• shadow of chernobyl
  • clearsky
  • call of pripyat
  • stalker 2
  • metro 2033
  • modding
  • larp
  • Čerrnobyl
  • forum
         | scorpions.cz | cheater.cz | gta.cz | mafia | gothic | nfs | tgames | doom3 | worms | webtech | ...

Datastors ModPack: Clear Sky Datastors ModPack: Shadow of Chernobyl Nebuďte lamy!
Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Ned Okt 20, 2019 3:58 pm

Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 19 ]  Choď na stránku 1, 2  Ďalší
 Dobitie zakladne Slobody 
Autor Správa
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať Dobitie zakladne Slobody
Podarilo sa mi dobiť základňu Slobody a hláška po zabití všetkých členov znela asi v duchu " že ako povinnosť sme mali na mále ale že sa nám to nakoniec podarilo. a potom aby som si prišiel na moju základňu pre odmenu že povinnosť na nikoho nezabúda." a keď som tam došiel tak som od obchodníka dostal 1100 rubľov. tak sa chcem opýtať že či toto bola tá sľúbená odmena alebo mam ešte za niekym ísť alebo ako to je s tou odmenou????

PS: Sorry ako to vkladám do nesprávneho topiku

Štv Okt 09, 2008 10:01 pm
Da Kůl Story Tella
Da Kůl Story Tella
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
Ano, taky jsem dostal tuto almužnu, nestačila ani na opravu výstroje. Povinnost zjevně řídí Skrblík, protože ty odměny za questy jsou směšné.

Pia Okt 10, 2008 8:51 am
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Poslať 
nahodov za zatopenie podzemia som dostal 10000 + neaku vybavu a municiu. skuste ist este za sefom frakcie.

Pia Okt 10, 2008 11:49 am
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
jasomjano píše:
nahodov za zatopenie podzemia som dostal 10000 + neaku vybavu a municiu. skuste ist este za sefom frakcie.

no za zatopenie som aj ja dostal 10000 ale tak keď už som sa ako člen povinnosti namáhal a ničil si za svoje ťažko zarobené peniaze vybavenie a výzbroj tak by som očakával za to dobitie neakú tu odmenu a nie almužnu :evil: :D
hold asi to tiež nieje neako dotiahnuté do úplného konca tak ako väčšina vecí :cry: čo zamrzí.......

Pia Okt 10, 2008 4:19 pm
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
Nobloody píše:
jasomjano píše:

no za zatopenie som aj ja dostal 10000 ale tak keď už som sa ako člen povinnosti namáhal a ničil si za svoje ťažko zarobené peniaze vybavenie a výzbroj tak by som očakával za to dobitie neakú tu odmenu a nie almužnu :evil: :D
hold asi to tiež nieje neako dotiahnuté do úplného konca tak ako väčšina vecí :cry: čo zamrzí.......

Kdyz jste dostali tech 10000RU, tak jste byli zoldaky a udelali jste praci, na kterou si nikdo netroufal. Proto ta vysoka odmena....., kdyz se pridate k frakci, tak uz plnite ukoly z presvedceni (slozili jste slib a nenavidite Svobodu) a jste radovy clen, tak jaky pak horentni sumy :).
Ja sem se nepridal k nikomu no, ....a zase ale nemuzu u nich nakoupit lepsi veci......

Pia Okt 10, 2008 9:02 pm
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
Barkhorn píše:
Nobloody píše:
jasomjano píše:

Kdyz jste dostali tech 10000RU, tak jste byli zoldaky a udelali jste praci, na kterou si nikdo netroufal. Proto ta vysoka odmena....., kdyz se pridate k frakci, tak uz plnite ukoly z presvedceni (slozili jste slib a nenavidite Svobodu) a jste radovy clen, tak jaky pak horentni sumy :).
Ja sem se nepridal k nikomu no, ....a zase ale nemuzu u nich nakoupit lepsi veci......

Ono to je pravda. Ale keď už som tu základňu dobil tak by som si niečo zaslúžil aj keď som členom frakcie a robím to z presvedčenia.
Alebo keď už tak tam dať hlášku v štýle "Hurá dobili sme základňu našich nepriateľov ďakujeme všetkým za spoluprácu a "doma" to oslávime" :D Ale to už tak neako filozofujem :D :twisted:

Sob Okt 11, 2008 8:19 am
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
hm za stalkery je vitezna hlaska, kdyz dobyjes depo, divim se ze neni i za ostatni

Sob Okt 11, 2008 9:37 am
Mírně zkušený
Mírně zkušený
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
ja som za znicenie svobody dostal
16200RU
7.62PP x600
PSZ-9d vesta povinnosti
RP-74 kulomet
ak chcete screen tak dam

Sob Okt 11, 2008 1:46 pm
Mírně zkušený
Mírně zkušený
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
jj dej :)

Sob Okt 11, 2008 4:48 pm
Mírně zkušený
Mírně zkušený
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
tu ho mate
Obrázok
hram s patchom 1.5.05

Sob Okt 11, 2008 7:16 pm
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
ja hrám ešte s tým starším 1.5.04 tak asi preto som dostal len tu almužnu :D tak ako som už bol spomínal :D

Sob Okt 11, 2008 7:53 pm
Mírně zkušený
Mírně zkušený
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
a ked si sa k povinnosti pripojil tak co ti dali? Mne dali-oblek univerzalna ochrana, granat vog25, groza, 9x39 naboje x180

Sob Okt 11, 2008 8:02 pm
Zelenáč
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
ja keď som sa pridal k povinnosti tak mi dali oblek tuším ten univerzálny , čiastočne upravený abakan, muníciu, granátomet a tuším že tiež ešte jeden granát vog25

Ned Okt 12, 2008 9:25 am
Mírně zkušený
Mírně zkušený
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
a aky mas patch? ja 1.5.05, cital som ze ten patch meni primaciu vybavu takze to bude asi tym

Ned Okt 12, 2008 9:38 am
Mírně zkušený
Mírně zkušený
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať 
já když jsem dobil svobodu , tak v pda se mi napsalo že dostanu 750 rub , ale ve skutečnosti byla odměna mnohem vyšší

Uto Nov 25, 2008 2:19 pm
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 19 ]  Choď na stránku 1, 2  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť