• shadow of chernobyl
  • clearsky
  • call of pripyat
  • stalker 2
  • metro 2033
  • modding
  • larp
  • Čerrnobyl
  • forum
         | scorpions.cz | cheater.cz | gta.cz | mafia | gothic | nfs | tgames | doom3 | worms | webtech | ...

Datastors ModPack: Clear Sky Datastors ModPack: Shadow of Chernobyl Nebuďte lamy!
Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Ned Sep 22, 2019 9:42 pm

Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 4 ] 
 Náročná hra pre výkonný PC ? 
Autor Správa
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Poslať Náročná hra pre výkonný PC ?
Ahojte, mám už asi dva roky problém práve s touto hrou. Rád by som si ju zahral, ale nemôžem - PC sa mi veľmi prehrieva ( ventilátor ide na max. otáčky ) a po 5-10 minút mi buď hra spadne, alebo ju musím vypnúť kvôli danej teplote.

Iné hry, ktoré sú omnoho náročnejšie na grafiku mi idú bez problémov ( ventilátor beží na vysoké otáčky, ale nemusím hru vypnúť ).

Mám origo hru ( US verziu ) a z toho dôvodu inštalujem stiahnutú verziu, ktorá je v ruštine. Môže to spôsobovať práve tá warezová verzia?

PC zostava :
CPU - i5 3570 3,4 ghz
Grafická - GeForce gtx550 ti
Ram - 8gb

Proste keď som hral Stalkera pred pár rokmi na starom PC, tak mi to fungovalo bez problémov. Už som si myslel, že to môže byť spôsobené prachom, nečistotami, no ani po kompletnom vyčistení mi stalker robí problémy.

Budem vďačný za akýkoľvek návrh.

Sob Sep 17, 2016 3:44 pm
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať Re: Náročná hra pre výkonný PC ?
Nazdar problém vydím jen v tom že asi stahuješ tu ruskou verzi a jak vým(z vlastní zkušenosti) tak tyhle Ruský Warez verze běhaj fakt špatně, proto spíš doporučuju nainstalovat tu US verzi
Pokud by i u US verze byli problémy tak zjevně bude problém v sestavě

Datastor edit:
Uvádění odkazů k oficiální češtině od CDProjektu je proti pravidlům fóra. Odkaz jsem smazal.

Sob Sep 17, 2016 7:46 pm
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Bohužiaľ nie je to tým. Problém stále pretrváva aj pri najnižších detailoch a pri rôznych verziách hry ( či už origo, alebo warez verzie ). Škoda no.

Ned Nov 27, 2016 8:53 pm
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Hmmm, ale ještě bych něco měl nemáš náhodou Windows 10? Pokud jo tak se vrať zpět na 7, protože strašně žerou FPSka ve Stalkerovi a hlavně nejnovější desítkovej update zapl GameDVR což je auto recorder který natáčí videa aniž bys o tom věděl, takže tuhletu funkci musíš vypnout :)
Pokud nemáš desítky tak asi máš plnej disk nebo tam máš moc srač... který tam nemaj co dělat tak bych asi nechal disk pročistit :)

Uto Nov 29, 2016 6:59 pm
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 4 ] 

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť