• shadow of chernobyl
  • clearsky
  • call of pripyat
  • stalker 2
  • metro 2033
  • modding
  • larp
  • Čerrnobyl
  • forum
         | scorpions.cz | cheater.cz | gta.cz | mafia | gothic | nfs | tgames | doom3 | worms | webtech | ...

Datastors ModPack: Clear Sky Datastors ModPack: Shadow of Chernobyl Nebuďte lamy!
Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Uto Aug 20, 2019 4:50 pm

Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 4 ] 
 Frajer Senka 
Autor Správa
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať Frajer Senka
"Hej, Senko!" křičel na mě někdo. Já se otočil a díval jsem se kdo to na mě křičel, nikoho jsem však neviděl. Tak jsem se otočil zpátky a pokračoval ve své cestě do Kordonu. Za chvíli se ale ozvalo : "Héééj!! Senko stůj!" Tak jsem se otočil znovu a stála tam osoba oblečená jak Povinostňák, vytáhl jsem svoji upilovanou brokovnici protože ty parchanty od Povinnosti nenávidím.
Povinostňák pomalu šel ke mě, a já na něj stále mířil. Až došel ke mě, řekl mi ať skloním zbraň. Já na něj však stále mířil, on se zamračil a vytrhl mi zbraň z rukou. "Teď mě dobře poslouchej stalkere." Řekl Povinostňák. Já se ho zeptal co po mě chce a on mi řekl : "Ty máš plno kamarádů u Svobody, že?" "Jo, mám. A co?" "No, možná ti pověděli nějaké informace které by se Povinnosti mohly hodit." "Jdi do hajzlu, nezradím své kámoše a už vůbec ne kvůli vám zmrdům od Povinnosti!" Povinostňák mi za to dal pěstí a mě to složilo na zem.
Při každém pokusu vsát mě kopl do hrudníku. Potom mě něco napadlo, chytl jsem toho parchanta za nohu a strhl ho k zemi. Byl ksichtem přímo proti mě, tak sem mu do něj plivl, vstal jsem, zvedl svoji brokovnici ze země a rozstřílel tomu zkurvysynovi hlavu na sračky.
Mrkl jsem se do jeho batohu, měl tam tři lékárničky, jeden bochník chleba, jednu vodku, dva energy drinky, ákáčko a samozřejmě plno munice do něj. Byl jsem šťastný, že mám novou zbraň a taky že mám další láhev vodky. Ve své cestě do Kordonu jsem pokračoval s pistolí v jedné ruce a vodkou v druhé.
Za chvíli jsem dorazil k tomu starému vojenskému stanovišti mezi Smeťákem a Kordonem, bylo plné banditů kteří na mě ale nestříleli protože se smáli tomu jak jsem byl ožralý na sračky a motal jsem se jak bůh ví co. Já se začal potom smát taky, využil jsem chvíle když byli ti banditi bezbranní a všechny jsem je postřílel. Já to že jsem na sračky jen hrál, vypil jsem sice polovinu láhve ale mě jen tak nějaký chlast neožere.
Vzduch byl čistý, takže jsem si to namířil k železničnímu valu. Až jsem k němu dorazil, nevěřil jsem vlastním očím. Bylo tam asi 10 mrtvých vojáků a 2 mrtví upíři. Říkal jsem si, že to musel být pořádný masakr.
Z ničeho nic se asi 30 metrů přede mnou objevil upír a rozběhl se směrem ke mě. Já do sebe rychle nalil zbytek vodky a jak doběhl ke mě tak jsem mu rozbil láhev o hlavu, než stihl nějak zareagovat napálil jsem mu dvě olověné plomby do ksichtu a ještě jsem mu zbytek láhve zapíchl do břicha. Svalil se na zem jak hadrová panenka a já schoval pistoli.
Vzal jsem od mrtvých vojáků všechno co se dalo, co má nějakou cenu a pokračoval jsem v cestě. Po chvíli chůze mě začalo něco tahat do boku, byla to anomálie zvaná Masomlejnek. Během pár vteřin jsem byl v něm a začalo to se mnou točit, já už si myslel že části mého těla skončí poházené po celé zóně ale tomu nebudete věřit, zachránil mi život kanec! Běžel kolem a pak jak mne zahlídl, asi si řekl že mě napadne a tak se rozběhl směrem ke mě, pak po mě skočil a to mě vyhodilo z masomlejnku a místo mě tam skončil ten kanec. Roztrhalo ho to na malý kousíčky, část jeho mozku mi přistála na obličeji. Já si však jen otřel obličej, pokrčil rameny a šel dál.
Za nedlouho jsem dorazil do stalkerské vesničky, kam jsem měl namířeno. Tam jsem se zeptal Wolfa kde je Šikula a on řekl že prý něco vyřizuje se Sidorovičem. Tak jsem si to namířil do toho Sidorovičova bunkru nebo co to je, tam jsem předal Šikulovi balíček který jsem mu měl donést a šel jsem obchodovat se Sidorovičem. Prodal jsem mu tu moji upilovanou brokovnici i s municí, věci co jsem našel u vojáků a ty dva energy drinky co jsem vzal od Povinostňáka. No a koupil jsem si lepší oblek, přezdívá se mu "Stalkerský oblek". Je to mnohem lepší než ta moje potrhaná kožená bunda co jsem měl předtím.
Začalo se stmívat a já se rozhodl že bude lepší když strávím noc ve vesničce. Potom pozdě v noci jak už jsem spal mě probudil zvuk rozbíjejícího se skla a jak jsem otevřel oči tak mi proletěla před ksichtem kulka. Já se rychle zvedl, popadl akáčko a běžel ven chytit toho hajzlíka co po mě střílí. On začal utíkat a tak jsem ho pokropil celým zásobníkem. Jakmile jsem doběhl k jeho mrtvole, zarazil jsem se. Byl to další Povinostňák, takže už jsem měl na kontě dva mrtvé členy Povinnosti. Ale proč na mě poslali tohohle? Asi nějak zjistili že jsem zabil jednoho jejich chlapa. Každopádně, té noci jsem se rozhodl, že se přidám ke Svobodě. Bude super střílet ty zmrdy od povinnosti a mít po boku hochy ze Svobody.

Sob Sep 01, 2012 10:16 am
Profil WWW
Expert
Expert

Odpoveď s citáciou
Poslať Re: Frajer Senka
No, i když nebudu brát v potaz to, že jediní šmejdi v Zóně jsou vyhulenci ze Svobody, tak ta povídka je divná a vlastně hloupá. S takovým Rambo přístupem by byl Senka mrtev během 10 minut. Když chceš psát, přemýšlej hlavou, neber si inspiraci z béčkovejch filmů, kde má stará dobrá jednořadá 1911A1 rohlík na 22 nábojů.

Gramatika a styl jsou kapitoly jiné, to se mi tu rozebírat nechce. :(

Sob Sep 01, 2012 3:56 pm
Mírně zkušený
Mírně zkušený
Obrázok užívateľa

Bydlisko: Limansk, Nemocnice, poslední zachovalí sklep s přívodem elektřiny.
Odpoveď s citáciou
BorecMichi: Mě kopli do hrudníku jen jednou v životě a nemyslím že bych si po tom jediném kopanci troufl na skupinu banditů. Natož po několika kopancích..
Další věc co mne bije do očí je, že kluci z Povinnosti maj napůl zelenej mozek. Což znamená, že splní úkol i kdyby měl při tom umřít. Takže pokud by chtěl ten z Povinnosti Senku zabít, zaprvé by se asi trefil a zadruhé Povinnosťáci by si do vesničky nastoupili v husím pochodu, řekli že Senka je vrah a když by dělali Stalkeři problémy (což by nedělali, páč život je stalkerovi cenější než život jiného stalkera) tak by holt vesničku vystříleli a Senka by si mohl leda tak na*rat do trenek.
A poslední věc. I kdyby rozbil tomu upírovi flašku o hlavu (o čemž pochybuji), upír by si toho sotva všiml. Přeci jen je to mutant s trochu odolnější tělesnou stavbou než člověk. A že by měl zrovna pomalé reflexy se asi taky říct nedá.
Ale to jen tak na okraj... :D
Kovas: Kdyby jen na 22 :/

Sob Sep 01, 2012 5:01 pm
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
nebudem hodnotit.
na to som malicky pan.
ale mna pobavila. ;-)
bral by som to skor ako poviedku pri ohni kde 15cm je 30cm.
proste pobavit.
;-)

Pia Apr 12, 2013 1:11 pm
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 4 ] 

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia