• shadow of chernobyl
  • clearsky
  • call of pripyat
  • stalker 2
  • metro 2033
  • modding
  • larp
  • Čerrnobyl
  • forum
         | scorpions.cz | cheater.cz | gta.cz | mafia | gothic | nfs | tgames | doom3 | worms | webtech | ...

Datastors ModPack: Clear Sky Datastors ModPack: Shadow of Chernobyl Nebuďte lamy!
Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Uto Mar 31, 2020 3:48 am

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.  [ Príspevkov: 2 ] 
 Okolí prypiati a chernobylu v reálu-diskuse 
Autor Správa
Zelenáč

Poslať Okolí prypiati a chernobylu v reálu-diskuse
Tak co zkušení stalkeři,hledači artefaktů prahnoucí po smrti v masomlejnku,nemáte taky takovou chuť si jen tak smyšleně tlachat jak to v okolí chernobylu vlastně doopravdy je?
Čistě teoretické názory,žádná fakta,jen něco typu:co když.. Já mám chut se do toho vrhnout pořádnou. Někdy,když sedím na křesle a přemýšlím o životě,dojdu občásek i ke hře stalker,a v hlavě se mi honí všelijaké představy.
Prosím neříkejte že jsem blázen,já beru jen tak ze srandy všechno co tu tak píšu,ale někdy mi leží v palici myšlenka,že zóna opravdu existuje..

Dnes mi to připoměl článek na webu novinky.cz . Konkrétně tento:http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/208769-moskva-nechala-zavrit-web-ktery-informoval-o-pozarech-v-lesich-u-cernobylu.html

Jak to bylo tenkrát,SSSR nechtělo aby se informace o nehodě v chernobylu dozvěděl svět,a jak je to dnes? Možná se toho až tak moc nezměnilo. Kdoví co se dnes skrývá v rudých lesích v okolí prypiati?

Čekám vášnivou diskusi :twisted: :twisted:

Pon Aug 16, 2010 12:50 pm
Shifty první Telecí
Shifty první Telecí
Obrázok užívateľa

Poslať Re: Okolí prypiati a chernobylu v reálu-diskuse
viewtopic.php?f=14&t=82 tady máš vášnivou diskuzi.

Pon Aug 16, 2010 2:02 pm
Profil ICQ WWW
Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.   [ Príspevkov: 2 ] 

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť