• shadow of chernobyl
  • clearsky
  • call of pripyat
  • stalker 2
  • metro 2033
  • modding
  • larp
  • Čerrnobyl
  • forum
         | scorpions.cz | cheater.cz | gta.cz | mafia | gothic | nfs | tgames | doom3 | worms | webtech | ...

Datastors ModPack: Clear Sky Datastors ModPack: Shadow of Chernobyl Nebuďte lamy!
Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Pia Dec 13, 2019 8:19 am

Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 12 ] 
 Pridanie sa k Frakciam 
Autor Správa
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Poslať Pridanie sa k Frakciam
Na zaciatku hry som sa presunul na zakladnu Slobody, ktora bola v SoC ovladana banditami, jedna sa o zakladnu, kde ste v SoC mali oslobodit clena povinnosti a nasledne tusim od Borova, vodcu banditov ziskat kluc do laboratorii. Urobil som pre nich niekolko misii, ako zabil Zoldakov v Tovarne, kde potom Zoldaci vyhodili tunel, ktorym chodili ma uzemie Slobody a prepadavali ich. V dialogoch som mal moznost pridat sa k Slobode, ale vzdy ked som si to vybral, tak mi velitel Slobody povedal, ze teraz nie je este spravny cas, ale, ze veri, ze kvoli tomu na Slobodu nezanevriem, a pridam sa k nim niekedy v buducnosti.

Potom som mal misie ohladom Povinnosti, isiel som do podzemneho komplexu tusim pod Agropomom, resp. blizko neho, kde je Strelcova skrys. Vytopil som tam tie krysy mutantske, siel do Strelcovej skryse a vratil na zakladnu Povinnosti po odmenu.

A tiez bola moznost pripojit sa k Povinnosti, tak som to zo srandy vyskusal, a hned ma aj velitel po iba JEDNEJ misii pre nich prijal. Dostal som ich oblek bez uzavreteho dychacieho systemu, granaty, zbran Thunder, nejake ammo don a do ostrelovaciek.

Jediny problem, ktory teraz je, ze mi tamer cela mapa svieti na cerveno, nakolko Sloboda je nepriatel. Banditi klasika.

Zaujimalo by ma vyhodnost tohto riesenia. A dalsie priebehy misii, resp. chcel by som vediet, ci dalsie misie budu prebiehat aj na uzemi Slobody, lebo to by som to tam musel cele vystrielat.

Najlepsie riesenie je zrejme zostat neutral? A ked sa pridam k Slobode, banditi budu moji priatelia?

Lebo neviem, ci je to bug, ale Povinnost po banditoch striela a zabija ich, ale banditi sa dost casto prechadzaju pri stanovistiach Slobody akoby nic a Slobodaci nic nerobia.

Nemam chut sa nejak zucastnovat na clan war Slobody ci Povinnosti, len po tom, co ma banditi pri pasci s tesakom po druhykrat okradli o vsetky prachy uz na to nejak nemam nervy, zakladne zbrane su proti 8 banditom dost naprd, a zatial musim byt v Povinnosti, lebo ta mi dala aspon toho Thundera a oblek. Da sa nejak vystupit z frakcie neskor aby som bol neutral?

Sob Feb 20, 2010 9:44 pm
Veterán
Veterán
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať Re: Pridanie sa k Frakciam
Okradnutie banditmi je súčasťou príbehu - je teda nezávislé na tvojom vzťahu s nimi.

Preto nejde hneď sa pridať ku Slobode, lebo potom by si nemohol sa dostať do základne Povinnosti a zobrať tú úlohu od Povinnosti (vytopenie podzemia). Hneď ako dokončíš tú úlohu tak myslím, že bude možné sa pridať k Slobode a banditi budú k tebe neutrálni. Ale Povinnosť zase nepriateľ.

Ale asi fakt najlepšie je zostať nestranný...

Ned Feb 21, 2010 12:04 pm
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Jj, ma to aj potom napadlo, ze by som ich potom nevytopil, len to okradnutie bola blbost, najprv ta oberu o prachy na tom prechode, tak som dal starsi save a obisiel to cez podzemny tunel, kde predtym boli v SoC "elektry"...potom clovek setril jak blbec na upgrady, zbieral artefakty, zbrane, predaval a o vsetko som prisiel...Nakoniec som zostal v Povinnosti kvoli obleku a zbrani, neskor boli tusim len dva misie, kde bola Sloboda priamo zainteresovana.

Ned Feb 28, 2010 11:27 pm
Součást Zóny
Součást Zóny
Obrázok užívateľa

Bydlisko: Po dlouhých pěti letech konečně opět uklizený pokojík
Odpoveď s citáciou
SaLaDiN píše:
Nemam chut sa nejak zucastnovat na clan war Slobody ci Povinnosti, len po tom, co ma banditi pri pasci s tesakom po druhykrat okradli o vsetky prachy uz na to nejak nemam nervy, zakladne zbrane su proti 8 banditom dost naprd, a zatial musim byt v Povinnosti, lebo ta mi dala aspon toho Thundera a oblek. Da sa nejak vystupit z frakcie neskor aby som bol neutral?

Vždy se můžeš vrátit k neutrálum (pokud tedy nejsi zrovna u banditů).
Jen pozor na frakční války - pokud chceš měnit frakce, tak se do nich nezapojuj.
Jinak si totiž znepřátelíš jednu stranu natolik, že i po odchodu z frakce zůstaneš nepřítelem.
Nejlepší je přidat se postupně ke všem (nepočítám bandity) a pak se vrátit k neutrálum. Dostaneš základní vybavení té které frakce a navíc budeš moci nakupovat její lepší vybavení. Jen pozor na boje s nepřátelskou frakcí ...

Sergeant Of The Master Sergeants Most Important Person Of Extreme Sergeants TO THE MAX!

Ned Feb 28, 2010 11:36 pm
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Hru som uz presiel, ale zaujimalo by, ako sa dostat von z frakcie? Bud som nepostrehol alebo neviem, ale ked som vstupil do Povinnosti, tak ked som sa "rozpraval" potom este s ich vodcom, co som pre neho vytopil mutantov, tak som nevidel moznost mu povedat, ze chcem odist?

A k banditom sa da pridat? Som videl na youtube, ze sa da dostat na ich zakladnu, na tu, ktoru som v SoC prave pred nimi chranil, hra tam taka srandovna hudba, ale ja som sa tam ako neutral dostat nemohol, lebo hned po mne strielali a navyse, tie dvere, resp, ta brana, ktore boli v predu v SoC otvorene, tu boli zavrete...zadna brana sa mi mari, ze bola asi tiez zatvorena, lebo pri nej som bojoval s banditami, ked som chcel is do novej lokacie, a neprisla im odtial ziadna pomoc.

Pon Mar 01, 2010 3:37 am
Součást Zóny
Součást Zóny
Obrázok užívateľa

Bydlisko: Po dlouhých pěti letech konečně opět uklizený pokojík
Odpoveď s citáciou
Pokud se v Kordonu nepřidáš ke Stalekrum, tak jsou bandité neutrální.
Jinak jak jsem psal, od Povinnosti nebo Svobody se můžeš vrátit ke stalkerum.
K Banditum by se mělo jít přidat - ovšem myslím si, že to půjde teprve až po dokončení hlavního úkolu v Agropomu (stejně jako v případě Svobody).

Sergeant Of The Master Sergeants Most Important Person Of Extreme Sergeants TO THE MAX!

Pon Mar 01, 2010 4:00 am
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
mnn píše:
Okradnutie banditmi je súčasťou príbehu - je teda nezávislé na tvojom vzťahu s nimi.

Preto nejde hneď sa pridať ku Slobode, lebo potom by si nemohol sa dostať do základne Povinnosti a zobrať tú úlohu od Povinnosti (vytopenie podzemia). Hneď ako dokončíš tú úlohu tak myslím, že bude možné sa pridať k Slobode a banditi budú k tebe neutrálni. Ale Povinnosť zase nepriateľ.

Ale asi fakt najlepšie je zostať nestranný...

Neviem, či to tu je formulované ako to myslím, takže sa radšej spýtam :roll:

hrám complete mód, posledný patch a banditi tak akosi nejdú vystrieľať, dobil som ich základňu ( po tom, čo som sa pridal ku Stalkerom ), dostal odmenu, ale oni sa zasa vrátili naspäť ( WTF?!? :evil: ). Každopádne moja otázka znie, že hoci mi Stalkeri znova zadali úlohu ísť dobiť depo, môžem sa na to vykašľať a proste keď bude príležitosť, ísť k Duty alebo Freedom, bez toho, že by som "vyhral" vojnu za Stalkerov proti Banditom?...dúfam, že som sa vyjadril jasne :mrgreen:

A weak question pushed itself over the mans lips: "Why..?" The answer was quick and with no emotions: "It's our job."

Str Okt 27, 2010 1:01 am
Profil ICQ
Veterán
Veterán
Obrázok užívateľa

Bydlisko: Rudý les, před tunelem doprava, potom podle krvavých stop
Odpoveď s citáciou
SaLaDiN píše:
Hru som uz presiel, ale zaujimalo by, ako sa dostat von z frakcie? Bud som nepostrehol alebo neviem, ale ked som vstupil do Povinnosti, tak ked som sa "rozpraval" potom este s ich vodcom, co som pre neho vytopil mutantov, tak som nevidel moznost mu povedat, ze chcem odist?

A k banditom sa da pridat? Som videl na youtube, ze sa da dostat na ich zakladnu, na tu, ktoru som v SoC prave pred nimi chranil, hra tam taka srandovna hudba, ale ja som sa tam ako neutral dostat nemohol, lebo hned po mne strielali a navyse, tie dvere, resp, ta brana, ktore boli v predu v SoC otvorene, tu boli zavrete...zadna brana sa mi mari, ze bola asi tiez zatvorena, lebo pri nej som bojoval s banditami, ked som chcel is do novej lokacie, a neprisla im odtial ziadna pomoc.

k banditum se da pridat ale urcite to nedelej,skoro nikdo te nebude mit rad a hlavne ty chlapi na konci mapy te budou chtit obrat porad !!

Str Okt 27, 2010 6:43 am
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Jasné, povedia ti, nech stojíš na mieste, ale stačí sa na to vykašľať a len to stanovisko obísť. Nebudú stieľať. Aspoň na mňa nezačali.

Str Okt 27, 2010 2:10 pm
Veterán
Veterán
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
no,strilat muzou a to je problem,musis jit bokem a utikat,kdyz se tam budes poflakovat moc dlouho tak zacnou strilet a na me pak zautocili i v depu v jejich zakladne

Str Okt 27, 2010 8:18 pm
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Prosím o odpoveď, vyššie :roll:

btw aj vám sa stalo, že keď vás pri blšáku okradli tí banditi, že keď ste si šli pre veci, tak ruble tam už neboli? to tak má byť? bo ja som mal už 33 tisíc a teraz mám kulové :D

A weak question pushed itself over the mans lips: "Why..?" The answer was quick and with no emotions: "It's our job."

Štv Okt 28, 2010 8:54 am
Profil ICQ
Veterán
Veterán
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
penize nedostanes nikdy,ze skrysi proste penize nejdou vzit...

a ja vzdycky nez tam vlezu tak si vsechny veci schovam do skrynky pobliz,treba prave na Blesaku,az me "okradou" o nic tak si je vyzvednu a nemusim pak nic dobyvat s pistolkou
a vsechny penize pred okradnutim utrat treba za vylepseni zbrani

Štv Okt 28, 2010 9:00 am
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 12 ] 

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť