• shadow of chernobyl
  • clearsky
  • call of pripyat
  • stalker 2
  • metro 2033
  • modding
  • larp
  • Čerrnobyl
  • forum
         | scorpions.cz | cheater.cz | gta.cz | mafia | gothic | nfs | tgames | doom3 | worms | webtech | ...

Datastors ModPack: Clear Sky Datastors ModPack: Shadow of Chernobyl Nebuďte lamy!
Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Sob Dec 07, 2019 10:47 pm

Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 6 ] 
 Přidání k frakcím // přejmenováno 
Autor Správa
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Poslať Přidání k frakcím // přejmenováno
ahoj mám dotaz , ke které frakci se mám přidat ? jaké jsou výhody a odměny u frakcí ? mohli byste to prosím někdo stručně sepsat a dát mi vědět ? děkuji

Pon Jan 04, 2010 2:16 pm
Mírně zkušený
Mírně zkušený
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Poslať Re: Přidání k frakcím // přejmenováno
pridať sa môžeš k Stalkerom (samotári), Banditom, Slobode a Povinnosti, vyber si ako chceš, ale určite by som neuporúčal pridať sa napr. k Slobode, keď máš ešte cestu do Agropromu....
Odmeny-
Samotári- pridanie sa k nim: detektor BEAR, 5x atirad
zničenie depa banditov: oblek SEVA, artefakt bublina, detektor VERES, 10 000 rubľov
Banditi- pridanie sa- 20 000 rubľov, 7x granát F1, 9x granát RGD-5
zničenie zákledne stalkerov*- 30000 rubľov, GP 36 (kvalitná útočná puška), Bulldog 6 (revolverový grnátomet), 6x ten revolverový granát, 60x šípky do brokovnice, 240x 5.56 mm náboje, 2x granát RGD-5
* tu si nie som až tak istý, či treba dobiť len základňu samotárov, lebo ke´d sa pridáš k Banditom, tak si znepriatelíš aj Povinnosť, potom sa z hry stáva dosť hard core záležitosť
Sloboda- pridanie sa: oblek Strážca Slobody, SGI 5k + pučkohľad SUSAT (útočná puška), 180x 5.56 mm AP, 3x vedecká lekárnička
zničenie základne povinnosti: oblek Exoskeleton Slobody, SVDm2 (snajperská puška), Walker P9m + tlmič, 120x 7,62 mm 7N1, 200x 9x19mmPBP, 15 000 rubľov
Povinnosť- pridanie sa: oblek PS5-M, Tunder S14 (útočna puška so zabudovaným podvesným granátometom), 5x revolverový granát, 180x 9x39mm PAB-9
zničenie základne Slobody: oblek PSZ-9d, guľomet RP-74, 600x 7,62 PP, 15 000 rubľov
pevne verím, že som to napísal správne a že tomu budeš rozumieť, info som čerpal z jednej mapy

Uto Jan 05, 2010 6:27 am
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
děkuji ti mockrát , ještě se chci zeptat proč bych se neměl přidavat k tý svobodě když budu mít ještě cestu do agropromu?

Uto Jan 05, 2010 6:51 am
Mírně zkušený
Mírně zkušený
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
lebo v Agroprome sídli Povinnosť, ktorá je na nože so Slobodou, čiže by bola aj proti tebe, keby si bol už v Slobode
EDIT: tak nie, ďakujem EXOSKELETONOVI, že ma opravil

Naposledy upravil putos dňa Uto Jan 05, 2010 12:14 pm, celkovo upravené 1

Uto Jan 05, 2010 7:30 am
Zelenáč

Odpoveď s citáciou
Ono sa k Slobode ešte ani nedá pripojiť keď nemáš úlohy v Agroprome splnené pretože ak o to požiadaš vodcu Slobody tak ti povie že o tom popremýšla a že sa ti ozve. Ozve sa ti až potom čo splníš istú úlohu pre Povinnosť a keď sa znovu vrátiš do Temného Údolia. Holt aspom niečo mali prešpekulované v tom GSC :P

Uto Jan 05, 2010 8:16 am
Zkušený
Zkušený
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
A čo takto sa nepridať k nikomu ? Ako hovorila moja babka : spolky - čertove volky ...

Uto Jan 05, 2010 8:43 am
Profil ICQ
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 6 ] 

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť