• shadow of chernobyl
  • clearsky
  • call of pripyat
  • stalker 2
  • metro 2033
  • modding
  • larp
  • Čerrnobyl
  • forum
         | scorpions.cz | cheater.cz | gta.cz | mafia | gothic | nfs | tgames | doom3 | worms | webtech | ...

Datastors ModPack: Clear Sky Datastors ModPack: Shadow of Chernobyl Nebuďte lamy!
Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Str Jún 19, 2019 4:35 pm

Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 7 ] 
 Slabý S.T.A.L.K.E.R_ silný vojaci 
Autor Správa
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať Slabý S.T.A.L.K.E.R_ silný vojaci
Ahojte, som tu novy a chcel by som sa vás opýtať..

takto, mám verziu STALKERA 1001 cz cracknutu a problémom pre mňa je že ak navolím level hry nováčik tak vojaci, protivníci a potvorí sú skoro nezničiteľný, vystrieľam skoro celý zásobník kým ho zabijem a vojak? Ten streli 2x a už som hore pupkom, pripadá mi to akoby som hral na ten naj brutálnejší level, nie je chyba verzie?
...proste že voľba levelu nefunguje?

Pia Máj 27, 2011 11:29 am
Expert
Expert

Odpoveď s citáciou
Poslať Re: Slabý S.T.A.L.K.E.R_ silný vojaci
Chyba je v naprosto katastrofálním pojetí statistik zbraní, NPC většinou trefí hlavu, ale nechápu, jak někdo mohl nechat projít věc, že AKS74U bude stejně účinná jako flusbrok. Rovnou stáhni nějaký mod na opravu statistik a nebo nainstaluj rovnou nějaký mód s rozšířením, beztak nemodovaná hra padá nezdravě často.

Pia Máj 27, 2011 11:42 am
Součást Zóny
Součást Zóny
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Mini image a nemusis crackovat. Potom si to mozes aj opatchovat aspon na 1.004

Pia Máj 27, 2011 12:00 pm
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
kovas píše:
Chyba je v naprosto katastrofálním pojetí statistik zbraní, NPC většinou trefí hlavu, ale nechápu, jak někdo mohl nechat projít věc, že AKS74U bude stejně účinná jako flusbrok. Rovnou stáhni nějaký mod na opravu statistik a nebo nainstaluj rovnou nějaký mód s rozšířením, beztak nemodovaná hra padá nezdravě často.

múdro si to napísal, mne sa to tiež nezdá, ten pomer sily, STALKER zdranitelný ako mucha trebárs aj za múrom a mužik si stále behá ako zajac aj po desiatych zásahov. Radiácia sa mužíka nedotkne, a guľky sa mu vyhýbajú je to nefer, STALKER hneď ako vyjde na vzduch už aby riešil radiáciu, a keď k tomu pripočíta ten nepomer sil, tak sa mi zdá že programátori to prehnali.

Doporučuješ stiahnuť nejaký MOD na úpravu štatistík, no vieš nie som v tom zbehli, tak prosím link a postup inštalacie

Pia Máj 27, 2011 12:17 pm
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Ahojte, tak beriem späť že STALKER slabý a mužik silný, bola to chyba verzie 1.0001 kde ak navolí čo navolí za nováčika alebo experta, tak hra sa automatický nastaví na ten najbrutálnejší level. Vo verzie 1.0001 sa inak nedá hrať iba na brutal.
Ako som to zistil? stiahol som si path 1.0005 a hral najprv za nováčika a potom za STALKERA, a bol to rozdiel, prešiel som celu hru na level STALKER bez akeho koľvek podvodu (cheatu) takže my pripadá titul S.T.A.L.K.E.R
Čo sa tiká hry tak je suprova, inteligentná. Mužik reaguje ako živý nepriateľ, využíva každý kut, každý krík aby súpera zmiatol, je to najlepšia hra aku som kedy hral a to som toho preskákal všetko, mám totiž 63 rokov.
Hru som prešiel 4x a počítam že ak príde vnúčik na prázdniny tak ho zaučím.
Na záver, ten výbuch v Černobyle so prežil čo pri hraní STALKERA vyvoláva u mňa spomienky a taký stiesnení pocit.
Až teraz si uvedomujem aká to hrozba pre ľudstvo a život na zemi

Štv Jún 02, 2011 8:57 pm
Součást Zóny
Součást Zóny
Obrázok užívateľa

Bydlisko: Po dlouhých pěti letech konečně opět uklizený pokojík
Odpoveď s citáciou
63 let?
Tak to gratuluji. Case a Miky už nejsou nejstaršími členy fora.

Sergeant Of The Master Sergeants Most Important Person Of Extreme Sergeants TO THE MAX!

Štv Jún 02, 2011 9:38 pm
Veterán
Veterán
Obrázok užívateľa

Bydlisko: Rudý les, před tunelem doprava, potom podle krvavých stop
Odpoveď s citáciou
:shock: člověk aby se už ničemu nedivil ;) čekej teď vlnu popularity na fóru kvůli tomu, že budeš náš (snad tě to neurazí) stařešina :mrgreen:

a jsem rád, že se ti stalker líbí, když si tam nahodíš nějaký rozšiřující mód, tak to bude možná zase trochu těžší, ale mnohem zábavnější

Pia Jún 03, 2011 4:45 am
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 7 ] 

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť