker je nejaká klasická hororovka. Potom čo som hral COP prvýkrát, tak to bol zážitok.
COP má viac reálnejšiu atmosféru. Stačí sa pozrieť na továrňu Jupiter, dosť pripomína tu skutočnú aj tie naše Slovenské staré továrne od totality.
Potom som viac menej rád , že bandity na mňa neútočia.
Len tá mapa sa mi zdá trochu menšia.
CS má asi najväčšie mapy. Neviem prečo :D
SOC som dohrál asi osemkrát. Dve hry s dobrým koncom (rozstrieľanie toho C-vedomia)

Sob Máj 09, 2015 9:52 am
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
To je hodně těžká otázka, všichni Stalkeři mají něco do sebe. Ale podle mě je asi nejlepší Soch, potom CS, a nakonec CoP

Uto Dec 05, 2017 7:04 am
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 30 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť