• shadow of chernobyl
  • clearsky
  • call of pripyat
  • stalker 2
  • metro 2033
  • modding
  • larp
  • Čerrnobyl
  • forum
         | scorpions.cz | cheater.cz | gta.cz | mafia | gothic | nfs | tgames | doom3 | worms | webtech | ...

Datastors ModPack: Clear Sky Datastors ModPack: Shadow of Chernobyl Nebuďte lamy!
Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Sob Feb 29, 2020 11:35 am

Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 5 ] 
 svoboda x povinnost 
Autor Správa
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Poslať svoboda x povinnost
Zdravíčko,po dlouhé době jsem oprášil clear sky a mám menší problém.Přidal jsem se ke svobodě a těšil jsem se,že zahubím povinnost.Tak jsem dobyl všechny body od smetiště až po agroprom,potom jsem měl úkol dobýt jejich základnu,to jsem udělal.

Ten jejich velitel už ve vysílačce říkal něco ve smyslu že je povinnost poražena ... jenže tomu tak nebylo,poodešel jsem kousek dál a zase tam byla..a jelo to zase znova,začali obsazovat ostatní body. Neví prosím někdo co stím?Vím že to jde udělat,jenže nevím jak :(

Štv Sep 22, 2016 8:30 pm
Technická podpora
Technická podpora
Obrázok užívateľa

Bydlisko: Prakticky zařízená, jazykovědná, notně modifikovaná sluj
Odpoveď s citáciou
Poslať Re: svoboda x povinnost
Asi tě zklamu, ale nic dalšího dělat nejde. Jak Svoboda, tak Povinnost má vždycky ve hře určitou nevyčerpatelnou rezervu, odkud se za nějakou dobu chybějící část jednotek dospawnuje. Skvěle je to vidět na Smetišti, kde se zástupy jednotek mění rychlostí blesku.

Štv Sep 22, 2016 8:48 pm
Profil WWW
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Viděl jsem nějaké video na youtube kde tu základnu týpek normálně dobyl, a už se tam nevrátily.. potom dostal odměnu od svobody 20K ru ...

Pia Sep 23, 2016 6:17 am
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Hmmm tak jestli ten týpek vystřílel bázy Ruďáků a už se nevrátily tak je mi na 100% jasný že tam měl stáhlej Faction Mod 3.8 Beta kterej odstraňuje celej příběh Clear Sky a hází tě do role random Žoldáka co se musí přidat k nějáký frakci a samozřejmě mod neni o ničem jiném než jen o těch frakčních válkách :)
Jedinej způsob jak zamezit respawnu dalších retardovanejch NPCček je tenhleten mod stáhnout a trošku si pohrát s nastavením toho módu co je ve hře pro mě bylo tedy nejlepší nastavit enemy respawn na cca. 1500 sekund :)

Pia Sep 23, 2016 8:15 pm
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Aha,tak děkuji. No ještě že jsem to sejvnul před tím než jsem se do nich pustil,komplet zničenej oblek,náboje i lékárny v .... :D Škoda,že to nejde a znovu se respawnují :cry:

Pia Sep 23, 2016 8:29 pm
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 5 ] 

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť